Home Events Anniversary…

Anniversary…

3.5.2015 15 comments

IMG_7431

Ahojky, právě vám píšu ze slunné Floridy, kde je opravdu překrásné počasí a já do sebe nechávám prát tu energii, jak jen to vydržím :-). Slunce je dar…Opravdu!!! Dělá se mnou divy.

IMG_7414

Víkend je skoro za námi a já bych vám chtěla trochu popsat ( spíše ukázat na fotografiích ), jak jsem si tyto dva dny po dramatickém příjezdu konečně užila.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V pátek pro mě byl naprosto výjimečný DEN ( pokud sledujete INSTAGRAM, tak je vám jasné proč ). A vlastně je takový i celý květen – měsíc lásky.

IMG_7215_Fotor_Collage_Fotor

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od rána mi silně bilo srdce, byla jsem plná energie…..To se mnou dělá láska!

IMG_7392

IMG_7288_Fotor_Coll_For

IMG_7393_Fotor_Collage

IMG_7292_Fotor_Collage_Fotor

Je zajímavé, že v květnu mám hned dva důležité dny. Prvním a tím nejdůležitějším, je 1.květen – to máme výročí s mým manželem. Letos už jsme oslavili  krásných pět let. Ani tomu nemůžu uvěřit, jak ten čas rychle uplynul. Od rána jsem si promítala těch našich společných pět let, každý den po jeho boku mi připadá výjimečný, šťastný a láskyplný.

IMG_7375

Láska je v životě obrovský dar, ale je třeba o ní také pečovat, starat se o ni a vážit si jí. DĚKUJI MOJÍ ŽIVOTNÍ LÁSCE ZA VŠE. BEZ NÍ BYCH TO URČITĚ NEBYLA JÁ A ŽIVOT BY BYL POLOVIČNÍ. JSI MOJE RODINA, LÁSKA, PŘITEL, A KAŽDODENNÍ PODPORA. DÍKY TOBĚ JSEM NEJŠŤASTNĚJŠÍ HOLKA POD SLUNCEM. Doslova….

IMG_7369_Fotor_Collage

IMG_7382 IMG_7401

A dalším výjimečným dnem pro mě bude 22.květen, kdy jsem spustila svůj blog. Od té doby jsem se naučila spoustu věcí, leccos pochopila a trochu možná změnila i pohled na život. Našla jsem si práci, kterou jsem si přála a zároveň koníčka v jednom. Strašně mě to naplňuje a jsem nejvíc HAPPY holka, když můžu denně psát své pocity, nápady a poznatky, sdílet s vámi své cesty, rady a mnoho dalšího.

IMG_7402

Brzy to tedy bude rok od spuštění BK blogu. Několik z vás mě oslovilo, jestli bych nechtěla uspořádat nějaké společné setkání, že byste mě rádi poznali osobně – jen já a vy :-). Přišlo mi to jako skvělý nápad, i já bych se s vámi ráda potkala. Tak bychom mohli to mé roční výročí “oslavit“ a vzájemně se trošku poznat . Protože i díky vám můj blog vlastně může fungovat….děkuji, moc si vaší přízně vážím. Chtěli byste udělat takový MEET UP? Byl by z vaší strany zájem??

IMG_7510_or_Collage_Fotor_Collage_Fotor

IMG_7510

IMG_7510_Fotor_Collage_Fotor

IMG_7510_Fotor_Collage_Fotor_Collage

IMG_7564

Podle ohlasu bych vymyslela celou akci, místo, čas, datum, program atd…:-)

Dejte mi tedy vědět, jak se vám tento nápad jeví. A kdyby jste měli jakékoliv dotazy na Floridu, tak pište!!!

A než o tom popřemýšlíte, podívejte se na fotky z celého víkendu…

PS.: Jdu si teď užívat sluníčka a krásného dne. JUPÍÍÍÍÍÍ – mám za sebou hodinu běhání a teď mě čeká golfík. Sportem ku zdraví :-)!!! A přeji vám jen ten nejkrásnější start do nového týdne a hodně motivace. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS