nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site

nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/index.php:1) in /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Love is in the air... | BK Blog
Home BK style Love is in the air…

Love is in the air…

8.6.2017 1 comment

Sedím v parku u nábřeží, do tváře mi svítí sluníčko a já si přemýšlím.. O tom, jak je na tom světě krásně, jak moc jsme každý jiný a co je vlastně pro spokojený život to nedůležitější.

Přemýšlím, až se mi z hlavy kouří. Také o tom, že ač si žijeme různé životy, ač máme jiná přesvědčení, touhy a sny, ač třeba ctíme i různé hodnoty, stejně všichni toužíme po LÁSCE….Každý jí chceme potkat, cítit, zažít…. Žijeme vlastně pro lásku a může být mateřská, rodinná, partnerská nebo třeba kamarádská.

Jsem strašně vděčná a zároveň i pokorná, že mi život dal možnost cítit tolik lásky. Vím, že je to ten nejkrásnější cit, jaký nám život může nabídnout. Mluvím sice za sebe, ale jsem přesvědčena, že je nás víc – nebo možná jsme to my všichni, kdo má stejný názor!!!

Láska je kolem nás všude…..Skoro v každé písni se o ní zpívá, filmová plátna jsou plná romantických bijáků, je hlavním námětem pro romány, dokonce i města mají své mosty/uličky/místa lásky…Prostě je opravdu všude a odevšad na nás dýchá.

Musí být velice smutné, pokud někdo nemá to štěstí a osobně lásku nepotká…Nepozná to, čemu se říká “motýlci v bříšku” a podlamující se kolena, nepozná štěstí z úsměvu svého dítěte, ten naprosto nepopsatelný pocit. Nebo potěšení z toho, že vám kamarád jen tak zavolá a řekne – ” chybíš mi, mám tě rád..”!.

No a tak se ptám…. Čím je láska pro vás? Cítíte ji? Zažíváte jí?Je opravdu tak důležitá, jak to vnímám já?

TOP: Free People

SHORTS: Cycle Jeans

SHOES: Toms

HAT: Tonak

HANDBAG: Dior

JEWELRY: Katerina Sochorova / Tous

Všem bezpodmínečně přeji, abyste lásku potkali, poznali a hlavně ji prožívali….Protože s ní je život o moc krásnější …a sladší.

PS.: Děkuju za vaší lásku, kterou mi skrze moje soc. sítě předáváte. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

1 comment

Baska 8.6.2017 at 8:10

Krasne napisane❤️ Tiez som denne vdacna za to co mam.. Svetu chyba laska

Reply

Leave a Comment