nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site

nike mercurial superfly,go here

red superfly football boots

blackout mercurial football boots

adidas predator football,Web Site


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/index.php:1) in /home/www/janlasac.cz/domains/bkblog.cz/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
TOP 5 Beauty Box | BK Blog
Home Beauty TOP 5 Beauty Box

TOP 5 Beauty Box

9.10.2017 0 comment

Tak.. a jsem tady zase s dalšími zajímavými tipy od Loccitane. Dnes to bude o těch konkrétních produktech, které si oblíbila Petra Kvitová a doslova prý bez nich na svých cestách nedá ani ránu :-)


Jak vidíte podle fota, pojala jsem to stylově. Tak si tyto produkty určitě snadno zafixujete, spojíte-li si je právě s ní….


A mám pro vás také skvělou SOUTĚŽ! Tento úžasný balíček BEAUTY BOX Petry Kvitové můžete totiž vyhrát! Soutěž probíhá na prodejnách Palladium, Chodov, Smíchov – zájemce /zákazník/ si vyplní formulář, kde uvede své tři oblíbené produkty. V závěru soutěže bude pak na každé prodejně vylosován jeden výherce, který svoje tři zvolené produkty vyhraje.
Soutěž běží od 7.-31.10. a důležitou PODMÍNKOU je také REGISTRACE do věrnostního programu. Konečné losování pak proběhne 1.11.2017.

Určitě neváhejte a zkuste si zasoutěžit o skvělé produkty. Mám-li volit já, jednoznačně hlasuji pro krém na ruce a pak mandle Shower oil – bez toho zase nedám ani ránu já.:-D

Petry Kvitové si nesmírně vážím, chovám k ní velký respekt. Je obdivuhodné, čeho ve světě sportu dosáhla a takřka neuvěřitelné, že se po zranění dokázala znovu vrátit. A navíc – v jakém stylu!! Klobouk dolů….Přeji pevné zdraví a mnoho úspěchů!

A pokud se rozhodnete koupit si právě beauty box by Petra Kvitová, dostanete zdarma časopis Cosmopolitan. Listopadové číslo, které vyjde 26. 10, bude mít Petru na titulce a dvoustránkový rozhovor s ní uvnitř.

 

PS.: Suuuuuu na Moravěěěěě. Tak poslílám trochu moravské energie….KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

WITH LOVE

 

Content Marketing – Elite Bloggers 

 

RECENT POSTS

Leave a Comment