Home Travel TURN OFF

TURN OFF

3.11.2016 3 comments

Zdravím všechny ze slunné Floridy….Vím, je to teprve druhý článek, který jsem zde vytvořila! Omlouvám se, že nejsem na blogu víc aktivní. Snad to vynahrazuji na IG a FB.

Během dlouhého letu do MIAMI jsem se pokusila v pár minutách klidu zrekapitovat své poslední měsíce…. Jak na tom jsem, co teď moje tělo a mysl vlastně / hlavně potřebuje. A vyšlo z toho jediné…KLID!! Zastavit ten kolotoč, na který jsem poslední dobou naskočila. Chodila jsem spát pozdě v noci, v tom jejím zbytku několikrát vstávala a lehala… a definitivní budíček se slepicemi :-). Přes den Kubíček, dům, práce a všechny ty ženské činnosti, k tomu pár dalších nezbytností, zařizování….a z mých dnů se stal jeden velký fičák.

KOČÁREK  – CYBEX – Birds of Paradise, TOPMET JEANS – Coming Soon – SS 2017

Rozhodla jsem se tedy, že si tady a teď dopřeju zaslouženou dovolenou a vypnou. Daří se mi to. Nevím jak vy, ale když já vyjedu někam za hranice, rázem se ocitám jakoby v jiném světě a běžná realita pro mě “končí“…Mám svůj svět a žiju si ho podle sebe.

Nepřemýšlím tolik, neřeším tolik, nevymýšlím,…jsem více v poklidu. Obzvláště tady – v Palm Beach. Tím, že to tady už známe a je to pro nás vlastně druhý domov, nemám už vůbec pocit, že musím nutně všechno vidět. Tím pádem jsou naše dny pohodové a bez sebemenšího chvatu a stresu ( teda pokud zrovna Kubíček nepřebírá nad vším kontrolu :-))). To je pro tělo a hlavně pro mou hlavu strašně fajn. Můj nejsilnější pocit je – vyrovnanost.

Že je dnešní doba velmi uspěchaná, to víme a nemusím o tom ani psát. A tak jen připomínám, jak moc nutné je nejen CHTÍT, ale i UMĚT odpočívat. Jsou tací /mnozí/, kteří to neumějí… a ano, občas mezi ně patřím i já.

Nerada bych, aby to vyznělo, že si tu jen “válím šunky” !!. Tak to zas určitě ne. Jsem i tady svým způsobem v jednom kole, ale tak nějak jinak, příjemněji….Je to hodně v hlavě a o vnitřním pocitu.

Teď neřeším věci, které bych doma normálně řešila a které by mě mohly stresovat. Tady si řeknu: “A stane se něco? Zboří se snad svět? Nenenenenene! ” A jde to. :- )

DRESSMET JEANS – Coming soon SS 2017

Vím, neobjevila jsem sice Ameriku, ale snad chápete, co tím myslím. Prostě někdy je TURN OFF velmi, velmi důležité, ne-li vůbec nejdůležitější. To je vše a o tom to je!! No a jak odpočíváte vy? A kde nejraději? Pokud máte nějaké tips JAK/KDE/CO VÁM POMÁHÁ dobře zrelaxovat tělo a mysl /kromě sportu/, tak budu ráda za každou novou zkušenost..

Jela jsem odpočívat, užívat si rodinné pohody a daří se mi to na jedničku ( skoro….:-)). Přijedu určitě zas plná energie, budu nastřelená, připravená vám tu zimu pořádně rozzářit : – ).

Tady máte první fotky z našeho pobytu. Další TRAVEL POST z USA bude už o tips a nějakých nově objevených místech…!!

 

PS.: Dneska jsem tak unavená, že se už nemůžu dočkat, až přijede moje mamka s babičkou a vypnu úplně :-). KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS