Home BK style Rainy day I don’t care:-)

Rainy day I don’t care:-)

31.5.2014 1 comment

Jak vidím, tak se opět probouzíme do slunečného dne s letními teplotami.  Už jsem se těšila, že vám nafotím nějaký pěkný letní outfit, ale bohužel. Tak tady máte skoro „zimní“ :-)) Musíte to brát pozitivně! Alespoň v těchto škaredých dnech můžete dělat věci, které se vám při 30 stupních nechtějí. Takže já se jdu balit na cestu to USA. Vy si zkoukněte můj outfit, který jsem pro vás včera nafotila po cestě s kámoškou na oběd. Je to takový pohodový model. Cardigan (svetr) který mám na sobě je můj oblíbený kousek. Koupila jsem si ho minulý rok v LA a prakticky ho nosím po celý rok. Jak v zimně, tak i v létě k šortkám, když je chladněji. Takový jeden cardigan vám nemůže chybět ve skříni. Je to velmi praktický kousek do vaší šatny.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Klobouky absolutně miluji. Dodají outfitu  “šmrnc”. Hlavně je super, když nemáte úplně dokonalé vlasy nebo se vám třeba nechce malovat. Narazíte klobouk a nikdo nic nepozná. Maximalně se vás každý bude ptát, kde jste ho koupila. Je velmi těžké sehnat padnoucí kousek!! Takže pokud jste se rozhodli jít a koupit první klobouk, tak držím palce a pokud jdete koupit další do sbírky, tak good luck. Je to o nervy.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

PS: Přeji všem krásný den i přesto, že počasí  není úplně na jedničku. Kiss

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Jeans: Replay, Boots: ZARA, T-shirt: ZARA, Cardigan: Free People, Hat: H&M, Bag: Ecoté , Bracelets: Chan Luu, Symbol4you

I want inspire you because you are inspiring me

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

1 comment

Zuzka 1.6.2014 at 14:58

Nadherny outfit:-))Jen tak dal!!!!!!

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.