nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site

nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/index.php:1) in /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Passion | BK Blog
Home BK style Passion

Passion

24.3.2015 7 comments

DSC_2093

Ahojky, jako každý člověk i já mám v životě spousty lásek a vášní. Musím prvně zmínit dobré jídlo, bez kterého se určitě neobejdu. Pak hned lásku k životu se vším všudy, vášeň pro cestování, které pozměňuje můj život a pohled na něj. Patří sem i moje práce, která mě naplňuje a baví. A láska k bližním, bez níž bychom svůj život promarnili .

Ten příjemný pocit nadšení, očekávání, zvýšený tep a bušení srdce, někdy i to šimrání v bříšku – to jsou mé pocity, když se mohu více věnovat některé ze svých lásek. Uvědomuji si, jak jsou pro mě nenahraditelné, co od nich získávám.

DSC_2080

Takové šimrání mívám i pokaždé, když odjíždím někam na trip. Jsem vzrušená, že uvidím něco nového, zajímavého a dosud nepoznaného. Něco, co mě třeba překvapí a obohatí. Ta představa, co mě čeká, jaké vzpomínky si přivezu, koho nového poznám, jaké budou zážitky a zkušenosti…To je pro mne adrenalin a velká PASSION.

Hodně podléhám citům a pocitům. Když mě poprvé políbil manžel, v ten moment by se mi určitě “krve nedořezal” přes tu sílu citu a vášně. A dopadlo to tak, že budeme spolu brzy slavit krásné páté výročí. Vášeň + láska jsou ty nejbáječnější city.

DSC_2104

Jídlo je, bohužel ( ale i bohudík), mojí další velkou vášní. A když zažívám nad něčím skvělým – jak se dnes říká – “gastronomický orgasmus”, jsem v sedmém nebi.

Ohromný pocit radosti a uvolnění se mi dostavuje i třeba po hodině běhu po pláži nebo po dvou hodinách Bikram jógy. Po těle stéká slaný pot, srdce mi buší jako o závod… a já jsem šťastná, jakoby příjemně omámená. Bezva pocit.

DSC_2092

Kolikrát se musím až smát, co ve mě móda a třeba kabelka od Chanel ( kterou jsem si koupila v Beverly Hills ) dokázala vyvolat za vášně a vzrušení v jednom :-)

DSC_2099

Ale hlavně – je tu moje vášeň pro ŽIVOT jako takový….To je to nejpodstatnější a myslím, že právě tohle hodně lidem dnes chybí. Nedovedou se nadchnout, vnímat to pozitivní a z toho se radovat. Škoda.

DSC_2115

Pokud budeme svůj jediný život žít s vášní, budeme nacházet lásky, vztahy k různým koníčkům, podněty, které by nás dříve ani nenapadly. Objevíme mnoho dalšího nepoznaného a hodného naší pozornosti. Je spousta věcí a lidí, pro které vám může srdce začít bít a je škoda se o ně ochuzovat.
Proto nikdy nesmíme vzdát hledání vášně – pro cokoliv. A když přijde, je třeba si ji užít, procítit, hlavně NE ji v sobě dusit…!

DSC_2120

Pamatujte moje oblíbené YOLO – you only live once ( žiješ jenom jednou )

DSC_2111

Co je vaší nej vášní ? Kdy jste zažili ten nejvášnivější pocit ?

DSC_2102

Photo by Martina Matoušková

Jacket: Diesel ( old )

Top: Mango / Alternative

Jeans: Replay SS15

Shoes: Jimmy Choo

Bag: Vintage

Sunglasses: Ray Ban ( 15% sleva na veškeré zboží kód: BKBlog )

Bracelets and Necklace : Spirit Beads

PS.: Tak šup, šup…Pojďte žít a ne jen přežívat. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

7 comments

Dana Zarubova 24.3.2015 at 19:32

Baru, ta jsi prostě nej nej bloggerka. Sleduji tolik blogů, ale nikdo namá takový styl jako ty. A tvoje texty mají vždy něco více. Ta kabelka….Ach.

Reply
BKBlog 24.3.2015 at 22:21

Ahojky Dani, ježíš děkuji…:-) Takový komentář potěší, až se z toho červenám.

Měj se krásně

BK BLog

WITH LOVE

Reply
Jana Janata 24.3.2015 at 21:25

Baru, mame to dost podobne a tu největší vášeň a příval citu v životě jsem zažila také kdyz mi muj muž před 12 lety poprvé dal polibek. Podlomila se mi kolena a ja věděla že tohle je ON :-*
Měj se krásně

Reply
BKBlog 24.3.2015 at 22:20

Ahoj Janičko, tak to jsme měly štěstí, že nás taková láska potkala :-). Poslílám pusu

BK Blog

WITH LOVE

Reply
Tereza 25.3.2015 at 19:31

Ten příjemný pocit nadšení, očekávání, zvýšený tep a bušení srdce, někdy i to šimrání v bříšku když čtu Tvůj blog!!! Fantastický!!

Reply
Anonymous 26.3.2015 at 6:48

Tvoj blog je uzasnym prikladom ked vonkajsia krasa odraza a korunuje vnutornu

Reply
Nicole 27.3.2015 at 14:06

Zdravím Báro, několikrát jsem tě potkala osobně, ale až dnes jsem zavítala na tvůj blog. Tvůj styl je super! Rozhodně se umíš odvázat a oblékat.. Češi nikdy moc nepřekvapí, ale ty si překvapila. Fandím ti! Jen tak dál…

Reply

Leave a Comment