Home Beauty Glunge LOOK

Glunge LOOK

23.8.2016 5 comments

Ve chvíli, kdy jsem nečekaně dostala nabídku fotit zajímavou kampaň pro L‘oreal, nezaváhala jsem ani minutu….Proč?

hires__19680

L‘oréal mám moc ráda, jeho produkty používám běžně každý den a už dlouho. Další velkým lákadlem bylo, že mě měl fotil /a také fotil/ Matuš Tóth, což je vynikající fotograf. Takže jsem tu doopravdy spojila a zažila příjemné s užitečným.

Celý projekt se realizoval v akademii L‘oréal – což je překrásná budova s velmi zajímavými prostory.

Vždy je hodně důležité, jaká energie se vytvoří “na place”…..Myslím tam, kde pracujete nebo tvoříte..Když se totiž vydaří, pak je i výsledek skoro vždy skvělý. Mne atmosféra po celou dobu konání akce strašně bavila. Lidé, kteří se na celém projektu podíleli, byli moc fajn, příjemní a vstřícní. Takže já se už teď moc těším na další společný projekt.

O můj Hair Styling se postarala Misha Čadková z Misha Hair Studio. Nemohla jsem dostat nikoho šikovnějšího a sympatičtějšího. S Míshou jsme neměly jenom společný vkus, co se týče Hair stylingu, ale i to, že jsme obě mámy 5ti měsíčních miminek. O Styling: Martina Gvizdová a Make-up: Eva Svobodová. Všichni odvedli skvělou práci.

hires__19513

hires__19534

hires__19562

Jaký MĚSTO a LOOK jsem představovala ? PAŘÍŽ a GLUNGE LOOK ( nedbalá pařížská elegance ) !! Tato volba proto, že skoro každá žena touží mít šmrnc, jako mají ženy v Paříži. Mít tak charismaticky, sexy a nedbale upravený vzhled vlasů….A dojít k právě takovému looku se – ve spolupráci s produkty L‘oréal a dokonalýma rukama Mishi – povedlo na jedničku.

Osobně tento styl miluju a v létě nenosím skoro nic jiného. Přijde mi to hodně fresh, sexy, dokonale – nedokonalé a praktické. Takže jsem se pak i v celkovém stylingu cítila jako doma :-).

BTW celý článek a více detailů naleznete v ZÁŘÍOVÉM VYDANÍ Harper’s Bazaar Cosmopolitanu.

13900391_1206375802762716_839570854_n

A pokud byste i vy, dámy, chtěly vyzkoušet tento look, můžete navštívit Salon Expert ( jsou to salony L’Oréal Professionnel), můžete se díky tomu zúčastnit i soutěže a vyhrát skvělé ceny ZDE.

Tak jak se vám libí můj GLUNGE LOOK a celkový styling v duchu Paříže? Povedlo se nám to? Připomínám vám svým vzhledem inspirativní Pařížanku ???

RECENT POSTS