Home BK style Blue is good

Blue is good

9.6.2014 2 comments

 

Zdravím všechny ze západního pobřeží Californie:-)

Pravě s kamarádkou opouštíme okolí kolem San Diega a blížíme se přes New Port do slunného LA. Projely jsme opravdu krásné místa a nádherné pláže. Tyto končiny jsem nikdy nenavštívila. Musím vám říct, že jsem objevila další úžasné kouty světa, kam se budu určitě ráda vracet. Jako překrásná městečka Encinitas, La Jolla a Paciffic Beach. Chystám pro vás příspěvky, které se budou vždy zaměřovat detailně na určité město, místo nebo pláž. Plus fotky, které  budou opravdu nádherné. Máte se na co těšit. Z La Jolla mám pro vás tento outfit . Tak se mrkněte:-)

IMG_6574

IMG_6590

IMG_6583

IMG_6586

Košile jsou jedny z mých nezbytných kousků v šatníku.  Mám ráda barvy a dnes jsem se opravdu vyřádila. Modrá barva je hitem letošní sezóny a bude se nosit po celý rok. Hlavně ostře modrá. Tak pokud nemáte nic modrého v šatníku, měli byste vyjít do ulic a koupit nějáký pěkný kousek.

IMG_6598

Tyto sandále jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Je to takový “hippe styl” a ten miluju. Vzhledem k tomu, že jsem potřebovala nabalit co nejméně bot, tak jsem vzala botky, které můžu kombinovat prakticky se vším.

IMG_6597

IMG_6589

Shirt: ZARA, Ripped Jeans: Bershka, Shoes: ZARA, Handbag: Chloe, Bracelets: Symbol4you

PS: Už se nemůžu dočkat až vám napíšu o mém “ROAD TRIPU PO CALIFORNII”:-)) Mějte se krásně

I want to inspire you because you are inspiring me

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

2 comments

Jana 9.6.2014 at 16:23

Nadherna!! Mas krasny styl! Fandim ti

Reply
BKBlog 19.6.2014 at 20:16

Děkuji Jani

Vážím si podpory:-)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.