nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site

nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/index.php:1) in /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Airport VACLAV HAVEL | BK Blog
Home Collaborations Airport VACLAV HAVEL

Airport VACLAV HAVEL

23.9.2017 1 comment

Kdopak necestuje rád?? Doufám, že mí čtenáři cestují rádi všichni ! Takže tento článek je přesně pro ně a bude je určitě zajímat.

Z Letiště Václava Havla se mi dostalo nabídky na ZAJÍMAVOU spolupráci. Měla jsem se seznámit se super službou, kterou prý ocením nejen já, ale také vy, každý z mých čtenářů. Takže jsem vyzkoušela ….a je to NAPROSTÁ PRAVDA!!! Tak čtěte dál – o co jsme my, cestovatelé, celou dobu přicházeli:-D! Pokud ovšem nepatříte k té hrstce šťastlivců, jimž je tato služba už známa.

A o co vlastně jde? O Lounge RaiffasenBank a Private Check IN. Jsem nadšená z Private Check – INu. V případě zájmu se stačí pouze 24hodin dopředu nahlásit přes email, udat počet cestujících a poté už jen dorazit na TERMINÁL 2 k informacím. Tady se vás ujme služba, vyřídí za vás odbavení, vytiskne palubní vstupenky a vy si jen nakráčíte po červeném koberci do salónku s příjemným občerstvením. Mě v salónku příjemně překvapil dětský koutek, dále také sprchy a hlavně čistota, což jako máma oceňuji především. A pokud někdo cestuje sám, najde tu i klid na práci či relax. A pozor – součástí služby také je, že 30minut před odletem vašeho letadla vás personál upozorní, že je čas vyrazit na Gate – pokud byste se třeba zapovídali nebo se zapomněli s přáteli u skleničky něčeho dobrého… A teď přichází ta největší pecka na konec – individuální bezpečností kontrola. Znáte ty otravné a nekonečné fronty, pomalé posunování se s kufry, hlídání dokladů sledování času do odletu… tak TADY jste fakt během minuty za kontrolou, v klidu si sjedete jedno patro a jste takřka u svého GATU ( záleží, kde se nachází, ale víc jak 10 min to nezabere )
A abych nezapomněla – skvělé také je, že ze salónku máte stále možnost vyjít si do odletové haly. Což je určitě také velké plus.

Jsem hrozně ráda za možnost vyzkoušet si tuto skvělou službu. A vím, že jí budu využívat. Je to něco, co cestování ještě zpříjemní, zjednoduší – a co hlavně, pro cesty s dětmi to je naprostá bomba.

Doufám, že i vás tato možnost odbavení zaujala. Za vše se samozřejmě platí, ale cena je docela přívětivá. Když si spočítáte čas, nervy, únavu, nepohodlí a útratu na letišti, je to pro většinu opravdu výhodné.

CENA DVĚ OSOBY – 1299,-

AKČNÍ CENA – Lounge a Private Check – in na osobu 999,- a nebo rodinný balíček za 2299,- pro 4 osoby!

Čím jsem starší, víc a víc si uvědomuji, jak důležité a výhodné je využívat různých služeb a následně pak třeba oželet nějaký ten nákup :-D:-D…..

A nejen služeb využívat, ale také se nebát a umět si o ně říct….

Tak neváhejte a vyzkoušejte. A dejte vědět ostatním, jak spokojeni jste byli.

 

PS.: ……KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPRE ME

 

WITH LOVE

 

Content Marketing – Elite Bloggers

RECENT POSTS

1 comment

Czech Blondýn 23.9.2017 at 17:21

To vypadá zajímavě! :)

Reply

Leave a Comment