Home Collaborations Meet UP / BK Talk Show

Meet UP / BK Talk Show

6.9.2016 11 comments

V životě občas nastávají okamžiky a situace, které vám pomohou otevřít další pohled na lidi, na svět….

IMG_7504

Jsou to takové dny, kdy ve vás ostatní lidé vyvolají pocit jakési vlastní užitečnosti, až skoro výjímečnosti, pocit, který se těžko popisuje. Jsou to silné emoce, které vám následně poskytnou další povzbuzující náboj a energii jít dál. A taková pro mě byla právě uplynulá neděle. Určitě jste zaznamenali, že se v THE SENSES odehrál historicky první MEET UP. BK TALK SHOW s BK BLIOG :-)

IMG_7516

IMG_7257_Fotor_Coll

IMG_7257_Fotor_Collage

Upřímně se vám přiznávám, z našeho setkání jsem byla mírně nervózní. Vůbec jsem netušila, co mám očekávat, kdo přijde (a jestli vůbec někdo), jestli mí čtenáři, které samozřejmě znám jen podle čísel, skutečně existují, jestli jsou fakt reální :-). Jestli jim budu stát za to, aby si udělali právě na mne v dnešní hektické době čas a strávili se mnou část odpoledne. Byla jsem zkrátka nervózní ze všech těch smíšených pocitů a velkého těšení. A dnes si říkám : úplně zbytečně :-).

Díky tomuto tomuto MEET UP jsem se ujistila, že opravdu existují lidé, kteří si přejí mne blíž poznat, jsem pro ně inspirací a člověkem, který jim svou prací dělá radost….Což je něco úžasného. Za tímto účelem jsem blog budovala a teď sklízím i ovoce !!! Holky, strašně vám děkuji za vaši podporu, za vaše úsměvy. Spolupráce a dárečky jsou určitě fajn, a i za ně hrozně moc děkuji, ale TOHLE je to NEJVÍÍÍÍC.

Dlouho jsem se necítila tak šťastná, jako mezi vámi, moje milé čtenářky. ( Samozřejmě, Kubík je TOP úplně :-) !!) Daly jste mi svým pozitivním přístupem zase nový impuls a pořádnou motivační injekci. Tolik témat, které jsme probraly, tolik zajímavých názorů, které jsem si vyslechla, tolik poznatků….. Všechno to mě – a snad i mnohé z vás – zase o kousek posunulo….

IMG_7505

IMG_7426_Fotor_Co

IMG_7426_Fotor_Collage

Je paráda zjistit nebo si potvrdit, že svoji práci nedělám zbytečně, že to někoho zajímá, že to řada lidí dokáže i ocenit. Svou účastí na setkání jste mi to dokázaly. Děkuji, děkuji ještě jednou…., jiná slova mě v tuto chvíli nenapadají. Strašně moc si vážím veškeré vaši podpory a jsem neskutečně nadšená, že mám tak příjemné a sympatické čtenářky. Ani netušíte, jak mnoho jste mi daly. Bylo to jedním slovem DO-KO-NA-LÉ.

Jedním z velkých plusů tohoto meetingu je, že jsem si opět potvrdila svůj názor  – každá žena je jiná, výjimečná a originální. Bylo strašně fajn a zajímavé vidět, jak se na jednom místě sešly různé ženy v různém věku, s různým bydlištěm, různou sociální situací, mámy i bezdětné a všechny jsme se vzájemně dokázaly respektovat, doplňovat a pobavit. Všimla jsem si, že jste tam i vy potkaly své spřízněné duše, že některé osudy máme hodně podobné a každá se tak trochu našla i v příběhu té druhé. A možná, že naše setkání dalo impuls ke vzniku nových přátelství mezi vámi…To by bylo super!!

Velké mé díky patří samozřejmě děvčatům z THE SENSES, které tuto celou akci perfektně uspořádaly do posledního detailu a propůjčily nám tyto úžasné prostory, jako stvořené k našemu účelu. Příjemná energie a obrovská pohoda!!I tohle krásné místo sehrálo určitě velkou roli. Myslím, že všechny jsme se tam cítily uvolněně a skoro domácky.

A další obrovské poděkování patří sponzorům, kteří nám věnovali krásné dárky. Od Loréal si odnesla každá čtenářka stylingový kousek, který patří teď mezi mé The best a MUST HAVE produkty – pudrový spray SAVAGE PANACHE. Dále děkuji za voucher na kosmetické ošetření od DERMALOGICA. Na to se moc těším, že konečně zajdu.

Ale ty největší díky patří vám…Mrzí mě, že to některým nakonec nevyšlo, ale nevadí. Po tomto velmi úspěšném MEET UP víme, že nebyl poslední. Budu se snažit o co nejčastější potkávání se, protože – jak jsme všechny viděly – je to příjemné pro obě strany :-). Věřím, že pro obě..:-)

Vážím si vás a jak už jsem vám řekla osobně – blog jste vy!!!! Vy ho tvarujete, dáváte mu směr a mě zase motivaci na sobě stále pracovat. Bez vás by můj blog jakoby nebyl – tudíž ani já jako blogerka :-).Moc moc díky a brzy se opět vidíme.

Pokud se vám bude chtít, uvítám, když mi s odstupem času napíšete, s jakými pocity jste odcházely vy a třeba přidáte i nápad / námět pro další setkání. A ano!!!!!!!!!! Jedno vím vím už teď,… že 3 hodiny byly málo :-)

IMG_7505

Děkuji Míše, která má také blog za článek o tomto MEET UP, který si můžete přečíst ZDE. Dále na FB stránkách THE SENSES uvidíte nějaké videa a foto.

