Home Mommy JOOLZ DAY 2

JOOLZ DAY 2

27.1.2017 3 comments

Tak kolik vás je natěšených na recenzi nového kočárku JOOLZ DAY 2 ? Už jste tady měli recenze na STOKKE, JOOLZ GEO a teď nově na tuto očekávánou novinku…

Je pravda, že nový kočárek mě oslovil už jen pouhým celkovým designem, ale v barvě Grigio je absolutně kouzelný.

JOOLZ se snažil vychytat veškeré nedostatky, které měly jejich dosavadní kočárky a myslím, že se jim to povedlo výborně. Je velmi “vymakaný” v detailech, které na první pohled nebo při krátkém vyzkoušení nejste schopni odhalit. Až teprve v praxi je pak patřičně oceníte.

Detaily, o kterých mluvím, vám ulehčí život a zpříjemní miminku pobyt v kočárku :-)

KORBIČKA – má přídavnou sluneční stříšku, která krásně stíní proti slunci. Dá se jednoduše vystrčit i zastrčit. V oblasti hlavičky najdete síťku, z níž podle potřeby odhrnete kryt a k miminku proudí víc vzduchu. V poloze na bříšku navíc vidí ven a může tak sledovat okolí.

SPORTOVNÍ VERZE – super je nové vypolstrování a také přidané příjemně měkoučké ochranné kryty u zapínání. Tady také objevíte magnety, takže upínání dětí se zjednoduší a je pohodlnější.

KOŠ – Je určitě větší a navíc se nabízí ještě přídavný koš, takže – co se týče úložného prostoru – je to bomba.

PŘEBALOVACÍ TAŠKA – ta je absolutně dokonalá, hlavně pro maminky, které mají s sebou vždycky mraky věcí, jako já :-). Taška se dá skvěle uchytit po pravé straně kočárku, takže vám nikde nepřekáží. POZOR – neztratit plastové úchyty, které vám tam tašku drží!!!.

Kočárek je lehký, snadno ovladatelný a velmi skladný ….Jediné, co mi občas teď v zimě dělá trochu problém, je polohování…Mám někdy pocit, že to jde nějak ztuha.

Je velkou výhodou, že JOOLZ DAY 2 splňuje různé požadavky – je do terénu i do města, je malý, skladný, uložitelný do každého kufru auta a má řadu dalších vychytávek, které hlavně maminky docela jistě ocení. A zároveň je i krásný, což je pro nás ženy také důležité, že? :-).

Máte také zkušenosti s JOOLZ DAY nebo GEO ? Podělte se o ně, napište své názory.

 

PS.: Doufám, že se vám moje recenze líbila a někomu pomohla při rozhodování. Pokud budete mít nějaké dotazy, napište do komentářů. Ráda vám je zodpovím. Dobrou. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

3 comments

Hanka 28.1.2017 at 8:17

Ahoj Baru, je to můj favorit (jen si ho ještě musím “osahat” v reálu), ale prakticky jediné, nad čím dumám, je u sporťáku ta nemožnost narovnat do úplného lehu – jak to vnímáš, vadí to malému?
Díky moc za recenzi

Reply
Lucie 6.3.2017 at 16:40

Ahoj Baru. zajímalo by mě srovnání JOOLZ Geo a JOOLZ Day 2. U Geo jsi vychvalovala, že je lépe skladný než původní Day 2 a snad by i korbička měla být větší. Zatím mám dva favority a jsou to právě Day 2 a Geo. Potom jsem ještě přemášlela o Cybexu Priam, ale designově u mě vyhrává Joolz:)

Reply
Martina 16.6.2018 at 15:05

Dobrý den Baro,
odpovídala jste prosim na dva příspěvky Hanky a Lucie výše? Prave jsem též v nerozhodné fázi mezi Joolz Day2 nebo Geo2 a Stokke Trailz
Slyšela jsem prave od dost lidí, ze u Joolz je dost problém s podvozkem, již několik lidi jej reklamovalo a to me trochu vyděsilo, navic pak dost vrže Dnes jsem se byla podívat na Stokke Trailz v reálu, vypadá skvele, ale jediné co me děsí je jeho velikost po složení.. To ze se podvozek nezamkne a rozevírá se po zvednutí do auta, na to se dá asi zvyknout, ale ta velikost.. Nevím, zatim jsem asi v koncích
Predem dekuji za odpověď, pekny víkend, Marťa

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.