Home Travel Back to reality

Back to reality

20.11.2016 3 comments

V životě jsou chvíle, které patří jen vám a vašim úplně nejbližším….A dělit se o ně není možné, protože je to tak velmi výjimečné, že nikdy nikdo by to nemohl procítit tak, jak to cítíte vy ….

Začínám psát, po dlouhé době jsem se dostala k počítači a můžu vám konečně poslat pár vět…A opravdu si velmi uvědomuji, že jsem nebyla až tak aktivní, jak jste ode mne byli zvyklí…..

Sedím a koukám kolem sebe, nevím, kde začít….Nějak jsem z toho všeho vypadala. Myslela jsem, že ten kolotoč, který jsem měla před odletem, se nikdy nemůžu zastavit. A světě div se – on se zastavil….Cítím, že jak se blíží návrat domů a pomalu přichází běžná realita, že se do ní teď nějak opravdu netěším. Netěším se na počasí, tmu, kdy den bude končit kolem 4 – 5 hodiny. Tuším, že zase budu hned v jednom kole a ani nebudu mít šanci se pořádně vzpamatovat. To je pro mě asi ta nejhorší představa.

Mám však i pocity, které jsou pozitivní…Těším se na manžela, domov, přátele a až překlenu ten krušný comback, tak i na to, že nastane nějaký režim a normál. Přemýšlela jsem tu nad tím, jestli bych mohla jen tak žít a nic tvůrčího nedělat. Když žijete u moře, v místech, kde sluníčko má pozici 90%, je život o mnoho pohodovější. Člověk se zdaleka tolik nestresuje, je mnohem vyrovnanější, ale také tu samozřejmě zleniví…A proto se i na jednu stranu těším, jak zase začnou mít naše dny řád, budu se věnovat práci a běžným domácím věcem.

Vím, že období mateřské je pro někoho samo o sobě dost náročné. Já ale potřebuji ještě něco k tomu navíc, aby mě ty mateřské činnosti o to víc bavily. Myslím, že to jde krásně skloubit. Dneska je ten den, kdy musím dát sbohem místu, ze kterého se mi opravdu nechce odjíždět….

Jsem z toho doslova v depresi a musím se s tím nějak během cesty smířit. Jediné, na co se upřímně těším, jak už jsem psala – je manžel, teplo domova a pár kamarádek. Nynější pobyt v USA pro mě byl výjimečný v mnoho ohledech a to je asi ten hlavní důvod, proč mě to moc domů netáhne.

Byli jsme tady poprvé jako celá rodina…Kubíček tady byl strašně moc šťastný a užívali jsme si to všichni dosytosti. Myslím, že cestování s miminkem není zas až tak problémové, ale je to o přístupu. Byla to i pro nás velká změna a náš program, na který jsme bývali zvyklí, se změnil od základů. Ale všechno má svojí cenu a tohle za to stálo. Vidět Kubíčka, jak se poprvé dotkl moře, jak kolem sebe pozoroval vše, co dosud nikdy neviděl, je něco úžasného. Poprvé mě tu byla navštívit i moje rodina z Moravy – maminka a babička. Udělaly jsme si tady takový GIRLS TRIP a musím říct, že na tento společně strávený čas nikdy nezapomenu. Tak moc ty dvě „holky“ miluju. Jsou to moje spřízněné duše, kamarády, rádkyně a hlavně ty nemilovanější lidé kolem mě. Procestovaly jsme kus světa a Kubíček byl pořád s námi. Někdy to bylo víc a někdy zase míň náročné, ale zpětně, když se nad tím zamyslím – bylo to nejvíc a nejkrásnější.

Třešničkou na dortu byl výlet na Key West s mým tátou. Byli jsme tam spolu už podruhé, ale letos mi tento nejjižnější bod Floridy opravdu přirostl k srdci. Bylo to pro mě výjimečný čas na který také nikdy nezapomenu. Moc děkuji taťkovi za tento super výlet….

Bylo velmi zajímavé vidět Kubíčka s babičkou, prababičkou a dědečkem pohromadě. Jsem vděčná, že jsem měla možnost to zařídit a naplánovat takový trip /s pomocí rodiny/ pro moje nejbližší. Miluju dělat někomu radost a miluju, když jsou lidi kolem mě šťastní…Pak jsem i já ta, co zářííííííí

No, mám v hlavě tolik věcí, co bych vám chtěla sdělit, ale stále cítím, že nejsem ještě v té své pravé psací náladě. Takže dnes jen tak okrajově a vy se mrkněte na nějaké fotečky z našich tripů přes Floridu – PALM BEACH – MIAMI – KEY WEST .

Jak jsem slíbila, připravuji shrnující článek z těchto míst, kde vám vyloženě budu doporučovat to, co je dobré vidět, kam se jít dobře najíst, kde si dát super hambáče za pár korun, kam zajít na shopping a kde třeba protančit střevíce. Mějte se mnou strpení. Začínám cítit, že se vracím do starých kolejí a tu depresi z příjezdu brzo vystřídá ona energie nabitá při pobytu tady.

Tak se na vás všechny moc těším a další článek už z Čech.

PS.: Velké díky vám!!!!!! Jsem v TOP 10 Blogerka Roku. Nečekala jsem to, a když jsem to zjistila, ani jsem tomu nemohla uvěřit. Velmi si toho vážím. S Láskou Vaše nabitá Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

3 comments

Sandra Slusna 20.11.2016 at 12:17

Paaani, skvely clanek, moc povedeny, je jasne, ze to ted je pro tebe tezky vratit se zpatky do reality, ale nekdy se to proste muselo stat, nejde aby jsme zili vysichni do konce zivota jen ve snu a na dovolene, to by nebyl zivot jak ma byt! Musime pracovat a drit a za to se pak odmenit a jako ty si uzit par tydnu beze vseho bez prace… samozrejme je to jeste tezsi kvuli rodine, ale ty to zvladnes a uvidis, ze si za chvili zvyknes…
S laskou
Sandra ze http://www.shineoffashion.com
https://www.instagram.com/sandraslusna/

Reply
Hanka K. 22.11.2016 at 14:43

Určitě jste si to moc užili a vypadáte na fotkách moc spokojeně! A než jsem dočetla článek, myslela jsem si, že tam přijela sestra s maminkou. Už je jasné že tu krásu máte v rodině ;)

Reply
Michal Novák 11.12.2017 at 14:35

Krásný článek. Já jsem byl v Českých Budějovicích jen jednou, ale máte to tam krásné :).
Byl jsem tam v apartmánu http://www.ucerneveze.cz/ a mohu jednoznačně doporučit.
Náměstí a město krásné a když k tomu máte skvělé ubytování, co víc si přát.

Ještě někdy se tam určitě podívám! :)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.