Home Collaborations HATERS & Contest

HATERS & Contest

5.4.2015 12 comments

Krásný sváteční den vám všem, kteří jste si udělali chviličku a navštívili opět můj blog. Udělali jste moc dobře, protože dnes to bude opět se soutěží :-)

Opravdu si vážím toho, že si i v tak uspěchané době najdete 5 minut, abyste si přečetli můj článek, omrkli fotky a v nejlepším případě i zanechali nějaký váš komentář.

Upřímně….nebudu si na nic hrát a říkám vám to na rovinu – ANO – jsem šťastná, když mi píšete sem na blog, do emailu, na facebook či instagram jakoukoliv vaší reakci….( Reakci na blog, na mě, na produkt, článek, outfit. atd. )

Samozřejmě, že si raději čtu pěkné, inspirativní a milé komentáře, něž negativní a urážlivé /i to se stane /….Asi také raději slyšíte hezké věci než ošklivé? I když s kritikou musíme počítat všichni a také se s ní naučit žít, případně se z ní poučit. Přesto – negativa se určitě přijímají hůř, to je přirozené…

A právě nad některými komentáři ( spíše HATERS ) mi kolikrát zůstává rozum stát… A o tom bude dnešní malé zamyšlení. Napadlo mě to v souvislosti s dnešní soutěží o tuto cool kšiltovku HATER a navíc jsem na posledních pár článků dostala několik takových “podivných komentů“.

IMG_5214

Ze začátku jsem z nich byla docela smutná. Nechápala jsem / a nechápu ani teď /, proč má někdo potřebu škodit mi a “hejtovat“ můj blog, články a napadat mou osobu…

Chápu, že se nemusím já a moje články líbit každému…ale přece nikoho nenutím, aby můj blog četl ?

Je to svobodná volba každého a pokud někdo na blog chodí pravidelně a píše sem pouze dehonestující slova a věty, pak v tom opravdu postrádám smysl. Je to mimo moje chápání, protože já raději vždy hledám na všech to pozitivní a hezké, než abych hledala jen chyby a negativa – a ty pak řádně rozmázla a vypíchla. Každý člověk je chybující a kritika se dá vyjádřit i s citem a taktem.

Blog je záležitost tvořená pro zábavu a s láskou!! Slouží především k inspiraci…

Vítám kritiku, která má hlavu a patu. Vítám, když mi napíšete svůj názor – a nemusí se shodovat s mým. Ráda si přečtu, co bych mohla změnit, co se vám líbí a co ne…Prostě to beru a jsem za to ráda. Protože mě to posouvá dál a nutí k přemýšlení a lepší práci.

Nikdy ale nepochopím, proč někdo píše až hnusné, zapšklé komentáře, které jsou naprosto “mimo mísu”, nezakládají se na pravdě a ještě pod cizími jmény!!! Proč někdo čeká na každý můj post a okamžitě mě obdaří negativním komentářem? Proč plýtvá energií a časem?

Někdy mi to trochu připadá jako “výsada” Čechů. Rádi kritizují všechno a všechny…když mohou “zahejtovat“, tak to udělají. Ale napsat o někom něco hezkého, milého, povzbudit ho či třeba pochválit – to se u nás moc nenosí. Anebo třeba taktně pomlčet.., když už nemůžu úplně chválit. To tady postrádám a mrzí mě, že se OBECNĚ vynakládá víc energie na negativní komentáře, než na ty ostatní.

A TEĎ NEMÁM NA MYSLI JEN MŮJ BLOG, ale celkově – veškerá hodnocení čehokoliv a kohokoliv, veškerého dění kolem nás…

Tímto postem chci poprosit ( koho se to týká, ví sám nejlíp… ) aby nečetl můj blog, když mu/jí/ tak vadí, nesledoval/a/ mě a svůj čas a energii věnoval/a/ něčemu užitečnějšímu. Něčemu, co má smysl a dokáže ho /ji/ naplnit, udělat trochu šťastnějším/í/. Myslím, že pak nebude muset nespokojenost sám/a/ se sebou řešit na cizí účet…

Nemám ráda negativní energii a snažím se jí vyhnout i v osobním životě. Nechci ji šířit ani tady na blogu. Buďme tu jako rodina, jejíž členové se navzájem obohacují a kteří si váží jeden druhého.. Děkuji

IMG_5194

A teď něco veselejšího.:-) O co se soutěží – KŠILTOVKA Hater a ponožky Super Socks

Pravidla soutěže:

– Napište mi do komentářů, co si o tomto článku myslíte a jak to máte vy s HATERS?

– Sdílejte na svojí facebookovou stránku

– A do třetice budeme rádi, když dáte like SUPER-KECKY a BKBlog a budetet nás sledovat na INSTAGRAMU.

Vyhlášení se dozvíte 13.4 v komentářích!!!!

IMG_5198

Na www.super-kecky.cz máte 10% slevu na nezlevněné zboží ( zadejte číslo poukazu:YPG8T6DEFZ )

PS.:Jsem ráda, že vás mám a děkuji, že jste tak skvělými čtenáři a dáváte mi to najevo. Jen jsem chtěla upozornit na pár jedinců… Třeba je to nakopne k jinému uvažování a najdou si v životě i radost, ne jen závist a nenávist. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS