Home Monthly BK MONTHLY / MAY

BK MONTHLY / MAY

31.5.2016 12 comments

Ahojky!

IMG_1345 2
Byli jste zvyklí, že každého 10. v měsíci přijdou BK POEPLE…Jenže od doby, co se narodil Kubíček, v tomto směru poněkud pokulhávám a je mi to kvůli vám moc líto. Vím, že jste BK PEOPLE měli rádi a těšili se na ně..

Budu se snažit je znovu časem nahodit zpět, takže se s nimi neloučím…Jen si musím zvyknout a lépe skloubit dohromady režim našeho malého, starost o domácnost a svou práci. Realizace BK POEPLE bylo vždy náročnější … – někoho objevit, potkat se s ním, vyzpovídat, vše dát dohromady. A teď, když jsem opradvu časově totálně vytížená, je to ještě složitější. Ale nebojte se, chystám pro vás BOMBY :-)

No a protože mně na vás záleží, ráda bych svůj blog osvěžila zase něčím novým…Mnohokrát jste si o to i psali…BK MONTHLY. Každý měsíc vám poskytnu jakýsi souhrn všeho, co se za ten měsíc odehrálo, na co jsem narazila, o čem byste měli vědět….Budu sem dávat vše, co se nevešlo na IG nebo do klasických postů. Bude to nejspíš i víc o fotkách. Berte to jako takové zhodnocení :-) a zakončení měsíce, vždy v první den nového měsíce ( takže 1 :-) ). Představuji si to jako stručný přehled pro vás….. A vy si pak nemusíte lámat hlavu nad tím, jestli jste snad o něco zajímavého nepřišli.

Tento měsíc byl poměrně divoký. Hlavně co se týče práce na blogu. Měla jsem opravdu, opravdu hodně ( v souvislosti s mojí mateřskou ) schůzek. Byla jsem zhruba 3 krát v Praze, jednou v Brně…. Celý měsíc se odehrával v duchu BACK TO MY LIFE. Ale to uvidíte i na fotografiích. Vždy se vám budu snažit nabízet tu i tips na nějaké šikovné vychytávky ( maminkovské, holčičí, klučičí :-) a tak ) – Zkrátka – očekávejte takovou ” každoměsíční” inspiraci.

IMG_1099

IMG_0863

Na toto místo, které nese název HERBIVORE, musíte určitě jít. Už proto, že tam mají asi nejvíc fotogenické jídlo na světě :-) –  ACAI BOWL. Mě do tohoto VEGAN/ ORGANIC / BAR / BISTRA vzala moje kamarádka Domča a měla jsem pocit, jak kdybych se ocitla v LA. Má to tam takové zvláštní kouzlo…Však uvidíte sami!

IMG_0731

IMG_0740

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_0625 (1)IMG_0948

IMG_0426

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tyto produkty zkouším cca měsíc – krém TEALOGY je velmi příjemný a zanechává na pleti takový sametový povlak / jakoby rozzáří vaši pleť.  Najdeme zde to nejlepší ze čtyř druhů čaje: bílého, zeleného, modrého a černého. Netestuje se na zvířatech. Prodává se v Douglas. Další super vychytávkou jsou tyto luxusní přírodní oleje FUSHI. Miluju!!! Pro mě to je MUST HAVE. Hlavně olejíček na celulitidu. Nezmizela mi, ale cítím, že se to lepší :-). Arganový olej je nezbytností.Používám na vlasy, pleť. Makadamiový požívám v kuchyni. TOP produkty.

IMG_9869

IMG_1083

IMG_1090

IMG_0928 (1)IMG_0986

IMG_0811

IMG_1106

IMG_0062

IMG_0251

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A opět ten můj milovaný Kubíček, jeho pokojíček a krémičky na prdélku od Bepanthen. Jak tak koukám, tak budu muset pořídit další balení. Už nám dochází :-).

IMG_0903

IMG_1152

IMG_1161

i-9pFNJxV-X3

A tento dnešní BK MONTHLY/ MAY zakončíme fotkami z úžasného BLOGES MARKETU, který byl opět BOMBA. Asi jeden z nejlepších. Tím bych chtěla holkám z BLOGES ROBES poděkovat za uspořádání této skvělé akce a vám, kteří jste nás přišli podpořit. Doufám, že jste si to užili stejně jako my.

IMG_1304

IMG_1043 (1)

Jak se vám tento nápad zamlouvá?

PS.: Doufám, že se vám první (úvodní) z řady BK MONTHLY / KVĚTEN zamlouvá. A pokud byste měli ještě jakékoliv jiné nápady na upgrade blogu, dejte mi vědět. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

 

 

Content Marketing – Elite Bloggers

RECENT POSTS