Home BK style Welcome in 2016

Welcome in 2016

3.1.2016 15 comments

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vítám všechny v roce 2016!! Tak užili jste si SILVESTRA? Oslavili jste ten příchod nového roku pořádně? Doufám, že jste si dali panáka i za mě…:-). Je až děsivé, jak čas doslova letí a jak každý rok uplyne jak voda….Člověk se nestačí ani rozhlédnout a už jsme v polovině dalšího roku….NO jo no :-(. Musíme to brát ale pozitivně, máme před sebou zase nové věci, zážitky, setkání, úspěchy / i zklamání /, ponaučení a vůbec spoustu příjemného.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jsem rozhodnuta, že stejně jako každý jiný rok budu i ten letošní brát jako další skvělou možnost tu být, žít na tomto světě a prožívat vše naplno – jak jen to půjde. Chci zase zažít mraky pocitů, událostí, mít miliony vzpomínek. Ty mě pak budou provázet dalšími roky a budou mi pomocníky v tom, abych zvládla vše, co mě čeká a nemine!!! Takže nesmutněte a radujte se z budoucích dnů, výzev, zkušeností, nebojte se nových kroků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dáváte si nějaké předsevzetí ??? Já to mám tak 50 na 50…Spíš mám ale předsevzetí pro každý den – stále chci od života to, co chci i v den 31.12 ve 00:00 :-)

Co vím ale docela jistě – tento rok mě čeká velká změna, životní změna a asi ta nejkrásnější, která nám do života může přijít. Můj život dostane nový rozměr a smysl, začne se točit okolo dalšího človíčka!!! A na to se nesmírně těším…:-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

CARDIGAN: Replay

TOP: Vintage

JEANS: Replay

SHOES: FENDI

HANDBAG: Celine

HAT: Maison Michel

SCARF: New Yorker

Na co se v tomto roce těšíte VY?

PS.: Chtěla bych vám z celeho srdce poděkovat za vaše překrásné komentáře k posledním článkům. Dostali jste mě. Moc moc DĚKUJI. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

15 comments

Tereza 3.1.2016 at 16:03

Ty boty jsou skvělé a líbí se mi jak ladí s kloboukem :)
HAUTE BASICS

Reply
Martina 3.1.2016 at 16:14

Milá Báro,
děkujem za krásný rok plný inspirace. K tomu dalšímu ti přeji hlavně hodně zdravíčka pro miminko a celou tvoji rodinu a ať se blogu dále tak dobře daří. A pokud bych si mohla do dalšího roku něco přát byl by to příspěvek o tvé svatbě. Viděla jsem video a bylo úžasné, tak by mě zajímalo jak vše probíhalo, přípravy a tak. Děkuji :-)

Reply
BKBlog 5.1.2016 at 8:15

Mila Martinko, dekuju moc:-). Tobe preji to same. Na blogu clanek o svatbe uz byl – najdes v sekci others. Nebo si zadej do Google BKBlog – Wedding of my dreams. Mej se krasne

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Míša-K 3.1.2016 at 16:16

Klobouky ti moooc sluší, jsi prostě kloboukový typ :-) Hezká kombinace botky + klobouk.

Reply
Kateřina lambert 3.1.2016 at 16:21

Baruuuuuuu !! Ja jsem absolutně in love ❤️ Kdyz vidím ty botky ! Taky bych je potřebovala ;-))))
?

Reply
Kristy Ličková 3.1.2016 at 16:23

Ten klobuk a boty,pecka!! <3

Reply
ketyland 3.1.2016 at 16:26

Parádní je, jak ti ladí klobouk s podpatkem :) A boží kabelka <3

http://www.ketyland.blogspot.cz

Reply
Sisa 5.1.2016 at 1:04

Baruš, sleduju blog od začátku a moc Ti fandím! Strašně mě bavíš, každý post mi “vyrazí dech”. Máš úžasný cit pro mõdu. Přeji Ti vše nej do roku 2016 a hlavně zdraví,lásku a spokojenost Tvé rodině a rychlý porod. Sisa

Reply
BKBlog 5.1.2016 at 8:13

Ahojky, dekujuuuu moc. To opravdu potesi. Tobe take:-)

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Helča 5.1.2016 at 14:51

Přesně! Ty boty a klobouk??TOP! I ostatní super. Moc ti to sluší! Jinak nový rok je pro mě jen číslo, nijak to to neprožívám..spíš se těsím z každého dalšího dne/ zážitku, který život přinese;) ikdyž ne všechny jsou super a pozitivní, jsou výzvou k překonávaní a to mě baví:) tobě do nového roku vše nejlepší, spoustu inspirace k dalšímu psaní a hlavně zdraví celé tvé rodině!

Reply
saša 6.1.2016 at 15:58

ahoj Báro, mohla bych se zeptat, co jsi vystudovala? a čím ses živila předtím, než sis založila blog? moc by mě zajímalo, jakému oboru jsi se věnovala. Děkuju za odpověd.

Reply
saša 6.1.2016 at 16:11

jo a prosimtě, tys byla v miss 2005? bylas ve finale? když se kouknu na stranky miss, tak tam tvoje jmeno nevidim.

Reply
saša 6.1.2016 at 16:18

to bys soutezila s Agatou Hanychovou. Jaká je?

Reply
BKBlog 6.1.2016 at 16:31

Ahoj Saši, studovala jsem obor PR na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů. Jsem BC. Dělala jsem “modeling” ( ale ne moc aktivně :-)) a pak zhruba rok a půl síťový marketing. Mezítím jsem byla s manželem v KANADĚ, takže jsem v tý době nedělala nic. To bude tím, že mě nemůžeš hledat pod Kotalíková, ale Zapletalová. Ano soutěžil jsem s ní.

Měj se

BKBlog

WITH LOVE

Reply
saša 6.1.2016 at 16:57

díky moc za odpovědi, ted koukam, že jsem tě otázkami uplně atakovala :-)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.