Home BK style Ray Ban

Ray Ban

24.1.2015 11 comments

Ahojky, tak jak se mi všichni máte? Zbývá mi poslední den na Floridě a musím vám upřímně říci, že se na tu zimu do Čech ale vůbec netěším. Brrrrr

Dneska bych se s vámi chtěla podělit o dvě skvělé věci :-). Je mi velkou ctí, že vám mohu sdělit, že jsem navázala spolupráci s Optique, která je největším zástupcem značky Ray-Ban v České republice. Jupíííí. Je to pro mne důvod k obrovské radosti, brýle Ray-Ban totiž miluji a dost si na nich ulítávám. To můžete sami posoudit i na mých outfitech – mám je skoro všude. Prakticky jiné nenosím!!!

Další velkou novinku – a to pro vás – je 15% sleva na veškerý sortiment na e-shopu OPTIQUE, jestliže při nákupu zadáte kód: BKblog (pozor na velká a malá písmena). Není to skvělé?

IMG_0_Fotor

Optique.cz nejsou klasickým multibrandem, jako ostatní optiky. V butiku naleznete brýle pouze dvou značek – Ray-Ban a Oakley. Druhá pobočka nabízí navíc i brýle Carrera. Tím zaručují největší výběr i nejnižší cenu na trhu a mají vždy tu nejnovější kolekci brýlí Ray-Ban. Pokud zrovna nenajdete právě ten model, který hledáte, můžete si jej objednat.

IMG_6341_Fotor_Collage

Ray-Ban nedělá zrovna úplně nové “cuty“ brýlí, ale spíš upgraduje ty staré. Drží se stálé klasiky a historie od roku 1937. Jestli tedy také rádi investujete do nadčasových věcí, Ray-Ban je právě ta značka, která nikdy nevyjde z módy. A troufám si říct, že tu bude navždy. Nebo alespoň hoooodně dlouho….:-)

IMG_6341_Fotor__Fotor

Kde najdete jejich obchody? Já mám svůj oblíbený v Maislelově ulici. Chodím tam nakupovat zhruba už dva roky (nikde jinde Ray-Ban nekupuji ), dále také v Palladiu. A pokud rádi nakupujete online, mají i příjemný e-shop.

IMG_6341_Fotor_Coll_FotorI

PS.:Už se psychicky připravuji na odjezd z tepla do zimy. Já tak nerada odněkud odjíždím…Jsem takový milovník cestování, že doslova trpím při každém odjezdu. Jak to máte vy?KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING  ME

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS