Home Beauty 12 things – come into your life and stay

12 things – come into your life and stay

7.1.2016 8 comments

No,… tak už jsme se všichni určitě oklepali ze svátků a začínáme “nanovo”. Na čistou stránku…Nevím, jak to máte vy, ale pro mne je asi nejméně oblíbeným měsícem právě LEDEN. V tomto období se skoro nic neděje :-(. Zdá se mi, jako by lidé měli o hodně pochmurnější náladu. Rozloučili se bujaře z předešlým rokem (přičemž zkonstatovali, jak to zas všechno uteklo), přivítali ten nový a šup – svátky a pohodu nahradila pracovní realita všedních dní. No, tak se toho pocitu pojďme zkusit zbavit a najít si něco pozitivního. A i když třeba už takovou nostalgičtější náladu máme, připomeneme si teď něco příjemného a užitečného zároveň, ne? Žádné náročné přemýšlení – pro začátek ledna :-) ! Napadlo mě zajímavé téma –” VĚCI, KTERÉ VÁM PŘIJDOU DO ŽIVOTA…A ZŮSTANOU“.

Věci, které vám vstupují do života a stanou se najednou pro vás nezbytností. Jsou vaším znakem, oblíbíte si je natolik, že k vám prostě neodmyslitelně patří, mnohdy si na ně vytvoříte závislost, někdy se z nich stane až zlozvyk. Mohou to být věci z módního světa, které zakotvily ve vašem šatníku, ale i běžné věci denní potřeby, které k vám pevně patří.

Obliba určitých věcí jistě souvisí a mění se s věkem. V tom mladším jsou změny častější, je to doba hledání… Než si člověk najde svůj styl, chvíli to trvá. Život nás s léty dotváří, tvaruje a brousí… A ne jen v oblasti módy,že :-) ?

Za sebe dnes mohu vyjmenovat pár věcí, o kterých jsem přesvědčena, že už je mám pod kůží. – K datu 7.1.2015 patří do mého života následující kousky… a uvidíme, jestli se mi seznam za pár let změní.

1. KLASICKÉ LODIČKY

Na těch ujíždím nejvíc, ze všech bot jsou TOP ( myslím HIGH HEELS ). Mám je v různých barvách a přijde mi, že nemůže být nic víc sexy, než právě noha v klasické lodičce. Další důvod, proč mám tuto botu ráda – dají se různě zkombinovat skoro se vším. A moje noha se mi v nich daleko víc líbí :-). Páskové sandálky jsou krásné, ale já mám dojem, že mi nesluší. Mám oblíbenou značku Gianvito Rossi. – Proč? Jsou strašně pohodlné. Pro mě absolutní jednička. I když třeba vlastním i Christan Loboutin nebo Dolce& Gabbana, tyto vedou na celé čáře.

IMG_1630

2. SAKO

To musí mít každá žena v šatníku, a to bez ohledu na věk či její styl. Protože klasické, padnoucí sako z hezkého materiálu unosíte ke všemu. Kdybych ho neměla já, asi bych se cítila jako bez nohy. Nejvíc oceňuji, že jde kombinovat prakticky s čímkoliv a vždycky je to správně.

Image-1

Tyto stejné LEVIS Vintage 501 šortky, můžete koupit na BK ESHOPU.

3. ŠPERK

Mimo to, že prakticky nikdy nesundávám snubní a zásnubní prstýnek, tak ke mě určitě neodmyslitelně patří i zlatý prsten Chopard. Byl to dárek k narozeninám a stal se mým nejoblíbenějším šperkem. Když tyto zmíněné kousky náhodou nemám, cítím se celý den nervózní a nesvá.

IMG_1624_Fotor_Collage 2

4. KYTKA

Pokud mě člověk chce obdarovat květinami, určitě to vyhraje červenými / bílými růžemi a nebo sněhobílými tulipány. Nedokázala jsem jmenovat pouze jednu z nich, protože miluju obě stejně. Uvidíme v budoucnu, jestli některá časem vyhraje.

12142308_1479156565725630_1838955439_n

5. ČERVENÁ RTĚNKA

Když jsem byla mladší, v červené rtěnce jsem i připadala…no, jako lehké děvče:-) . Teď ji mám při sobě nonstop. Momentálně mi přijde, že nic není víc sexy, než klidně i rozcuchaný účes, nenamalovaná tvář, ale k tomu pěkně rudé rty. Vidím v té červené velkou smyslnost a vášeň.

