Home BK People BK PEOPLE of 2015

BK PEOPLE of 2015

10.1.2016 4 comments

Ahojky, možná jste se dnes těšili na první BK PEOPLE roku 2016 a já vás zklamala. Ne ne, dnes nebude nikdo nový. Mám pocit, že BK PEOPLE roku 2015 si zaslouží také jakési “zpátky do minulosti”. Tak, jak to obvykle v lednu bývá…. člověk vše nějak rekapituluje. A já bych těm, kteří se mnou do toho šli, chtěla tímto říct velké DĚKUJI . Jsem pyšná, že je v BK POEPLE mám, že jsou součástí mého blogu.

Processed with MOLDIV

Vybrala jsem z každého rozhovoru s nimi jednu odpověď, která mě nejvíc dostala a nejvíc mě zaujala. Tak se mnou pojďte zavzpomínat na tyto výjimečné lidi :-)

Chtěla bych všem 12cti poděkovat za jejich inspirativní rozhovory, za jejich ochotu a čas . Moc si toho vážím a jsem šťastná, že tyto osobnosti znám a mohu se o jejich názory podělit s vámi.

DITA RÁKOSNÍKOVÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4. GASTRO – Jaká je tvoje oblíbená kuchyně ? Vaříš ráda? Tvůj gastronomický zážitek na který nemůžeš zapomenout? Tvoje tipy na oblíbené restaurace?

Jé, „moje“ téma! Stejně jako Ty, Barunko, jsem milovník všeho, co je k snědku a je to vyjímečně dobré. Zatím jsem neobjevila kuchyni, na které bych si nepochutnala, bylo-li jídlo připraveno dobře, poctivě. Kdybych byla nucena vybrat jednu kuchyni, na které bych měla dlouhodobě zůstat, zvolila bych italskou! Ta se mi jen tak nepřejí. A tím pomalu navazuji na moje nejoblíbenější restaurace v Praze : italská La Finestra je mojí “topkou“ nejen z důvodu, že je to místo, kde jsme se s mým manželem seznámili, on jako majitel, já jako host, ale také se snahou největší objektivity tvrdím, že je to špička mezi restauracemi v Praze, o čemž svědčí konstantní plná zabookovanost restaurace sedm dnů v týdnu. V Praze také s manželem chodíme rádi do Alcronu, Kaliny, La Verandy, s kamarádkami nejraděj do La Bottegy, Cafe de Paris, někdy máme chuť na Asii, tak pak do Sasazu. O víkendech často a rádi vaříme doma, třeba i s přáteli, kteří mají stejně pozitivní vztah k jídlu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HANA ZAPLETALOVÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5. STYLE – Co si vybavíš pod slovem styl? Tvůj nejoblíbenější návrhář? Kde ráda nakupuješ, obchody u nás, ve světě, online obchody a jak by si popsala svůj styl? Na čem ulítáváš?

Můj nej návrhář je teď moje dcerka, její styl a vkus je výjimečný, je má inspirace v podstatě ve všem. Jako malinká byla velice rozverná, osobitá a tvůrčí, naštěstí jí to zůstalo. Určitě jsem ji také jako malinkou něčím inspirovala já, teď z toho čerpáme obě, takže kde ráda nakupuji….?? U Barunky v šatníku :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

LUKÁŠ MACHÁČEK

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

10. Co by si vzkázal čtenářům BK Blogu ?

Buďte sami sebou a na nic si nehrajte, protože TO je váš styl!

2_FullSizeRender

TOMÁŠ UJFALUŠI

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

7. Prozradíš nám na sebe nějakou osobní věc?

Potřebuji vyhrávat. Nesnáším prohry!!! Ve všem….:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JITKA NOVÁČKOVÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

9. Co se ti vybaví pod mým oblíbeným mottem Y.O.L.O – You only live once ( žiješ jen jednou)

Musela jsem se těď začít smát. Vybavuji si totiž mojí babičku, která při každém servírování superkalorických dezertů opakuje: „Ale jen si dej! Žijeme jen jednou!“

IMG_6129

RENATA LANGMANOVÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

6. TRAVEL – Jaký máš vztah k cestování? Máš oblíbené místo, město a nějakou vysněnou destinaci? Kam nám doporučíš určitě vycestovat?

Cestování je můj život! Svoji poslední korunu bych procestovala! Mám obrovské štěstí, protože díky své práci cestuji opravdu hodně a často. V podstatě je to asi ta věc, která mě na ní baví nejvíc. Mám po světě spoustu oblíbených míst, na která se ráda vracím nebo bych se tam jednou ještě ráda vrátila. Jelikož pocházím z malého městečka, tak mi vždycky imponovaly velké metropole. Strašně ráda jezdím do Barcelony, Milána, Londýna, New Yorku. Baví mě ten ruch, možnosti. Vždycky si uvědomím, jak je skvělé, že žiju ve 21. století, kdy jsou otevřené hranice a záleží jen na každém z nás, jak si život zařídí a zorganizuje.

