Home BK style Pre-Christmas Time & outfits

Pre-Christmas Time & outfits

21.12.2015 22 comments

Ano, VÁNOCE už jsou za dvěřmi :-))))!! Konečně!! JUPÍÍÍÍÍÍÍ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mám pro vás trochu inspirace, co na sebe obléci o Štedrém dni a také pár slov, jak takový předvánoční shon prožívám. A SOUTĚŽ na konci :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nemůžu se dočkat chvíle, až vejdu do místnosti, tam bude celá moje rodina pohromadě a my odstartujeme letošní vánoční svátky. Nemůžu se dočkat vůně babiččina úžasného cukroví a okamžiku, kdy poprvé zabořím lžíci do toho nejskvělejšího vychlazeného bramborového salátu. Než se to ale stane, musí toho proběhnout hodně hodně ….:-) Co pro mě VÁNOČNÍ ČAS znamená, jak prožívám prosinec, zimu a celkově rozloučení s tímto rokem? Jestli chcete, čtěte pozorně dál.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Už z úvodu jste mohli vycítit, že opět s manželem vyrazíme slavit vánoční svátky za mojí rodinou na Moravu. Ale přeď tímto odjezdem se snažím vánoční atmosféru naladit i u nás doma. Prakticky od 1. 12 začínám vnímat, že moje milované Vánoce jsou už skoro tu a myšlení mi přepne na vánoční režim….:-)

Miluju mít doma krásně uklizeno ( to tedy pořád, ale na Vánoce musí být vše vyšperkované…snad rozumíte, jak to myslím…) a střídmě vyzdobený dům. Letos je to hodně zvláštní a plné změn. Řešíme různé rekonstrukce na domě, předěláváme pokoje a snažíme se to doma vše přizpůsobit pro toho našeho prcka, kterého už brzy a s láskou přivítáme. Dovedete si jistě přestavit, jak takový rekonstrukční proces probíhá, je to hektické… S čistým svědomím ale říkám, že jsme vše zvládli a máme to doma podle našich představ. Ještě tedy dokončujeme pokojíček pro mrňouska a bude to ( ale ten se k svátkům až tak nevztahuje ). Pár fotek z vánoční výzdoby můžete vidět.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ještě ale k Vánočnímu úklidu a výzdobě. Moje povaha mi velí, že vše musí mít své místo, řád a všude potřebuji mít čisto. Když není doma něco tak, jak bych si přála…jsem pěkně rozladěná. Mám prostě ráda, když cítím pohodu ze všeho kolem, na co se podívám a nesnáším cokoliv nedokončeného, nedodělaného. To mě skutečně k mé smůle irituje./ Vím, možná to někdy až přeháním…./ Velkým pomocníkem mi ale letos při úklidu byl skvělý vysavač VIVENSO, moc za něj děkuji. Vřele ho doporučuji všem!!!( na konci váš čeká SOUTĚŽ o super osvěžovač vzduchu )

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stromeček jsem už ozdobila právě dnes ( 8.12 ). Zapaluji každý den svůj adventní věnec a kochám se pohledem na stromek a výzdobu. JOOOO, jsem ready! Vánoční dárky mám už také skoro všechny. Chtěla jsem se vás zeptat, pro koho máte největší problém sehnat dárky? Já určitě pro manžela. To je vždy ten největší oříšek. Máte rádi dárky? Já přiznávám….ano, mám ráda překvapení a dárečky také. Ale co se týče Vánoc, tak ty pro mě nejsou už hezkých pár let jenom o dárcích, ale jsou hlavně o rodinné pohodě. Být s těmi nejbližšími je pro mne nezbytná nutnost, bez níž se neobejdu. A zároveň i ten největší DÁREK…Potřebuji je cítit vedle sebe a mít s nimi možnost odpočinku u dobrého jídla, pití, povídání, a to vše v úžasné atmosféře Vánoc. Potřebuji společně s nimi sdílet sváteční náladu, pocity a zážitky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý rok bývají moje Vánoce podobné a nerada je obměňuji. Jsem v tomhle konzervativní. Mám svojí oblíbenou píseň LAST CHRISTMAS od WHAM. Musím se podívat po tísícipáté na Popelku. Sníst tunu babiččina cukroví a salátu…a neustále dokola vykládat o všem, co se u nás za ten rok odehrálo. Věříte, že se to naše vánoční povídání mnohdy protáhne až do ranních hodin? Vždyť za rok se stane opravdu tolik věcí, že si to nestíháme povědět :-). No, jsme prostě taková veselá rodinka a rádi si společný čas užíváme se vším všudy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jsem vysloveně “vánoční člověk”, zimu mám ráda – jen v prosinci :-). A miluju sníh, tak kde je??? ( Nebo musím být na horách, pak ano.) Jak to máte vy?

Co ale na Vánocích nesnáším, jsou přeplněné obchoďáky, mačkání se ve frontách a ucpané silnice. Nenechám se ale ničím rozhodit, protože těch pozitivních věcí je určitě víc. A ty všechno to nepříjemné naštěstí přebíjejí.

A jedna pozitivní vsuvka – SOUTĚŽ o osvěžovač vzduchu miniVIVENSO.

Napište mi do komentářů cokoliv vás napadne ve spojení s Vánoci :-). Třeba co je vašim největším přáním….( připojete email ).

Budu ráda, když tento příspěvěk budete sdílet, dáte like na FB a sledujte BKBlog na  INSTAGRAMU. GOOD LUCK ( soutěž vyhlásím 28.12 )

S vánočními svátky se opravdu nerada loučím a nějaká ta slzička většinou ukápne. Těžce nesu, že tyto dny tak rychle pominou a jsou na rok pryč. Nemám ráda loučení….My všichni se přesouváme do nového roku a zároveň končí rok předešlý. Ještě, že máme vzpomínky ( já teď i blog, kam můžu zavítat a přečíst si své uložené pocity- třeba z dovolené v LAS VEGAS ). A jsme zase u toho – vzpomínky, zážitky jsou navždy….

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jaké je vaše největší Vánoční přání ? Pro mě je to určitě zdraví a láska mých nejbližších. Připojuji i přání klidu a míru pro slušné lidi po celém světě!!!

Jaký Vánoční outfit zvolíte letos? Necháte se inspirovat i mými outfity? A který mám obléci já? Mám zvolit černou klasiku, romantickou bílou a nebo veselou červenou? Děkuji za radu :-)

DRESS: Black – Guess / Red – H&M / White – H&M

EARRINGS&BRACELET: Petra Toth

PS.: Přeji vám jen ty nejkrásnější Vánoce, plné pohody a krásných pohádek, se spoustou dobrého jídla, pití a hlavně lásky vašich nejbližších. Bylo by fajn, kdyby se rodiny a přátelé navštěvovali, obdarovávali a vůbec si projevovali více náklonnosti i během celého roku a ne jen o Vánocích. Rodina a opravdoví přátelé jsou to nejpodstatnější, co máme. Nenahraditelní a věční. Važte si jich a pečujte o ně. A je to už podruhé, co zažívám svátky vánoční i s vámi – prostřednictvím svého blogu. A věřte, je to moc hezký pocit! MERRY CHRISTMAS. KISS Vaše Baruš!

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

22 comments

Helena 21.12.2015 at 17:22

Ahoj Barunko, tak ty normálně záříš. To není možný, jak si krásná a ta láska z tebe jen stříká. Krásný článek. Vždy mě tvé články nakopnou energií.
Mým největším přáním je určitě pohoda s rodinou a nepřibrat ani kilo :-).

Přeji ti krásné Vánoce a hodně lásky

Helena

Reply
Leny Marty 21.12.2015 at 18:07

krásné fotky, bříško ti jenom svědčí :-)
S Vánocemi mám spojenou vůni cukroví, vanilky a jehličí :-) teplo krbu a všudy přítomnou pohodu, nejkrásnějším dárkem by pro nás byl mrňousek, tak snad se zadaří….a příští rok budu mít u stromečku podobné fotky :-)
krásné Vánoce

Reply
Marie 21.12.2015 at 18:17

ty bile saty jsou uzasne! Strasne Ti slusi! :)
Hezke Vanoce!
M.

Reply
Kateřina 21.12.2015 at 18:36

Baru ty seš překrásná! Nejvíc se mi líbí první outfit, ale ve všech jseš nádherná. Já si s Vánocemi bohužel pojím začátek zkouškového období.

Reply
Kateřina 21.12.2015 at 19:03

Moc moc moc krásné fotky. Neuvěřitelně Vám to sluší, opravdu! Minulý post jsem komentovala a tento též nemohu nechat bez povšimnutí. Dýchá na mě hned vánoční atmosféra :-) hezký den :-)

Reply
Anonymous 21.12.2015 at 19:45

Milá Baruš,

přeji, ať se Ti Vánoce vydaří dle Tvých představ a do příštího roku hlavně “hladký porod” a zdravé a šikovné mimčo.

Míša

P.S. Doufám, že bude hokejista a to alespoň tak dobrej jako jeho táta ;-)

Reply
Lenka 21.12.2015 at 20:06

Báro,
Jsi nádherná maminka a bílé šaty to jednoznačně potvrzují nejvíc♡
Největší přání je zdraví a klid pro mne a moje nejbližší a trochu pokory pro ty nejvyšší!:-)

Krásný a pohodový čas vánoční Vám všem☆☆☆

Reply
Sarka 21.12.2015 at 20:08

Bile jsou super, ale slusi ti vsechny :-D

Reply
Romi B. 21.12.2015 at 20:12

Ty bílé šaty jsou nádherné,určité ty!..na Vanoce jen klid ,pohodu a zdraví pro všechny slušné lidi,jak rikas …

Reply
Petra 21.12.2015 at 20:35

Baru, z tvých fotek sálá spokojenost, štěstí a hlavně spousta lásky. A Vánoce by takové být měly, plné pohody a hlavně lásky. Tu si přeju mít v životě napořád.

Krásné Vánoce!

Reply
Marketa 21.12.2015 at 22:32

Kdy jsi prosim kupovala ty bile saty? Jsou super!!

Reply
BKBlog 22.12.2015 at 8:34

Bohužel už minulý rok…Ale bílé šaty určitě seženeš :-).

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Irena 22.12.2015 at 10:42

Velmi ti to v bílých šatech sluší. Já tento rok zvolím asi černou klasiku. Vánoce mám spojené s pohodou a klidem. S tím, že jsme celá rodina pohromadě. Šťastné a veselé Vánoce přeji.

Reply
Kristy Ličková 22.12.2015 at 17:39

Baru nádhera, červená ti děsně sekne!! Já Vánoce miluju a musím říct, že poslední dva roky, co nebydlím v Brně u rodičů si jich vážím čím dál víc:) ten čas strávený s rodinou, zdobení bytu, shánění dárků pro nejbližší a následná radost z nich, to je k nezaplacení:) letos jsem si s sebou vzala i svoji maličkou britku, takže je tady ještě větší sranda, když se kočkují dvě koťata :D Přeji krásné Vánoce!:)

Reply
pavlina 22.12.2015 at 19:35

Ahoj Baro, rada ctu tvuj blog, libi se mi jak kombinujes levne kousky s drazsimi a pak hlavne cestovni clanky:) Letos jsou pro me vanoce stastne i smutne zaroven, bohuzel jsme se dozvedeli, ze muj tatinek je vazne nemocny, takze jsem stastna, Ze je s nim muzu stravit a zaroven smutna, protoze nevim jestli pristi vanoce budeme travit spolecne. Darujte svym rodicum vas cas, je to to jedine co po nas (uz dospelych) chteji. Uzivejte kazde chvilky s nimi.
Hezke vanoce Pavlina

Reply
Linda 22.12.2015 at 22:53

Baru, velmi ti to sluší, jsi krásná žena. A co mě též okouzlilo, je ten bílý ptáček – ozdoba na stromeček. Je nádherný!
Já mám s Vánoci spojenou klidnou atmosféru, domov bez hádek, pohádky. čtení knih, které přinesl pod stromeček Ježíšek… a samozřejmě kapřík a bramborový salát, rozbalování dárečků. To vše mám moc ráda….
Letos mě čeká svatba, takže si přeji aby se vše podařilo, jak si představuji, bohužel jsem nervák, takže ty stresy… toť ve zkratce vše :-)
Přeji Ti a celé rodině (včetně miminka v bříšku) krásné Vánoce, příjemné svátky, pohodu a především zdraví!
L.