2_FullSizeRender

6. PARFÉM

Tohle je věc, která se mi dostala pod kůží už hodně dávno. Protože sama nerada střídám parfémy, líbí se mi, když si mohu někoho zapamatovat také zásluhou pro něj typického parfému. Ta vůně mi dotyčného vždycky pak připomene – kdekoliv a kdykoliv. Zkusila jsem také samozřejmě pár vůni, ale od 16cti let jsem byla věrná Christian Dior – Poison. Trochu s lítostí jsem se s ním rozloučila minulý rok, kdy mi moje rodiny koupila novou vůni ARMANI PRIVE – Arabic Rose. Takže změna. A tahle vůně mě určitě bude provázet ještě hodně dlouho. Je krásná. Voní mi samozřejmě víc vůni, ale nikdy je nestřídám, jsem věrná. Až zase jednou změním parfém, bude to znovu mega událost. Jsem přesvědčena, že každá žena by měla mít svůj osobitý parfém a na delší dobu.

12357464_786985564740639_1916765640_n1

7. OBLÍBENÁ KABELKA

Je to ta, co nikdy nevyjde z módy a pořád vám bude dělat radost, pokud se na ni podíváte. Pro mě je to určitě CHANEL.

image1-2

8. KLOBOUK

V 15cti jsem ho fakt ani náhodou nenosila. A když jsem si ho náhodou na hlavu dala, připadla jsem si jak D….. Teď je to pro mne naprostá nezbytnost, neoddělitelná součást šatníku. Miluji všechny klobouky a jsem taková kloboučnice.

IMG_1627

9. OBLÍBENÁ RESTAURACE / JÍDLO

Tohle je určitě těžké rozhodování a zvlášť pro mě, pro gurmána. Mám nespočet oblíbených jídel, kuchyní a restaurací. Ale když se zamyslím, co je mému srdci nejbližší….. Nejraději vařím a jím ITALSKOU KUCHYNI, takže vedou restaurace, kde italská jídla dobře vaří. Tam zajdu vždycky ráda a nikdy mě to neomrzí. ( Asijská té italské šlape hodně na paty a hned za ní to bude kvalitní STEAKHOUSE )

10. MÍSTO

Pro mě je to jednoznačně LOS ANGELES ( Californie ). Miluju a vždy nejspíš budu. Nejkrásnější vzpomínky, zážitky, přátelé a hlavně ten lifestyle! I LOVE IT

IMG_1636

11. ALKOHOL

Nikdy mi alkohol nechutnal a vždy jsem pila, abych se opila :-). NE, TEĎ VÁŽNĚ ! Prostě – ať mi nikdo neříká, že chuť čisté vodky je dobrá !!! Tomu nerozumím. Já od mládí piju víno, z těch všech alkoholových nápojů mi bylo už tenkrát nejpříjemnější. Nikdy jsem toho sice moc nevydržela a moje kocoviny byly asi ty nejhorší…. :-). Dneska mohu potvrdít, že kvalitní bílé /červené víno miluju. A když je oslava / párty a nějaké ty bublinky, tak se také nezlobím. Určitě za mě tedy VÍNO a ŠAMPAŇSKÉ.

FullSizeRender-2

12. DECOR

Součástí mého domova se staly svíčky. Bez nich můj domov být nemůže. Manžel mi říká, že není normální, kolik máme všude svíček :-). No joooo, jenže za malé peníze – velké divadlo!! Není snad krásnější dekorace, než zapálená svíčka.

Takže – ve věku 28let jsem docela spokojená s tím, že v nějakých věcech mám už docela jasno :-).

Tak a teď mě nejvíce zajímá, jaké jsou TY vaše VĚCI, BEZ KTERÝCH NEMŮŽETE BÝT vy. Určitě mi napište vaše odpovědi. Budu se moc těšit a také jsem zvědavá! Tohle mě vždycky hodně inspiruje a doufám, že i vy jste na tom po přečtení mého článku podobně.

PS.: přeji všem jen ten nejkrásnější zbytek týdne. Jo a na BK ESHOPU jsou až 70% slevy, tak mrkněte. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS