nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site

nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/index.php:1) in /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Misha Hair B - day | BK Blog
Home Events Misha Hair B – day

Misha Hair B – day

7.10.2017 0 comment

Už ode mne víte, že dlouhodobě spolupracuji se studiem Misha Hair Studio, že o vlasy se mi stará Misha Čadková, a že jsem tu nadmíru spokojena. Proto bych vás touto cestou chtěla pozvat na jeden výjimečný event. Nadechnutí 10.10. Jde o oslavu 10ti let Misha/hair studia a to ve spojení s nadací Terezy Maxové.

Tato akce je zejména oslavou a společenskou události, ale má zároveň i dobročinný charakter. Z prodeje vstupenek vznikne totiž darovací šek pro nadaci Terezy Maxové.

Tímto počinem se salón Misha dotkne něčeho hodně smysluplného, co dává jejich práci i nový význam, nový rozměr.

Již deset let je salon na tomto světě. A rozhodl se to oslavit spoluprací, která obsahuje smysl, víru a pokoru zároveň.

„Prožili jsme desetiletí plné zážitků a vnímání potřeb zákazníků. Zajímají nás příběhy, do kterých jsme vetkli naše pojetí krásy, designu a umění. Příběhy, ze kterých čerpáme inspiraci. Ale i příběhy, které nás nenechají jen nečinně přihlížet a probudí v nás touhu zapojit se a pomáhat,“ říká Misha Čadková, majitelka Studia Misha/hair/studio – raw beauty a mimo jiné také absolutní vítězka soutěže Kadeřník roku, která svůj salón propojila s Nadací Terezy Maxové.

Místo akce: Hauchgallery v 19:30

Během večera, který je hlavně poděkováním všem stávajícím zákazníkům a partnerům, se představí i zákazníkům novým.

Akce bude v konceptu = welcome dring, pohoštění, jedinečná vlasová show, artisté, živý zpěv, předání šeku Nadaci. Program oživí některé ViP osobností, dojde i na překvapení. Celý večer moderuje příjemná Jolana Voldánová – taktéž jejich zákaznice.

Něco málo o mé Mishe

Majitelka salónu Misha/hair studio – RAW BEAUTY- již 10 let

Je ambasadorku Loreal Professionel, kreativní ředitelku pro HCF – česká sekce L´Oreal
a první a jedinou vítězkou mezinárodní vlasové soutěže v Londýnské Royal Albert Hall. Dále kadeřnicí roku v Hairdressing awards Czech and Slovak a vítězkou v kategorii dámský komerční účes. . Harmonii, lehkost a nadhled v oboru vlasového designu získala díky mnohaletým zkušenostem a lásce k vlasům a módě.

Z jejích úspěchů zmiňme ceny:

nejlepší kadeřník 2015 v HDA CS, nejlepší dámská kolekce Praha 2016 v HDA CS, vítězka v Alternative hair show 2014 jako první Češka a první vítězka ze střední Evropy, cena veřejnosti CS hairdressing awards, několik nominací do finále v kategoriích Czech and Slovak Hairdressing Awards, Color Trophy a v neposlední řadě se stala finalistkou v celosvětové
soutěže v Londýně – Alternative Hair.

Své vášni pro vlasovou tvorbu, profesionálnímu přístupu a vzdělávání se v oboru dává Misha Čadková vyniknout ve vlastních účesových kolekcích. Svůj talent také uplatňuje v autorských kolekcích pro módní přehlídky a to nejen v ČR, ale i v zahraničí. Kadeřnicí je skoro již 20 let ☺)
Pochází z kadeřnické rodiny, kdy tradici začala babička = Marie Jenšíková, která byla ředitelkou kadeřnické podniku do cca roku 1985. Poté v tradici pokračovala její maminka Irena Čadková, která je kadeřnicí již přes 40 let a má svůj salon od roku 1990. Misha Čadková je tedy třetí generací. Bude v ní pokračovat i některý z jejích potomků? Misha je momentálně na ,,pracovní,, mateřské se svým ročním synkem a 4 letou dcerkou.

Kontakt:

Misha/ hair studio – raw beauty

Náměstí Míru 16,Praha 2
00420 777279177
www.mishahairstudio.com

https://www.facebook.com/Mishahairstudio
https://twitter.com/Mishahairstudio
Instagram:mishahairstudio

Budeme se tedy těšit na některé moje čtenáře, kteří přijdou na tuto jedinečnou akci a podpoří i nadaci Terezy Maxové.

PS.: Dneska jsem se vrátila z Verony a jsem tak strašně unavená, že prostě ten článek z Meet Up dohromady nedám….:-(. Přitom jsem plná emocí z tohoto dne. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

Leave a Comment