Reply
Saša 23.12.2015 at 2:04

Na Vánocích jsem nejvíc milovala Štědrý večer (překvapivě). Od rána se chystalo, koukali jsem na pohádky v pyžamu, před večeří se chodilo na procházku a po večeři nastala ta nejvíc očekávaná chvíle. Táta nás poslal do pokoje čekat na Ježíška. On že zůstane a pomůže mu, aby to neměl těžký. Já s bráchou jsme byli nalepeni na okně a napjatě sledovali, jestli nezahlédneme, jak k nám do domu někdo vchází s kopou dárků. Když potom táta zavolal, že už u nás Ježíšek byl a ať se jdeme honem podívat, pokaždé ve mě byla malá dušička a hořela jsem nedočkavostí. Pokaždé byl obývací pokoj ozdoben hořícími prskavkami a než se šlo rozbalivat, zpívaly se koledy. Hrozně mi to chybí. Pamatuju si, že jsem byla na tátu hrozně pyšná, že on jedinej Ježíška videl.
Dneska už to tolik neprožívám. Je to pro mě čas, kdy se potkávám s rodinou, koukám na pohádky a vzpomínám na dětství.
saskie.buresova@centrum.cz
Krásné svátky! ❤️

Reply
Martina 23.12.2015 at 19:11

Barunko, moc Ti to sluší :)
Přesně minulý rok jsem na tom byla úplně stejně jako ty ;) a letos už slavíme Vánoce ve třech :)
Když se řeknou Vánoce, tak si vybavím rodinu pohromadě, pohodu a pohádky :)
Přeji Ti krásné svátky a vše nej do nového roku ? martinakralic@seznam.cz

Reply
Marketa 26.12.2015 at 15:32

Ahoj Barus, pises to vzdycky tak, ze bych si myslela, ze to nepises jen ty. Pomaha ti s psanim nekdo? Jinak ty Vanoce me prijde jen trochu paradox ze pises jak je to hlavne o pocitech, pohode, atd a pak si na instagram vyvesis nove znackove boty( neznackove by sis samozrejme neoblekla) , takze to vypada ze jsi hodne materialne zalozena a popira to ty tve clanky, kde pises ze nejvetsi bohatstvi je byt s rodinou…..

Reply
BKBlog 26.12.2015 at 15:52

Ahoj Marketo, proc si to myslis? Co te k takovemu nazoru vede? Myslis, ze je blog o tom, ze ti ho pise nekdo jiny???? To je asi trochu zvlastni nazor a musela bych byt uplne mimo, abych 2 roky mela blog, ktery mi pise nekdo jiny. Vubec nechapu, ze tohle muze nekoho napadnout….:-) To co pisu, tak je tak!! To ze si dam na IG fotku bot( ktere miluju) a mam fashion blog – dava asi hlavu a patu….Ty me znas, ze vis, ze bych si znackove neoblekla? Asi ne….!!!! Pokud si myslis, ze jsem takova, tak si to mysl:-)!!! Ja vim, jaka jsem a myslim, ze i mi ctenari (az na par jedincu). Pro me je rodina to nejcennejsi co mam a nepotrebuju o tom nekoho presvedcovat. Mej krasne svatky. Peace✌️

BKBlog

WITH LOVE

Reply
BKBlog 26.12.2015 at 17:12

Chtěla bych moc všem poděkovat za krásné komentáře a přání k Vánocům. Moc si toho vážím. Jsem šťastná, že mě čte tolik miminkem a pro mnohé z nás je nejvíc rodina. Ještě užívejte posledních dnů ( hodin ) svátků. Děkuju Děkuju za vše

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Martina 2.1.2016 at 23:59

Milá Báro,
děkujem za krásný rok plný inspirace. K tomu dalšímu ti přeji hlavně hodně zdravíčka pro miminko a celou tvoji rodinu a ať se blogu dále tak dobře daří. A pokud bych si mohla do dalšího roku něco přát byl by to příspěvek o tvé svatbě. Viděla jsem video a bylo úžasné, tak by mě zajímalo jak vše probíhalo, přípravy a tak. Děkuji :-)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.