nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site

nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/index.php:1) in /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Art Bloges Market | BK Blog
Home Events Art Bloges Market

Art Bloges Market

1.11.2017 0 comment

Sice po delší době, ale přeci….Ano, přiznávám….Zapomenutý post :-).

Jako pokaždé, jako stálice a věrná účastnice Bloges Marketu, jsem se opět zúčastnila této skvělé události, která zároveň svým způsobem obohacuje nejen nás, blogery, ale i všechny prodejce a vás – návštěvníky. Tento rok byl market v ART FOOD ZONE v Troji a za mě – určitě ten nejlepší, protože se mi ohromně zamlouval tento zvolený prostor. Určitě se tam zajděte podívat, je to opravdu cool place.

Můj velký problém byl, že jsem neodhadla počasí a vzala si /trdlo/ jen šaty a lehkou koženou bundičku. Nebylo ten den úplně teplo, a tak jsem si to tam hezky od 2 do 7 odmrzla. Ale i tak to stálo za to. Cestou do Českých Budějovic jsem si v autě řádně zatopila pod zadkem a šlo to :-))))

Chtěla bych všem touto cestou moc poděkovat za jejich účast, že nás přišli opět podpořit. Děkuji za super akci a organizaci holkám z Bloges Marketu. Bylo to jako vždy super. Už teď se těším na další.

Tak všem milovníkům módy KISS a zase někdy příště Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE 

RECENT POSTS

Leave a Comment