Home BK style BEST TIME EVER

BEST TIME EVER

20.8.2016 7 comments

Musím se vám s něčím svěřit…..

Nikdy jsem si nemyslela, nedoufala, že se půl roku po porodu budu cítit takhle dobře….:-)

Jsem plná energie, vášně do života, do práce i zábavy….a hlavně naplněna rodinou a láskou.

Ohlašuji, že se cítím snad nejlépe, co si kdy v životě pamatuji. Hlavně po psychické stránce. Jsem strašně šťastná a užívám si všeho mnohem víc, než kdykoliv dřív. Vážím si všeho mnohem víc :-)


Život se změnil…a změnil se až k nepopsatelně úžasnému….Každý den sleduji ten můj zázrak jménem Kubíček…..Je to moje rodina, která mě naplnila jako ženu. Opravdu se teprve teď cítím jako skutečná žena se vším všudy a chce se mi smát, kudy chodím…

Nevím, čím to je, ale když se sype jedna věc, tak se sype všechno….A naopak – když se daří, tak se daří…:-). Já děkuji osudu za tento život a za to, co mi dopřál právě teď prožívat. Jsou to jen ty nejkrásnější věci.
IMG_5840

SWEATSHIRT: ZARA

TOP: Lukas Machacek

JEANS: REPLAY

SHOES: Zadig & Voltaire

HANDBAG: Givenchy

Jem pyšná na to, že /jak zjišťuji/ si mé práce, mého blogu, všimla řada lidí. Nemálo z nich si ho cení natolik, že mi nabízejí i zajímavou spolupráci, což mě samozřejmě posouvá dál, ale také hodně zavazuje – nepolevit. Děkuji za všechny tyto dary a příležitosti. Vážím si toho.

PS.: Jaké období prožíváte zrovna vy? Úspěšné, nebo spíš naopak? Svěřte se…Mějte krásný víkend

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

7 comments

Lucie 20.8.2016 at 8:19

Ahoj Baru,jelikož maličkému jsou tři týdny,zažíváme spolu šestinedělí a to zase takový pocit štěstí nepřináší:).
Když se prcek narodil,byla to euforie,zázrak..těžko slovy popsat pocity,které jsem měla.
Teď je krásné pozorovat maličkého jak se mění,tu jeho tvářičku,ale zároveň je to kolotoč,při kterém není času na spánek:).A já jsem tak unavená a nemám na nic čas,že to naopak trochu ubíjí.Lhala bych,kdybych napsala,jak si šestinedělí užívám:).Všechny mé zájmy musely jít stranou.
A tak se těším,až budeme mít za sebou první tři měsíce a věřím,že potom nastanou ty pocity štěstí,které ty prožíváš.
Baví mě tvůj blog,pozitivně nabíjí a to je důležité.Tím,že jsi s prckem dopředu a píšeš o dětských vychytávkách a zkušenostech,které s Kubíkem máte…jsme s malým na ledacos připravený:).
Jen tak dál,fandím Ti:)

Reply
Michaela 20.8.2016 at 8:36

Krásné ráno, moc hezký a upřímný článek. Prožívám zrovna podobné období jako ty, můj největší poklad mi zrovinka usnul, tak mám trochu času a první co vidím je tento úžasný článek. Doufám, že jednou se se svým začínajícím blogem alespoň přiblížím tvé úrovni a talentu. Hezký den tobě i Kubíčkovi. Nesmírně si vážím možnosti číst tvé řádky :)

Reply
ROMI 20.8.2016 at 10:45

No my až na pár drobnosti v pohodě, manželovi skočil do cesty daněk, takže skoro nové auto bylo trochu pokřivene,manžel zůstal celý, ale daněk už takové štěstí bohužel neměl, žádný konec světa, ale přiznám, že trochu nám to líto bylo, jinak budem stavět a máme problém se sousedkou,která za svůj životní prostor považuje i náš pozemek a to je potom těžko,ale snad se to vyřeší v dobrém, pořád doufám. Jinak o Stellince ani nemluvím, je to to nejkrásnější co nás v životě potkalo, každou minutu s ní si užívám neskutečně, radost, láska, prostě to nej! Doma i trochu pracuji,takže neztrácím kontakt a cvik,ale tak,abych tím malou vůbec neomezila,bylo by mi to líto.Lucii výše bych řekla, že i pro mě ten začátek, první dva měsíce byli těžké tak jak popisuje ona, ale teď už je vše super krásné! Vydržet! ???? Baru,outfit parádní, hlavně jeany, jako vždy ????

Reply
Lucie 20.8.2016 at 15:59

Děkuji,Romi…samozřejmě,že vydržím.Teď už je na prvním místě prcek:)

Reply
Sandra Slusna 20.8.2016 at 11:08

Jsem za tebe vazne uprimne rada, ze je ti tak skvele a prozivas tak uzasne obdobi. Ja jsem v posledni dobe taky stastna jako nikdy predtim, jinak se dostavam z anorexie a momentalne jsem se poprve v zivote zamilovala, mozna to nezni hezky, ale me je fakt neskutecne dobre, tak doufam ze nam oboum to zustane!
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Terez 20.8.2016 at 21:05

Ja prozivam asi to nejrozporuplnejsi obdobi za svuj zivot. 7.zari se stehuji za pritelem do Kanady a nechavam tu cely svuj zajety zivot plny skvele rodiny a pratel, tu svou comfort bubble, ve ktere si tak krasne ziju.
Na druhou stranu se nemuzu dockat na spolecny zivot na miste, co znam jen z mapy a vypraveni, na naproste otevreni se novym prilezitostem a zazitkum.

At se nam vsem dari ???? Terez

Reply
BlondeBlog4U 20.8.2016 at 21:44

Zlati,
Vím naprosto přesně co cítíš a mooooooc ti to přeji ! Mateřství naplňuje úplně nejvíce a pokud máš okolo sebe TOP lidičky jako je tvá rodina a přátele je to o to krásnější !!
Z celého srdce ti přeji i úspěchy pracovní ! Jsi Pilná a zasloužíš si je :-))

Můj rok 2016 není tím nejlepším ale já jsem bojovník !!
Nevzdám se , ikdyž si se mnou zrovna život trochu pohrává … To asi proto, abych si ještě víc mohla vážit nových věcí které přijdou po této hloupé fázi :-)))))

THINK POSITIVE AND NEVER GIVE UP !

KISSES

http://WWW.BLONDEBLOG4U.COM

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.