Home BK style Jing Jang :-)

Jing Jang :-)

22.2.2015 11 comments

Černá nebo bílá??

DSC_0397B

Co více přitahuje teplo? Proč se protiklady přitahují? Jaká barva je oblíbenější a proč? A co Dobro a Zlo? Je to buď bílé nebo černé?

DSC_0366B

Je mnoho možností a výkladů, jak jsou tyto dvě barvy vnímány, jak se používají, k čemu se přirovnávají, jaký mají význam a co pro nás znamenají.

DSC_0415C

Dneska se nebudu bavit o černé a bílé barvě jako o barvě, nebudeme řešit, co je trendy a co ne. To už víte….Černá a Bílá tu budou vždy a nikdy z módy nevyjdou, ale my pojďme trochu hlouběji….

DSC_0377B

I když jsem narozena ve znamení VAH a mnoho lidí si myslí, že VÁHY jsou hodně váhavé, řekla bych, že naší největší výhodou je, že umíme balancovat. Umíme situace vyvážit tak, aby bylo dobře na obě strany.

Je mezi vámi někdo “váha”? Jaký máte názor na ovlivnění povahy znamením? Věříte v to?

DSC_0465C_Fotor_CollageMyslím si, že určitě věcí musí mít balanc a vzájemně se doplňovat, aby mohly fungovat jako celek. Stejně tak si ale myslím, že existují věci jednoznačně černé a nebo naopak bílé.

DSC_0395B

Buď milujete nebo ne. Buď máte rádi maso nebo ne. Buď se rádi bavíte nebo ne. Buď jste extroverti nebo introverti. Prostě může být jedno nebo druhé a nic mezi tím.

DSC_0411B

A je dobře, pokud se k jedné polovině podaří nalézt tu opačnou. Aby vám mohla ukázat, že něco může být i jinak. Že není vždy černé, co si myslíte a zase bílé, jak se může zdát.

DSC_0405B DSC_0398B

Přiznávám, když se někdy dostanu do centra problému, občas nevím… a musím se rozhodnout nebo se k jedné straně přiklonit, tak mi to nedělá moc dobře. Začnu být nejistá, nevím, tápu a hledám se. Mám ráda jasno. Mám ráda situace, kdy se dokážu rozhodnout a mám přesný názor. Když vím, že mám chuť na maso a ne na těstoviny, že jsi můj opravdový kamarád a nebo nejsi atd. Když nevím, je to pro mě prostě ta nejhorší možnost !!! Nesnáším nejistotu. Někdo řekl, že jakákoliv jistota je lepší, než nejistota…

DSC_0375B

Photos by MARTINA MATOUSKOVA

Sweater: Rick Owens / Alternative

Jeans: TOP SHOP / Alternative

Shoes: PRADA ( old )

Handbag: LOVELILI

Hat: H&M

PS.: Jak to máte vy? Myslíte, že můžete mít rádi napůl? A je dobré k sobě mít protiklad, který vás doplňuje? Nebo snad povahu co nejpodobnější té vaší? A jak se vám líbí outfit? Inspirovali jste se? Dejte vědět! KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME 

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS

11 comments

Dana Dohnalova 22.2.2015 at 20:17

Baruško krásný outfit. Krásný článek. Strášně se mi líbí tvoje myšlenky. Jen tak dále.

Reply
BKBlog 24.2.2015 at 22:14

Děkuji Dani. Jsem ráda, že se ti články líbí. Měj se krásně

Reply
Love Fashion 22.2.2015 at 20:20

Baru ty jsi prostě nádherná:-* Úžasné fotky

Reply
BKBlog 24.2.2015 at 22:15

Jani, ty jsi sluníčko pozitivní :-) Děkuju

Reply
Vanillia 22.2.2015 at 20:30

Souhlasím. Pravda je jen jedna a buď je něco dobré a nebo špatné. Nic mezi tím… :) Btw… A ty boty jsou krásný!

Reply
BKBlog 24.2.2015 at 22:14

Děkujuuuuu :-) Ty boty jsou moje srdcovka. Budu je nosit asi i okopané :-)

Reply
Anonymous 23.2.2015 at 7:50

Ahojky:)Na jaře 2013 jsem se vdávala a tak jsem hledala nějakého kameramana, který by nám zfilmoval náš výjimečný den. Když jsem viděla videa pana Brabce, okamžitě jsem ho kontaktovala, ale bohužel měl již všechny termíny obsazené. Nakonec jsme našli také výborného kameramana, ale videa pana Brabce jsem sledovala dál. Když jsem pak viděla Vaše nádherné video, vehnalo mi až slzy do očí. A když jsem nedávno zahlédla, že máš blog, začala jsem Tě sledovat:) Moc se mi líbí Tvé články a miluji Tvůj styl:) Jsi pro mě velkou inspirací!:) Držím moc palce a přeji moc úspěchů. P.S. Jsem také váha a neumím se rozhodnout skoro nikdy :) Kačka F.

Reply
BKBlog 24.2.2015 at 22:19

Ahojky, bohužel nevím jméno :-(.

Děkuji za krásný a nakopávací komentář :-) Leoš je špička a je dobré si ho bookovat, tak rok dopředu!!! Velmi mě těší, že naše video zanechává stále takové krásné pocity.

Úplně se červenám…ještě jednou díky za krásná slova a je mi ctí, že se mi daří inspirovat.

Měj se krásně a hodně štěstí v životě.

PS: Všechny vaše komentáře mě vždy zahřejí u srdíčka

BK BLOG
WITH LOVE

Reply
Dagmar Barnetova 26.2.2015 at 9:47

Miluji ty boty!!!

Reply
Monika 22.3.2015 at 16:40

Ahoj Baruš,Tvůj blog je fakt skvělý,taky jsem Váha s tím rozhodovaním máš pravdu,jsem v tom někdy uplně ztracená učinit nějaké rozhodnutí,aby bylo pro mě i pro všechny dobré…je to můj velký problém,ale slibila jsem,že tam letos zapracuji a budu se snažit,být trochu rozhodnejší,přeji Ti mnoho uspěchu s Tvým blogem Monika

Reply
BKBlog 23.3.2015 at 16:21

Ahojky Moničko, moc děkuji. Jsem ráda, že se líbí. Váhy jsou nej :-). Držím palce, ať ti vše vyjde.

Měj se krásně

BKBlog

WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.