Home BK style Summer Events & Contest

Summer Events & Contest

28.7.2015 9 comments

Ahojky, jak se právě dnes všichni máte? Jak užíváte léta? Běží vše podle vašich plánu? Doufám, že ANO. Moc vám přeji, abyste si léto užívali a bylo pro vás plné krásných zážitků, na které budete s potěšením vzpomínat.

IMG_0216

IMG_0204

Už delší dobu jsem na jednom místě a docela mě začínají pálit chodidla….Ale je mi líto opouštět Čechy, když je tady tak krásně. Jak se ale znám, dlouho to nevydržím a někam za hranice krásných Čech budu muset vycestovat a nadýchat tu energii ciziny. Jaké máte plány na víkend nebo celkově na zbývající léto?

IMG_0214 IMG_0254 IMG_0212

Já určitě navštívím víkend módy v Písku, kam jsem pozvána jako host. Moc se těším, protože minulý rok to bylo super a letos tomu nebude určitě jinak. Pokud se budete nacházet v jižních Čechách, určitě zavítejte.

IMG_0256

IMG_0260

Dále se chystám na HIGHJUMP, kde jsem nepochopitelně ještě nikdy nebyla. Bude to určitě také super COOL. Hlavně se těším na stánek mé kamarádky, která tam představí novou fashion značkou MDMA. Ta je naprosto úchvatná a originální. Pokud se na nějakou akci dostavíte i vy a zahlédnete mě, přijďte mě pozdravit, ráda se s vámi uvidím osobně a prohodím pár slov, popovídáme :-) .
Akcí máme před sebou docela hodně. A ještě než se rozloučím, pojďte si zasoutěžit o zdravou vychytávku MANA, o které jste se mohli dočíst v jednom mém postu HERE.
MANA-front-starter_new Co musíte udělat? Napište do komentářů odpověď na otázku!!!

Tip na nějakou zdravou vychytávku, jak v péči o tělo, duši i fyzičku. Prostě cokoliv je se zdravím spojeno a na co jste zrovna narazili….těchto tipů není nikdy dost.

Budu ráda, když budete sledovat MANA a BK BLOG na INSTAGRAMU a FACEBOOKU.

NEZAPOMEŇTE PŘIPOJIT NA EMAIL. Soutěž potrvá do 7. 8 :-)

IMG_0207

IMG_0269

IMG_0250 IMG_0272

Photo by Mickey Grab

Dress: Charlotte Russe / BK ESHOP

Shoes: Gianvito Rossi

Handbag: Alexander Mcqueen /similar 

Sunglasses: Ray Ban

PS.:Mějte krásný den a brzy se na vás budu těšit a na viděnou. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS