Home BK style Friends for life

Friends for life

29.7.2017 4 comments

Tak dneska něco o přátelství…
Co pro mě to slovo znamená …a které je to “opravdové”????

Je to jedno ze slov, které pro mě má obrovský význam a chci vám tady o tom napsat pár vět. Přátelství je jedním ze smyslů života a patří mezi ty city , které jsou podle mne velmi vzácné. Strašně si vážím všech svých opravdových přátel, že je mám, a že sdílíme spolu své životy. Tento článek vzniká ve spolupráci s Pandorou, to ona přišla s tou krásnou myšlenkou a zajímavým poselstvím – “probudit v ženě její touhy, sny, pochopit sebe samotnou, to, co je pro nás ženy důležité (a sem petří určitě i přáteství ) ženskost a osobitost. To, abychom se nebály prosadit se a odhalit své já takové, jaké je a také to, co cítíme.”

Přátelství – jeden ze zásadních citů, které v sobě chovám. Čím jsem starší, stále víc, víc, víc a víc se přesvědčuji, jak důležitě je mít opravdové přátelé. A že v tomto případě je opravdu kvalita nad kvantitou. Věřit někomu, mít někoho připraveného nonstop na telefonu :-), vědět, že by pro vás udělal cokoliv, že vám umí říct pravdu do očí, podpořit vás i vás zabrzdit. Být tu pro vás v těch těžkých, ale i přijemných chvílích. Umět se společně smát, prožít nezapomenutelné zážitky, které se už nikdy nebudou opakovat a které se vám vryjí navždy do paměti. A je jistě mnoho dalších pocitů, kterými vás přátelé dokážou odměnit. Třeba už jen tím, že vás mají rádi takové, jací jste,… i s vašimi chybami.Už to stojí za to.

A pokud máte pár takových opravdových přátel, tak vám mohu poradit jen jedno….hýčkejte si je.

Věřte mi, mít to štěstí, mít přátele, kterým můžete opravdu důvěřovat, je skutečná životní výhra. I přesto, že vás někdy můžou naštvat, že nejedete vždycky na stejné vlně, že se vaše názory leckdy mohou lišit – tak si vždycky  uvědomte, pro co je milujte a že každý přece máme své chyby. A ve finále – není to vlastně právě to, proč se máme rádi/dy ? Jsme různí, život je různobarevný, a proto nás tolik baví…

Souhlasím s tím, že v tomto případě určitě platí staré známé – MÉNĚ BÝVÁ VÍCE. Což nelze říct vždy a u všeho :-), ale v otázce přátelství mezi ženami /lidmi obecně/ ano… a dvojnásob.

Málokterou ženu si úplně pustím k tělu. Ale když se kamarádky povedou, tak je to paráda. Má léty prověřená přátelství bych spočítala na prstech jedné, no spíš s pomocí i druhé, ruky. Ale to jsou ty REAL FRIENDS, kamarádky a přítelkyně v každém okamžiku připravené mě vyslechnout, pomoci, poradit nebo mě i usměrnit.:-). Ty mi do života budou patřit vždycky a já je vždycky budu milovat a vážit si našeho vztahu. Právě tyhle bych ráda vídala častěji, než je to v současné době možné….Jsme ale rozseté téměř po celé republice, takže častější setkávání se je docela problém. A to, že z několika z nás se časem staly maminky, to času na scházení se opravdu nepřidá….Ach jo. To mě občas zamrzí…..!!!

Nechci tady omílat, jak je přátelství cenné a jak bychom si ho měli všichni vážit. To snad každý člověk se srdcem na správném místě dobře ví. Chci vás jen vybídnout k tomu, čeho se mě samotné nedostává a velmi mě to mrzí… A to je ČAS – ten společně strávený čas.

Někdy je mi totiž smutno, jak málo času s přáteli mohu trávit….Hraje tu roli řada faktorů: bydlení – vzdálenost, práce, starosti, a pak ten samotný ČAS, který nám všem tak nějak pořád chybí. Není vám to povědomé ? Nevidíte se v tom také?

Jak to máte vy s přátelstvím? Měli jste v životě štěstí na ty správné přátele?

PS.: A pokud byste náhodou chtěli třeba nějakého kamaráda něčím milým obdarovat, pak vás Pandora určitě nezklame. Dle moho názoru jsou tyto náramky s přívěšky BOMBA. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVE

 

Content Marketing – Elite Bloggers

RECENT POSTS