Home BK style Dream trip

Dream trip

5.6.2014 6 comments

Právě sedím v letadle a řekla jsem si, že vám musím napsat své pocity! Myslím na vás:-). Letím za kamarádkama do Californie a jsem strašne “excited”. Musela jsem použít tohle anglické slovo, protože vzrušená mi přijde prostě divné:-))! Jsem strašně štastná, že jsem na cestě do USA. Ani sama nechápu, že mi tento trip vyšel!!! Celej život jsem si přála procestovat Californii. Jen tak spontánně! Neřesit v jakém hotelu budu spát, jak dlouho zůstanu na místě, které právě poznávám atd!! Jen prožívat ten moment v kterém se nachazím. Jak pozitivní, tak i negativní:-) Vím, že to pro někoho musí znít bláznivě. Jet 13 hodin někam a nemít plán! Zabalit si kufry poté co vám zavolá kamarádka po půl roce: “jak se máš zlato….?? Nechceš udělat road trip po pobreží Californie” . O takové cestě jsem vždycky snila! Žít z momentu na moment!!! Zapomenout na veškeré starosti, stresy, práci a vše co musíte denně dělat… Nic neplánovat!!! Už se nemůžu dočkat, až vám o mém dobrodružství cestou po San Digeu, Los Angeles a Las Vegas napíšu. Dneska jsem se nějak rozepsla! Tak už končím a podívejte se na můj outfit… Líbí nebo nelíbí?

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Shirt: ZARA(now in store), Jeans: DIESEl, Shoes: ZARA (now in store), Bracelets: Symbol4you, Sunglasses: Ray-ban, Shoulder bag: Michael Kors
PS: Chtěla bych vám dát radu! Věřte a plňte si své sny! Jenom pak budete žít a užívat života naplno! Žijeme jenom jednou” Y.O.L.O” Až se vrátím, tak pro vás udělám “TRAVEL” příspěvek a myslím, že bude stát za to
I want to inspire you because you are inspiring me
WITH LOVE

RECENT POSTS

6 comments

Simona R. 6.6.2014 at 5:57

Úžasnej outfit! Ty jsi úžasná!:)
Užij si dovolenku naplno a bez komplikací:)

Reply
Lucka H. 6.6.2014 at 7:20

Rekneme si to narovinu, tobe by slusel i pytel od brambor :D

Moc si to tam uzij Baru a budem ocekavat spoustu krasnych fotek ;)

Reply
Bara 6.6.2014 at 15:20

Ahoj Simco a Lucko
Dekuji moc za hezke komentare. Je tady nadherne! Fotky budou urcite povedene:-)

Mejte se krasene

Reply
Magda 8.6.2014 at 10:00

Moc si to užij,mě přesně tato cesta čeká v září a taky nemám plán,jen letím kamarádce na svatbu,a pak…?Těším se na zážitky a tipy:)

Reply
BKBlog 19.6.2014 at 20:18

Ahoj Magdi

Byla to nádhera a máš se určitě na co těšit:-) Kdyby jsi měla jákekoliv dotazy, tak mi klidně napiš. Ráda pomůžu a poradím!

Reply
Veronika 29.4.2016 at 8:43

Opravdu jsem si čtení Tvého blogu oblíbila, Baru. Máš neuvěřitelné štěstí, že si všechny sny můžeš plnit :-)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.