Home Events Fashion Weekend Písek

Fashion Weekend Písek

30.5.2014 0 comment

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Předposlední květnový víkend v jihočeském městě Písek patřil módě.  Konala se zde vůbec poprvé akce s názvem Písecký víkend módy, která měla za cíl představit obyvatelům města a jeho návštěvníkům módní trendy, pobavit je pestrým doprovodným programem, podpořit cestovní ruch a hlavně pomoci charitě. Hosty akce zde čekal bohatý program počínaje dvoudenním maratonem módních přehlídek, prokládaný pěveckými či tanečními vystoupeními. Měla jsem tam besedu o módě, blogerství a trendech.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Fanoušci módy mohli shlédnout např. prezentace módních značek: Imperial, Diesel, Armani, TIMEOUT, Pietro Filipi, Takko, Tommy Hilfiger, pánskou módní značku Koutný, nebo šperky DYRBERG/KERN či brýle Hout Couture z afrického dřeva, prezentované při přehlídkách butiku Roosevelt  Fashion Store. Svou tvorbu zde představili také módní návrháři Pavel Filandr, Lukáš Bartoň nebo Věra K. Modely předvedly krásné modelky v čele s Anetou Vignerovou, Veronikou Chmelířovou, Lilian Sarah Fischerovou, Hanou Věrnou, Lucií Křížkovou, Monikou Leovou, Terezou Zimovou, Gabrielou Dlouhou, Vlaďkou Erbovou či Dominikou Mesárošovou, o make up a vizáž se postarala známá vizážistka Claudie Marčeková. Poslechnout si hosté mohli např. zpěvačky Heidi Janků, dětskou hvězdu Veroniku Mertovou, Martina Pártlová nebo zpěváka Viktora Dyka.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

IMG_5987

SAMSUNG CAMERA PICTURES

U příležitosti zakončení této akce se konala slavnostní VIP party v hotelu Biograf, které se zúčastnily modelky Vlaďka Erbová, Aneta Vignerová, Lilian Sarah Fischerová, Hana Věrná, zpěváci Ivana Jirešová a Viktor Dyk, návrhář Pavel Filandr, vizážistka Claudie Marčeková, tenista Lukáš Dlouhý, hokejisté Pavel Kašpařík, Roman Němeček, Ctirad Ovčačík a fotografka Mia Mirrelli.

PVM_VIPparty

Akci pořádala modelingová a eventová Agentura Verona a uskutečnila se za významné podpory města Písek.  Zúčastnilo se jí 3 000 lidí a i přes páteční nepříznivé deštivé počasí měla velký úspěch.  Všichni návštěvníci měli také možnost dobrovolným vstupným finančně podpořit občanské sdružení Vlaďka DĚTEM, které pomáhá onkologickým dětským pacientům a jejich rodinám, podobně tomu měli možnost i hosté na večerní VIP party. Ti zase mohli vydražit dosud nezveřejněné velkoformátové fotografie Vlaďky Erbové od fotografky Mii Mirrelli.  Celkem se pro občanské sdružení Vlaďka DĚTEM podařilo získat 63 097 Kč.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Po cestě nazpět z Písku jsem se zastavila na náměstí v Českých Budějovicích, kde moje kamarádka otevírala obchod s italskou módou. Nelenila jsem a hned jsem si odnesla klobouček. Doporučuji tento obchod navštívit. Má tam opravdu úžasné kousky.Určitě neodejdete s prázdnou.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

obrázek

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Bag: PRADA, Top: Bershka, Skirt: VINTAGE, Hat: Paolin boutique, Sandals: MIU MIU, Bracelets: Symbol4you

 

PS : Jsem štastná, že se za minulý týden pořádaly dvě charitativní akce. Je vidět, že pomáhat umíme. Je to super. Jen tak dál:-)

 

I want to inspire you because you are inspiring me

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.