Home BK style Pre-Christmas Time & outfits

Pre-Christmas Time & outfits

21.12.2015 22 comments

Ano, VÁNOCE už jsou za dvěřmi :-))))!! Konečně!! JUPÍÍÍÍÍÍÍ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mám pro vás trochu inspirace, co na sebe obléci o Štedrém dni a také pár slov, jak takový předvánoční shon prožívám. A SOUTĚŽ na konci :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nemůžu se dočkat chvíle, až vejdu do místnosti, tam bude celá moje rodina pohromadě a my odstartujeme letošní vánoční svátky. Nemůžu se dočkat vůně babiččina úžasného cukroví a okamžiku, kdy poprvé zabořím lžíci do toho nejskvělejšího vychlazeného bramborového salátu. Než se to ale stane, musí toho proběhnout hodně hodně ….:-) Co pro mě VÁNOČNÍ ČAS znamená, jak prožívám prosinec, zimu a celkově rozloučení s tímto rokem? Jestli chcete, čtěte pozorně dál.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Už z úvodu jste mohli vycítit, že opět s manželem vyrazíme slavit vánoční svátky za mojí rodinou na Moravu. Ale přeď tímto odjezdem se snažím vánoční atmosféru naladit i u nás doma. Prakticky od 1. 12 začínám vnímat, že moje milované Vánoce jsou už skoro tu a myšlení mi přepne na vánoční režim….:-)

Miluju mít doma krásně uklizeno ( to tedy pořád, ale na Vánoce musí být vše vyšperkované…snad rozumíte, jak to myslím…) a střídmě vyzdobený dům. Letos je to hodně zvláštní a plné změn. Řešíme různé rekonstrukce na domě, předěláváme pokoje a snažíme se to doma vše přizpůsobit pro toho našeho prcka, kterého už brzy a s láskou přivítáme. Dovedete si jistě přestavit, jak takový rekonstrukční proces probíhá, je to hektické… S čistým svědomím ale říkám, že jsme vše zvládli a máme to doma podle našich představ. Ještě tedy dokončujeme pokojíček pro mrňouska a bude to ( ale ten se k svátkům až tak nevztahuje ). Pár fotek z vánoční výzdoby můžete vidět.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ještě ale k Vánočnímu úklidu a výzdobě. Moje povaha mi velí, že vše musí mít své místo, řád a všude potřebuji mít čisto. Když není doma něco tak, jak bych si přála…jsem pěkně rozladěná. Mám prostě ráda, když cítím pohodu ze všeho kolem, na co se podívám a nesnáším cokoliv nedokončeného, nedodělaného. To mě skutečně k mé smůle irituje./ Vím, možná to někdy až přeháním…./ Velkým pomocníkem mi ale letos při úklidu byl skvělý vysavač VIVENSO, moc za něj děkuji. Vřele ho doporučuji všem!!!( na konci váš čeká SOUTĚŽ o super osvěžovač vzduchu )

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stromeček jsem už ozdobila právě dnes ( 8.12 ). Zapaluji každý den svůj adventní věnec a kochám se pohledem na stromek a výzdobu. JOOOO, jsem ready! Vánoční dárky mám už také skoro všechny. Chtěla jsem se vás zeptat, pro koho máte největší problém sehnat dárky? Já určitě pro manžela. To je vždy ten největší oříšek. Máte rádi dárky? Já přiznávám….ano, mám ráda překvapení a dárečky také. Ale co se týče Vánoc, tak ty pro mě nejsou už hezkých pár let jenom o dárcích, ale jsou hlavně o rodinné pohodě. Být s těmi nejbližšími je pro mne nezbytná nutnost, bez níž se neobejdu. A zároveň i ten největší DÁREK…Potřebuji je cítit vedle sebe a mít s nimi možnost odpočinku u dobrého jídla, pití, povídání, a to vše v úžasné atmosféře Vánoc. Potřebuji společně s nimi sdílet sváteční náladu, pocity a zážitky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý rok bývají moje Vánoce podobné a nerada je obměňuji. Jsem v tomhle konzervativní. Mám svojí oblíbenou píseň LAST CHRISTMAS od WHAM. Musím se podívat po tísícipáté na Popelku. Sníst tunu babiččina cukroví a salátu…a neustále dokola vykládat o všem, co se u nás za ten rok odehrálo. Věříte, že se to naše vánoční povídání mnohdy protáhne až do ranních hodin? Vždyť za rok se stane opravdu tolik věcí, že si to nestíháme povědět :-). No, jsme prostě taková veselá rodinka a rádi si společný čas užíváme se vším všudy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jsem vysloveně “vánoční člověk”, zimu mám ráda – jen v prosinci :-). A miluju sníh, tak kde je??? ( Nebo musím být na horách, pak ano.) Jak to máte vy?

Co ale na Vánocích nesnáším, jsou přeplněné obchoďáky, mačkání se ve frontách a ucpané silnice. Nenechám se ale ničím rozhodit, protože těch pozitivních věcí je určitě víc. A ty všechno to nepříjemné naštěstí přebíjejí.

A jedna pozitivní vsuvka – SOUTĚŽ o osvěžovač vzduchu miniVIVENSO.

Napište mi do komentářů cokoliv vás napadne ve spojení s Vánoci :-). Třeba co je vašim největším přáním….( připojete email ).

Budu ráda, když tento příspěvěk budete sdílet, dáte like na FB a sledujte BKBlog na  INSTAGRAMU. GOOD LUCK ( soutěž vyhlásím 28.12 )

S vánočními svátky se opravdu nerada loučím a nějaká ta slzička většinou ukápne. Těžce nesu, že tyto dny tak rychle pominou a jsou na rok pryč. Nemám ráda loučení….My všichni se přesouváme do nového roku a zároveň končí rok předešlý. Ještě, že máme vzpomínky ( já teď i blog, kam můžu zavítat a přečíst si své uložené pocity- třeba z dovolené v LAS VEGAS ). A jsme zase u toho – vzpomínky, zážitky jsou navždy….

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jaké je vaše největší Vánoční přání ? Pro mě je to určitě zdraví a láska mých nejbližších. Připojuji i přání klidu a míru pro slušné lidi po celém světě!!!

Jaký Vánoční outfit zvolíte letos? Necháte se inspirovat i mými outfity? A který mám obléci já? Mám zvolit černou klasiku, romantickou bílou a nebo veselou červenou? Děkuji za radu :-)

DRESS: Black – Guess / Red – H&M / White – H&M

EARRINGS&BRACELET: Petra Toth

PS.: Přeji vám jen ty nejkrásnější Vánoce, plné pohody a krásných pohádek, se spoustou dobrého jídla, pití a hlavně lásky vašich nejbližších. Bylo by fajn, kdyby se rodiny a přátelé navštěvovali, obdarovávali a vůbec si projevovali více náklonnosti i během celého roku a ne jen o Vánocích. Rodina a opravdoví přátelé jsou to nejpodstatnější, co máme. Nenahraditelní a věční. Važte si jich a pečujte o ně. A je to už podruhé, co zažívám svátky vánoční i s vámi – prostřednictvím svého blogu. A věřte, je to moc hezký pocit! MERRY CHRISTMAS. KISS Vaše Baruš!

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS