Home Beauty Centrum Prevence

Centrum Prevence

21.10.2015 10 comments

IMG_9784

Ahojky, tak dneska se budeme věnovat trochu zdraví….A bude i SOUTĚŽ a SLEVY pro vás!!! Víte, že na toto téma občas nějaké články napíšu, protože je jasné, že zdraví je jedna z nejcennějších věcí, co máme!!! Protože také spolupracuji s Centrum Prevence, které nabízí řadu prospěšných služeb pro všechny, chci vám tuto organizaci trochu představit.

Jde o neziskovou organizaci Centrum prevence o.s., která se zabývá osvětou prevence a prevencí obecně. Mimo tuto svou činnost dále provozuje nestátní zdravotnické zařízení CENTRUM PREVENCE, kde nabízí léčbu nadváhy a obezity pomocí proteinové diety  pod dohledem lékařem, dále nabízí i samostatné měření na přístroji InBody230. Proteinová dieta Dr. Dieta je velice účinnou a rychlou metodou hubnutí na základě úbytku tukové tkáně, měsíční úbytek je 2-10 kg (dle konkrétních fází). Dieta je vhodná i pro ty, kteří mají zdravotní omezení (např. obtíže s pohybovým aparátem, dýchací obtíže apod.) Její největší výhodou je to, že znovu nastartuje metabolismus – tedy proces správného spalování tuku v těle. Měření na InBody230 (o které můžete soutěžit) zcela přesně dokáže určit poměr svalů, celkového tuku, útrobního tuku, vody v těle, rychlost spalování – metabolismus, množství minerálů v kostech, ukáže na případné svalové dysbalance, vyváženost těla, dokáže upozornit na možná rizika otoků, kardiovaskulárních onemocnění, rizika osteoporózy a dodá i mnohé další zajímavé informace.

IMG_97521

Na měření dochází lidé za účelem zjištění informací o svém těle, dále např. lidé, kteří se rozhodnou snížit svou váhu – tedy sledují své výsledky /zda hubnou efektivně/ , ale i lidé, kteří se rozhodli cvičit, ti tu pak pozorují změny na svém těle (tělesné obvody, nabývání svalové hmoty), zda je cvičení efektivní tam, kde má být. Měření je vhodné i pro děti od šesti let, díky speciálnímu dětskému programu přístroj dokáže změřit tělesné proporce a určí možnou nadváhu či obezitu (již vzniklou či hrozící).

18105_1

Mám pro vás SOUTĚŽ o 3 vouchery ( takže budou tři výherci ) na komplexní analýzu stavu a složení těla na InBody230 v CENTRUM PREVENCE.

Soutěžní otázka – Jaký je název proteinové diety, kterou CENTRUM PREVENCE nabízí? ( odpovídejte zde do komentářů )

POZOR!!!Připište email, ať vás můžu kontaktovat s výhrou. 

Soutěž vyhlásím 1.11.

Pokud vás toto Centrum Prevence zaujalo a chtěli byste si ho vyzkoušet mimo to, že mám pro vás SOUTĚŽ, jsou tu i nějaké slevy….:-) JUPÍ!!!

Nabízím vám slevy v rozmezí od 10 – 50 %  ( slevu upřesní Centrum Prevence ) po zadání kódu – BKBLOG.

– Program na hubnutí Dr. Diet 6. měsíců s lékařem

– Na komplexní analýzu složení těla (měření na InBOdy230)

PS.: Doufám, že jsem vám udělala radost a třeba toto Centrum Prevence vyzkoušíte. A nezapometě, že stále můžete SOUTĚŽIT o tričko MDMA FASHION. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

 

 

 

 

 

RECENT POSTS