Home BK style Hippie style

Hippie style

11.6.2014 3 comments

Letos je trendy hippie styl. Pro mě je teda trendy celoživotně. Tento styl absolutně miluji. Tady máte inspiraci, jak na to :-) Na tomto outfitu mám dvě oblíbené věci. Tím je svetr a kabelka. Koupila jsem je na mém oblíbeném internetovém obchodě Luisa Via Roma

IMG_6718

IMG_6714

IMG_6709

IMG_6732

IMG_6716

IMG_6738

IMG_6731

Už jste si asi všichni všimli, že jsem velký milovník náramků:-)!!! Mají pro mě velký význam a smysl. Mám jich velkou sbírku. Kupuji je všude po světě nebo dostávám darem. Vždy mají pro mě nějakou vzpomínku. Poslední dobou jsem si zamilovala náramky www.symbol4you.com. Vyrábí je moje kamarádky z Českých Budějovic. Jsem ráda, že je tímto příspěvkem můžu podpořit. Dělají nádherné ručně vyráběné wrap náramky. Holky jen tak dál:-)

IMG_6727

Klobouky jsou mojí další velkou slabostí. Je ale těžké sehnat ten, který vám dobře padne. Naštěstí v Californii mají opravdu velký výběr! S prázdnou určitě neodjedu. V létě nosím hlavně slamáky.

IMG_6711

Shorts: ZARA(similar here), Sweater: UNIF, Handbag: Claramonte, Sandals: Michael Kors, Bracelets: Symbol4you, Sunglasess: Ray-ban, Hat: Vintage

PS: Ještě pro vás budu mít jeden model z La Jolla v Californii a pak se přesouváme směr LA. Los Angeles je moje nejoblíbenější místo na shopping. Už se nemůžu dočkat, až to s kamarádkou prošmejdíme:-)

I want to inspire you because you are inspiring me

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

3 comments

Zara 16.6.2014 at 11:31

Ahoj, moc se mi líbí tvůj blog. Máš krásný styl, nápaditý, to se vidí málokdy. Asi jsi teprve začala, takže to bude chvíli trvat, než se ti to tady rozjede. Na facebooku je jedna skupina “Móda zo slovenských a českých ulíc”. Některé známější fashion bloggerky tam posílají svoje outfity. Myslím, že by to byla pro tvůj blog skvělá reklama…
Každopádně, přeju ti hodně štěstí s blogem!
Tvoje fanynka Zara :))

Reply
BKBlog 19.6.2014 at 20:16

Ahojky
Děkuji moc za krásný povzbuzující post:-)Moc si vážím každé podory! také doufám, že blog bude lepší a lepší:-) Určitě se na skupinu podívám. Děkuji za tip.
Měj se krásně

Reply
Zuzka 22.6.2014 at 6:11

Ahojky Barco
Tak tento model je absolutne dokonaly. Ten svetr je absolutni bomba. Libi se mi moc tento hippie styl. Akorat na nej moc nemam odvahu.
Mej se krasne a preji hodne stesti

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.