 

PS.: Jsem zvědavá, kdy se z toho víkendu vzpamatuju :-). Jste NEJ NEJ NEJ. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

11 comments

Michaela 6.9.2016 at 19:53

Ahoj Baru,
moc moc děkuji za tvé řádky. A už teď se těším na další setkání jak s tebou, tak s ostatními :)

Reply
Sandra Slusna 6.9.2016 at 20:12

Je mi tak strasne lito, ze jsem se nemohla zucastnit, vsechno to vypada uzasne, tobe tto taky silene slusi a ja jsem smutna, ale treba to vyjde jindy! urcite moc povedena akce a ja jsem za tebe rada, ze si tak spokojena, ze to vyslo lip nez sis vubec predstavovala!
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Veronika Benčová 6.9.2016 at 20:14

Ahoj, tak mě mrzí, že mi Emička onemocněla, ale těším se, že se shledáme příště! Muselo to být vážně krásná akce! :-)

Reply
Veronika 6.9.2016 at 20:27

Ahoj Baru. Krásný článek a opravdu meet up naprosto předčil moje očekávání. Byla jsem velice mile překvapená, že i ve skutečnosti jsi usměvavá, příjemná a radostná energie je všude kolem Tebe. Opravdu je z Tebe cítit upřímné štěstí, pozitivní nálada a hlavně obrovské nadšení pro to, co děláš. Stejně tak mile jsem byla překvapená z toho, že holky, které přišly byly úžasné a aspoň za sebe mám pocit, že jsme si rozuměly. Mohla bych tu psát ještě hodně dlouho…. Děkuji za pozvání a už teď se těším na další meet up!

Reply
Žanet 6.9.2016 at 21:58

Tak tento článek mě fakt namotal a doufám, že se taková akce bude vážně brzy opakovat, protože tentokrát si ji ujít nenechám!

Ty fotky těch mimin na konci jsou boží!

http://www.heelsandbabypowder.com

Reply
Hanka K. 6.9.2016 at 22:02

To zní dobře. A ráda slyším, že bude další. Tuto neděli jsme slavili první svátek Rozárky,ale třeba se dalšího budu moct zúčastnit ;)

Reply
MARKETA FRANK 7.9.2016 at 17:08

To muselo být úžasné! <3

http://marketafrank.com/

Reply
Halyinka 7.9.2016 at 23:02

Bylo to krásné odpoledne! Děkujeme, Baruš :-*

Reply
Pája 8.9.2016 at 22:03

Přidávám se s poděkováním. Věděla jsem, že to bude moc příjemné setkání, ale že si to natolik užiju i ve společnosti ostatních holek v pohodové, nenucené a přirozené atmosféře, to mě ani ve snu nenapadlo. Krátce před tímto meet-upem jsem si prožila rozchod a můj život se tak ocitl tak trochu na rozcestí, kdy je člověk rád za každý třeba jen malý impuls, který ho nasměruje dál. Z tohoto krásného setkání jsem si odnesla inspiraci, podněty a nápady na nové možnosti, kterými svůj život můžu obohatit. Děkuji za ně Barušce i Vám všem, holky :)

Reply
Veru 9.9.2016 at 7:20

Ahojky Baru, meet up byl naprosto uzasny a jsem moc rada, ze jsem mohla byt soucasti teto skvele a pohodove nedele s velkym pozitivnim nabojem! :) Byla jsi skvela, plna pozitivni energie a bylo videt, jak jsme si vsechny setkani uzivaly. Misto bylo krasne a mela jsi tam vse skvele pripravene, jednoduse receno – velke diky za pozvani a uz ted se moc tesim na dalsi setkani! :)

Reply
Michaela 11.9.2016 at 7:57

Krásnou neděli Baruš,
přesně po týdnu se dostávám k tomu, aby jsem si v klidu přečetla tvůj článek a napsala ti mé dojmy…jedním slovem, byl to úžasný MEET UP. Ano, i po týdnu ve mě převládá nadšení a náboj z toho setkání. A to se ti přiznám, že to bylo po 6. měsících, co mám Francesca první strávený odpoledne jinak než v roli “máma”. Bylo to moc příjemné a motivující potkat se na příjemném místě a s přijemnými lidmi. Jak jsi napsala, byly jsme všechny tak rozlišné, ale přitom nás spojovalo něco a to něco jsi byla TY A TVÚJ BLOG. Ano, byla jsi to ty, protože tvůj blog jsi ty a píšeš na něm o svém životě, o věcech, které máš ráda, které prožíváš, dáváš insiprace a rady…a my ty, co ho čteme, ho čteme se zájmem a pocitem, dozvědět se nové věci, rady ať už se to týká módy, kosmetiky, cestování nebo a v mém případě nejvíce aktůální téma “Kubíček”.:)
Ptala jsi se, jestli nám stačí, frekvence tvých příspěvků…můj názor: “Ano, stačí.”…jsou psány tvým životem, pokud by jsi přidávala články jak na běžícím pásu, ztratily by tu jedinečnost, to kouzlo, že to píšeš s nadšením a staly by se rutinou a to nikdo nechceme.:) Jsi máma, manželka a do toho všeho si plníš své sny a píšeš blog, což není párminutová záležitost…takže pokračuj, tak jak do teď i dále a budeme se všechny těšit na tvé nové zážitky v dalších článcích.
PS.: Nikdy se nezavděčíš každýmu, ale hlavně se musíš cítit spokojeně ty a tvá rodina!;)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.