Kupodivu mě však nejvíce uchvátila v posledních letech Namibie. Cestovala jsem několik dní po národním parku Etosha a pozorovala volně žijící zvířata. Nikdy jsem se necítila svobodněji…

Na světě existuje strašně moc krásných míst a je v podstatě jedno, kam vycestuješ. Pokud se vrátíš s něčím, co tě duševně obohatilo, tak cesta splnila svůj účel…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MARTIN TRNAVSKÝ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

8. Jaký je tvůj životní sen? Co tě v životě nejvíce inspiruje?

Sny se časem promění v malá přání. Těch ještě pár mám. Kdyby nebyly, nebyla by motivace. Inspirují mě lidi různého věku, co – ať už v pracovním nebo osobním životě – něco dokázali.

3_FullSizeRender 2

SANDRA PAUNKOVIČ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

10. Co by si vzkázala čtenářům BK Blogu ?

BK blog je blog, za ktorým stojí jedna z najsrdečnejších osobností v mojom živote. Priznám sa, že keď som ťa videla poprvýkrát vstúpiť do miestnosti, vedela som že v mojom živote ostaneš.A už sú to skoro dva roky :-) Niekedy je ťažké popísať slovne…ale odkážem Vám len toľko.

Čítajte do konca, nečítajte medzi riadkami a majte otvorené srdcia.

Bkblog a ty sa nezastavuj, napreduj a ostaň sám sebou, pretože práve takého ťa milujeme.

P.S. : Už ste dnes niekomu povedali aký je úžastný? SANDRA

11716062_971244722942493_478911620_n

ALEŠ KOTALÍK

IMG_2730 (1)

9. Co se ti vybaví pod mým oblíbeným mottem Y.O.L.O – You only live once ( žiješ jen jednou)

Mně se vybaví moje manželka, která si YOLO žije každý den a velmi mě tím inspiruje a mění, doufám, že k lepšímu :-). Lásko…děkuju. Dál snažit se užívat si života, dokud to jde. Pro každého to znamená třeba něco jiného, prostě snažit se naplnit si život hlavně tím, co tě baví, ať už je to cokoliv, a lidmi co máš rád. Nikdo neví, jak dlouho tu možnost ještě budeme mít.

IMG_2734

ANETA VRZALOVÁ

IMG_5635_Fotor

8.Jaký je tvůj životní sen? Co tě v životě nejvíce inspiruje?

Můj životní sen je mít zdravé děti, hodného manžela, šťastnou a fungující rodinu …a pak ještě taková maličkost – být úspěšná, slavná a bohatá. Kdo jiný by mě měl inspirovat, než moji rodiče. :-)

FullSizeRender 20

NIKOL ŠVANTNEROVÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3. SPORT/HEALTH – Jak se udržuješ v kondici? Oblíbený sport, účinná dieta a nějaká zdravá vychytávka?

Jako malá jsem dělala atletiku, takže základy mám a hlavně mám skvělé geny, takže to o to mám jednodušší. Snažím se pravidelně běhat a aspoň 3x týdně navštěvovat posilovnu, když není čas, tak aspoň něco málo doma. Na diety moc nejsem, snažím se celkově jíst zdravě, ale když potřebuji rychle zhubnout kvůli práci nebo si dát detox, u mě zaručeně zabírají freshe a celkové tekutá strava.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MONIKA BAGÁROVÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

10. Co by si vzkázala čtenářům BK Blogu ?

Dlouho jsem neviděla, tak nadšeného člověka ze své práce, jako je Bára. Bylo to moc krásné setkání a jsem moc a moc ráda, že mohu být také součástí tohoto blogu. Baru, držím ti palce! A vám čtenářům přeji, aby tento blog pro vás byl stále velkou inspirací a potěšením.

BK POEPLE se u vás čtenářů těší velké oblibě a já jsem strašně ráda, že mě vůbec tento nápad NAPAD :-). Je úžasné, kolik zajímavých lidí po světě chodí. Ale zároveň mi někdy přijde, že i tak jich je vlastně pořád strašně málo.

Mám na vás dotaz :-). Který z těchto BK POEPLE vás nejvíce zaujal? A koho byste chtěli do roku 2016? Máte nějaké idoly, zajímá vás někoho život, kdo vás natolik inspiruje, že byste si chtěli přečíst jeho ROZHOVOR?Dejte vědět.

PS.: Mějte jen ten nejkrásnější nový týden. Mějte se rádi a inspirujte se. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS