Home Events CHARITY WEEKEND

CHARITY WEEKEND

26.5.2014 0 comment

Pondělí asi máte všichni rádi tak jako já. Po víkendu se vrátit do pracovního tempa není nic příjemného. Na tom se asi shodneme všichni…..Jediné pozitivum je sluníčko!!! To mi dává energii. Tak at’ svítí.

Přes víkend jsem se nějak vzpamatovávala z toho, že jsem spustila blog. Snažila jsem se s tím nějak sžít . Vzhledem k tomu, že jsem v pátek byla navštívit Písecký víkend módy a v neděli charitativní golfový turnaj a už jsem dělala různé reporty tak se vlastně cítím ok. No spíš strašně štastná:-). Jsem plná motivace! Dalo mi to nový náboj do života. Jste moji velkou podporou a inspirací. Chci se s vámi o vše podělit a ukázat svět mýma očima.

Ted’ jsem se nechala trochu unést, tak zpět k tomu důležitému. V neděli jsem byla pozvána  do Českého Krumlova na charitativní golfový turnaj, kam každoročně chodím podpořit centrum Bazalka. Byl to super den spojený s užitečnou věcí.Podpořili jsme  děti s těžkým zdravotním postižením z Jihočeského kraje a ještě jsme si zahráli super golf. Vybrala se nemalá částka a plus jsem turnaj vyhrála. Jupííííí:-))

Chtěla bych vás poprosit, abyste se mrkli na webové stranky centrum Bazalky a věnovali pár minut této užasné neziskové organizaci, která dělá neskutečnou činnost a pomáhá postiženým dětem. Moc si cením co Bazalka pro děti dělá a má ode mne velkou podporu a smekám klobouk dolů před jejich prací. Mrkněte na pár fotek z tohoto božího dne. Ze srandy jsem se vám nafotila  i v golfovém oblečení, kdyby mezi vámi byli golfoví nadšenci.

IMG_6031

IMG_6039

IMG_6037

000000141_f1

bazilika

IMG_6042

IMG_6046

IMG_6059

IMG_6051

IMG_6048

IMG_6050

IMG_6066

IMG_6075

IMG_6076

IMG_6045

IMG_6043

Krásný týden a at’sluníčko pořád svítí.

PS: Pomáhejte nám pomáhat  www.centrumbazalka.cz

 

I want to inspire you because you are inspiring me

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.