Home BK style My Blog is my Passion

My Blog is my Passion

15.10.2015 9 comments

Ahojky! Už několik posledních dnů se zamýšlím nad svým blogem jako celku!!! Jakým směrem jdu, co mě na něm nejvíc baví, co mi dělá radost. Jasně, jste to VY, kteří reagujete na mé články s tím, že vás oslovily, něco vám předaly nebo vás třeba jen potěšily. Ať už vyloudily úsměv na vaší tváři, nakoply vás nebo inspirovaly…prostě splnily úkol!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A o tom bych se chtěla dnes trochu pobavit. O mých článcích a o tom, co bych ráda jejich prostřednictvím posílala dál – za vámi.

Nechci, aby můj blog byl jen místem, kam se fotím a doporučuji produkty, kde říkám, co je trendy apod. Chci, aby měl duši, nějaké kouzlo a byl něčím jedinečný pro vás čtenáře. Aby se odlišoval…. A aby to, co najdete zde, jste nenašli nikde jinde. Vždycky mám největší radost, když se mi povede článek, který má jakousi svou hloubku a cítím z něj něco víc. Takovou tu přidanou hodnotu. Protože mě nejvíc baví psát vlastní myšlenky, dělit se s vámi o své pocity, názory, představy. A tímto směrem se hodlám ubírat i nadále.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nechci psát jen o počasí, popisovat, co mám na sobě a proč právě to. Většinou je to přece vidět. Jaké jsou módní trendy se sice u mě dozvíte, ale také všude jinde. Ale o mých vnitřních pocitech, názorech, myšlenkách a tipech to asi nikde :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Doufám, že se mi to snad i částečně daří a vy z mých článků získáváte pro sebe podněty k vlastnímu zamýšlení se nad danými tématy. ANO :-)???

A teď úplně obrátím list….Už jsem se zmiňovala o eshopu NOBBOS, který prodává značku Scotch&Soda. Pochází z Amsterdamu a kalhoty ( jsou obzvlášť pohodlné pro těhulky :-)), které tu vidíte, jsou od nich. Tahle značka mě opravdu oslovila a její nabídka stojí za pozornost. Určitě se mrkněte na eshop a dejte vědět, jak se líbí vám. A také – co dnešní outfit…?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JACKET: Balenciaga / Alternative

TOP: Urban Outfitters / Alternative

TROUSERS: Scotch & Soda

SHOES: Prada / Alternative

HANDBAG: Celine / Alternative

PS.: Právě sedím na letišti a čekám na svůj let do…?? To se dozvíte na Instagramu . Sledujte mě, ať máte přehled o všem co se šustne…:-). Děkuji všem za vaší podporu v Blogerce Roku 2015. Nesmírně si toho vážím. Pro ty co ještě nehlasovali, tak stále můžou TADY a nezapomeňte potvrdit email ( hlas je jinak neplatný ). Děkujuuuuuuuuuuuu. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

9 comments

Nikol 15.10.2015 at 11:37

Baru, všechno krásné až na ty kalhoty…ty mi připají, že jsou tak do postele:-))) A Blog super, jen tak dál!

Reply
BKBlog 18.10.2015 at 19:30

Ahoj Niki, no jsou hrozně pohodlné na moje bříško :-). Mám trochu problém s výběrem…

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Anonymous 19.10.2015 at 9:43

Ahoj,na to jsem zapomnela,vypadas skvele a brisko vubec neni videt?

Reply
Radka K. 15.10.2015 at 11:46

Šťastnou cestu, dobře děláš, že letíš za lepším počasím, škoda, že mě nemůžeš vzít s sebou :DDD – námět na giveaway. :))) Baru, mně se tvůj blog strašně moc líbí, jsi opravdu jiná a jedinečná, tvoje outfity jsou v souladu s mým vkusem, což se u většiny jiných fashion blogerek říct nedá. I dnes, křivák – nadčasová klasika, kabelka, která je opravdu krásná a praktická, nemám vůbec nic proti kalhotám, mně se to naopak jako celek moc líbí, jako vždy. Tak doufám, že mě tvůj blog bude i nadále bavit, že nezklouzneš jako jiné blogerky ke psaní o plínkách a sunarech, to už mám za sebou. :)

Reply
BKBlog 18.10.2015 at 19:31

Ahoj Radko, děkuji za krásný komentář. MOc si toho vážím. MĚJ SE KRÁSNĚ

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Tereza 15.10.2015 at 15:46

skvělý outfit :)
HAUTE BASICS

Reply
BKBlog 18.10.2015 at 19:31

Děkuji :-)

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Anna 16.10.2015 at 12:00

Nezlob se na mě ale tvůj outfit mi přijde šílené nesourody, hlavně za to muže střih kalhot ,který rozhodně ne korespondují k zvolením botkam . Taky nerozumím tomu účesu s kalhoty to působí jako takovy rychlí outfit kdyz běžís pro rohlíky na snídani :/.
Co se tyče barevnosti baví mě kombinace černé, bíle a vinové ale v takovém outfitu je příště přes čáru růžová rtěnka zvolila bych but tělovou nebo do vínová .

Určitě chválím záměr napadat do davu blogu bez duši je super ze se svým čtenářům věnuješ :)

Šťastnou cestu a příjemný let :)
A.
(https://blackodyssea.wordpress.com)

Reply
BKBlog 18.10.2015 at 19:32

Ahoj Aničko, nezlobím. To je tvů názor a já ho beru. Děkuji za komentář. Bylo tam super. Měj se krásně

BKBlog

WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.