Home Beauty Glunge LOOK

Glunge LOOK

23.8.2016 5 comments

Ve chvíli, kdy jsem nečekaně dostala nabídku fotit zajímavou kampaň pro L‘oreal, nezaváhala jsem ani minutu….Proč?

hires__19680

L‘oréal mám moc ráda, jeho produkty používám běžně každý den a už dlouho. Další velkým lákadlem bylo, že mě měl fotil /a také fotil/ Matuš Tóth, což je vynikající fotograf. Takže jsem tu doopravdy spojila a zažila příjemné s užitečným.

Celý projekt se realizoval v akademii L‘oréal – což je překrásná budova s velmi zajímavými prostory.

Vždy je hodně důležité, jaká energie se vytvoří “na place”…..Myslím tam, kde pracujete nebo tvoříte..Když se totiž vydaří, pak je i výsledek skoro vždy skvělý. Mne atmosféra po celou dobu konání akce strašně bavila. Lidé, kteří se na celém projektu podíleli, byli moc fajn, příjemní a vstřícní. Takže já se už teď moc těším na další společný projekt.

O můj Hair Styling se postarala Misha Čadková z Misha Hair Studio. Nemohla jsem dostat nikoho šikovnějšího a sympatičtějšího. S Míshou jsme neměly jenom společný vkus, co se týče Hair stylingu, ale i to, že jsme obě mámy 5ti měsíčních miminek. O Styling: Martina Gvizdová a Make-up: Eva Svobodová. Všichni odvedli skvělou práci.

hires__19513

hires__19534

hires__19562

Jaký MĚSTO a LOOK jsem představovala ? PAŘÍŽ a GLUNGE LOOK ( nedbalá pařížská elegance ) !! Tato volba proto, že skoro každá žena touží mít šmrnc, jako mají ženy v Paříži. Mít tak charismaticky, sexy a nedbale upravený vzhled vlasů….A dojít k právě takovému looku se – ve spolupráci s produkty L‘oréal a dokonalýma rukama Mishi – povedlo na jedničku.

Osobně tento styl miluju a v létě nenosím skoro nic jiného. Přijde mi to hodně fresh, sexy, dokonale – nedokonalé a praktické. Takže jsem se pak i v celkovém stylingu cítila jako doma :-).

BTW celý článek a více detailů naleznete v ZÁŘÍOVÉM VYDANÍ Harper’s Bazaar Cosmopolitanu.

13900391_1206375802762716_839570854_n

A pokud byste i vy, dámy, chtěly vyzkoušet tento look, můžete navštívit Salon Expert ( jsou to salony L’Oréal Professionnel), můžete se díky tomu zúčastnit i soutěže a vyhrát skvělé ceny ZDE.

Tak jak se vám libí můj GLUNGE LOOK a celkový styling v duchu Paříže? Povedlo se nám to? Připomínám vám svým vzhledem inspirativní Pařížanku ???

RECENT POSTS

5 comments

Bianka 23.8.2016 at 7:06

Wow! Ste veľmi veľká inšpirácia a krásna žena <3 vyzeráte tak na 21 rokov čiže vobec vám neviem odhadnúť skutočný vek :-D

Reply
Lucie Hall 23.8.2016 at 8:21

Mne se to na tobe moc libi a chtela bych videt vic finalnich fotek :)

Reply
Sandra Slusna 23.8.2016 at 8:34

Tak to ti vazne moc slusi a ta prvni fotka je bomba, moc se tesim na vydani Harper´s, urcite si koupim! :D Zni to vazne zajimave a ten fotograf musi byt fakt skvelej!
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Karolina 23.8.2016 at 9:01

Ahoj, ten Bazaar je zářiové číslo, ne srpnové :-) Jinak moc pěkný!

Reply
Kristy Ličková 23.8.2016 at 13:37

Baru naprostá nádhera! Ta první fotka je prostě dokonalá!!))

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.