Home Beauty Life is a Change…

Life is a Change…

6.5.2016 12 comments

Ahojky, dnešní článek bude o tom, proč jsem zatoužila udělat pár změn ve svém vzhledu ( vlasy a nastřelení náušnic )….A také vám přináším informace o velké soutěži, která nese název BK PROMĚNA

IMG_9966

Touha po změně se mi dostavila těsně po šestinedělí. Snad je to tím, že člověk je v době těhotenství a pak poporodní trochu “jinde“. Přemýšlí nad mnoha novýmí věcmi a situacemi, vzhled v té době určitě nehraje tu hlavní roli. Ale pak se pomalu ale jistě dostává zpátky do svého těla a začíná fungovat, začíná částečně obnovovat i svůj zajetý život. A já si řekla, proč ne rovnou s nějakou změnu..?..Myslím, že je to přirozené, že člověk po změně touží, když má dlouho stereotyp. A to já a moje vlasy máme.. ….byla to už opravdu VELKÁ nuda… :-).

IMG_9898

IMG_9910

Změna také přichází s novými partnery či odchody, odjezdy a příjezdy…Prostě všechny velké životní změny nás trochu ovlivňují, k něčemu často provokují. A nejjednodušší věc, jak tu změnu podtrhnout navenek, je asi proměna vzhledu. Nějak se tím člověk snad i uklidní a začne se cítit trochu jinak – nabuzeně, hezky, zajímavě. Většina změn začíná maličkostí, aby pak mohly třeba přijít změny větší a zásadnější ( mluvím všeobecně ).

IMG_9905

IMG_9900

IMG_0028

IMG_9891

IMG_9885

Znáte ten pocit? Máte takovou zkušenost? I nová roční období někdy svádí ke změnám, zejména léto. Ale také s jarem chce hodně lidí něco měnit – barvu, střih, zesvětlit, ztmavit, zkrátka něco udělat jinak. Okořenit to.

IMG_9909

IMG_9908

Jak víte, dávám přednost přirozenosti a nemám ráda moc velké změny. V tom jsem konzervativní. Ale líbí se mi na léto zesvětlené, jakoby od sluníčka vyšisované, vlasy. Proto jsem si vybrala – sombré. Je to taková odlehčená verze ombré. Aby barva vlasů neměla takový násilný přechod a působila co nejvíce přirozeně. Myslím, že se to povedlo. Já jsem se současnou změnou velmi spokojená a užívám si ji. Líbí se vám?

IMG_9965

Pokud vaše vlasy také touží po něčem novém, mám pro vás dobrou zprávu. Chystáme pro vás ve spolupráci se salónem Jacob & Stylers soutěž s názvem BK PROMĚNA.

Jak to bude probíhat, o co půjde a co musíte udělat ?

BK PROMĚNA bude probíhat tak, že vyberu 5 zájemců, kteří podstoupí v tomto salónu proměnu. Takovou, po jaké budou toužit!!! Nemusí to být nic bláznivého, musí vám to být hlavně přirozené a vašemu vkusu odpovídající. Volba bude čistě na vás a odborníci z Jacob& Stylers vám pomohou a dotáhnou vaši představu k dokonalosti. Vaše proměna bude pak zdokumentována na blogu. Zůstane vám krásná vzpomínka a určitě nezapomenutelný zážitek. A hlavně – dočkáte se vysněné změny!.

CO MUSÍTE UDĚLAT: Nahrajte fotku na INSTAGRAM na téma PROMĚNA – ( musí tam být vidět vaše vlasy ). Napište, proč toužíte po proměně a co byste si přáli – vaši představu. Označte hastagem #BKPROMENA #BKBLOG #JACOBSTYLERS @bk_blog @jacobstylers

SOUTĚŽ bude probíhat od 6.5 do 20.5.!!!!!

IMG_9888

( outfit je focen na Svatbě na Brněnské přehradě, když jsem měla pár minut času :-))

TOP: ZARA

BLAZER, PANTS, PURSE, RING: Balmain H&M

SHOES: Gianvito Rossi

PS.: Změna je život a kořenit by jsme si ho měli. Tak zkuste něco nového a jedinečného právě v tomto salónu.. Těším se na Vás na INSTAGRAMU. KISS Vaše Baruš.

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS