Home BK style HOW I LIKE SHOPPING

HOW I LIKE SHOPPING

6.10.2016 15 comments

Nakupujte rádi? Jestli ano, pokračujte ve čení dál….:-) Podělím se s vámi o jeden velmi užitečný tip, jak si jakékoliv nakupování zpříjemnit. A ještě to má i své další výhody….

Ono je nakupování… a pak NAKUPOVÁNÍ :-). To první představuje obstarávání nezbytností, které musím pořídit – to bleskově potřebné popadnu a hned frčím pryč. Ale to druhé, to je jiná. Mám ráda nakupovaní se zážitkem, když to není nutnost, není to “denodenní“ záležitost, ale ani posedlost. Aby si přišly na své nejen oči, tělo ale i dušička.

Na takové nákupy si musím udělat čas, aby to byla opravdu pohoda. To se pak se ráda podívám, co nového nám módní návrháři dali na “stůl“, zkoumám, jestli mě něco uchvátí na první pohled. Nezapomenu se také trochu rozmazlit…. dobrou kávou, obídkem, relaxem v nějakém příjemném posezení.

Právě pro tento příjemný zážitek využívám online shopping opravdu jen zřídka…a většinou jsou to věci, které nelze sehnat tady v Čechách a žádná zahraniční cesta není v dohledu. Nebo to spěchá, není čas či chuť někam chodit, či vím jistě, že danou věc prostě jinak neseženu. To byl případ období pár týdnů po porodu, kdy jsem měla chuť ve svém šatníku něco obměnit. Je pravda, že tehdy jsem internet trochu prohnala :-). Face to face je sice jednička,…ale i to nakupování online si chci udělat příjemnější. A můžeme všichni.

Jsem svým založením “sběratel zážitků” a to mě u online nakupovaní poněkud chybí…..Ano, je to často pohodlnější, rychlejší, ale procházka po městě zpestřená příjemným shoppingem – je prostě nejvíc. Obzvlášť si to užívám za hranicemi, stále je to ještě rozdíl…A pokud máte v plánu jednou za čas koupit nějakou dražší věcičku, je fakt krásné zažít tam ten prodejní proces, trochu jako divadelní představení…Pro mě se stal před časem nezapomenutelným zážitkem výběr a nákup kabelky od CHANEL, kterou je možné sehnat jen velmi těžko. S kamarádkou jsme jely z pláže po Beverly Hills a najednou tam byla, ta vysněná…..My, s pískem ve vlasech a v žabkách na nohou, jsme najednou popíjely šampáňo v LA butiku CHANEL a pozorovaly ten cvrkot kolem nás. Tak trochu PRETTY WOMEN :-). Pak jsem si sice vykračovala s taškou CHANEL, ale pocity byly zvláštní. Parádní zážitek, ale také velký šok, když mi došlo, že jedna taška rázem spolkla veškeré mé těžce vydělané a uškudlené penízky….Dlouho jsem to rozdýchávala, ale v závěru radost ze splněného snu – v kombinaci s úžasným zážitkem – převážila . Naštěstí…:-).

Myslím, že tohle online shoppingem nemáte šanci zažít….Ale své výhody má. To bezesporu….

A konečně se dostávám k tomu podstatnému, co jsem nakousla na začátku….Že vám nakupovaní může zpříjemnit i něco nového a dobře vymyšleného. Třeba i kreditní karta – konkrétně LADY KARTA od Komerční banky. Jak? Hned vám to popíšu. Tahle karta není jen obyčejnou kreditní kartou, ale nabízí totiž i lifestylové a asistenční služby.

Pro mne je velkým benefitem i to, že se touto kartou dá platit bez poplatků po celém světě. To dovedu ocenit, protože při svých ( i dlouhodobějších) pobytech v zahraničí jsem tam nucena nakupovat často. A občas mě to i docela baví:-).

Další velkou výhodou je, že si jejím prostřednictvím můžete zajistit rezervaci vstupenek do divadla, na koncerty a na sportovní utkání; dále rezervaci v ubytovacím zařízení – hotely, apartmány, podnájmy, chatky, ale i v restauracích. Což mi přijde jako úžasný nápad a vychytávka…Co myslíte?

Nebudu vám tady vyjmenovávat všechny výhody této moderní karty, ty si můžete přečíst ZDE. Ale ještě jednu zmíním. Vzhledem k mým neblahým zkušenostem…Pamatujete si, jak jsem ztratila pas ( ne jednou, ale hned dvakrát ). Řešení takové situace je neskutečný “opruz”, stejně jako ztráta peněženky i s penězi. Služba LADY KARTY nabízí i Cash emergency – v případě ztráty nebo krádeže hotovosti, cestovních šeků, platebních karet nebo při momentální nedostupnosti bankomatu. Umožňuje totiž doručení hotovosti, a to až do výše 100 000 Kč. Takže kdyby se náhodou zase něco podobného přihodilo, nezůstanu bez pomoci a budu v lepší v pohodě….:-)

Máte už někdo LADY KARTU? jak využíváte její služby?Spokojenost?

A také by mě zajímalo, jak raději nakupujete – ONLINE nebo se rádi s těmi věcičkami potkáváte FACE TO FACE?

DRESS: Cycle Jeans -z  Boutique Emotion

HANDBAG: Gucci

SHOES: Chloé

SUNGLASSES: Ray Ban – optique.cz – 15% SALE – kod – BKBlog

 

PS.: dneska to vypada asi na online shopping….Co to je za hnusný počasí??? Bohužel na nákupy není čas…Tak si je užijte alespoň vy. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

 

RECENT POSTS