Home Collaborations BODY BODY

BODY BODY

21.4.2015 5 comments

Ahojky, tak jak se všichni dneska máte? Mám pro vás prima tip na nově objevené privátní studio, které sídlí v Českých Budějovicích…A je to TOP.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jsem velkým vyznavačem sportu a také ráda objevují různé nové způsoby, jak svoje tělo zdokonalit. Měla jsem proto velkou radost, když jsem narazila na pro mě nový a velmi zajímavý druh cvičení. Ani minutu jsem neváhala, mrkla na internet a hned šla vyzkoušet, o co vlastně jde…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud máte rádi příjemnou atmosféru, krásný design, čisto a soukromí, jestli se nechcete zbytečně tahat se spoustou věcí na cvičení, nemáte moc času, čtěte dál ! A čtěte dál i vy, co se třeba zrovna ve cvičení nevyžíváte, berete ho jako nutnost, ale rádi byste po něm viděli na svém těle co nejdříve efekt…:-)

Můj první dojem z tohoto studia a z pár lekcí cvičení je skvělý.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mám za sebou už tři cvičení. Nevím, jestli je to vůbec možné, ale cítím, že je moje tělo pevnější…Moje svaly mají dobrou paměť a nějak se tímto cvičením určitě probudily. Vím, že to zní asi bláznivě, ale já to fakt cítím. Je tedy pravda, že si dávám poslední dobou do těla opravdu hodně. Studio jsem využila 2 krát týdně ( protože je to optimální ), chodím na jógu a běhat. Takže to jde asi ruku v ruce. Trochu ještě omezit to jídlo a PLAVKY se můžou těšit…doufejme :-). Jenže já se jídla vzdát nemůžu, tak strašně mi chutná!!! Jsem prostě labužník :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A další věc, na kterou bych chtěla upozornit. Určitě budete z prvního cvičení trochu zaskočeni, budete mít malinko respekt a možná i strach…Je totiž opravdu neobvyklé cvičit v oblečku, který do vás pouští elektrické impulzy :-). I mě to trochu děsilo, ale teď už jsem si zvykla. A připadá mi, jako bych na sobě měla svoje oblíbené sportovní oblečení. Bát se tedy opravdu nemusíte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na závěr….Domnívám se, že jde o ideální doplněk k vašemu běžnému cvičení. Člověk si opravdu posílí vnitřní svaly, což bývá nejtěžší. Zvláště to ocení lidé s bolestmi zad, časově vytížení a ti, co pro sebe chtějí udělat opravdu maximum. V příjemném prostředí je znát filozofie provozovatele – “náš zákazník, náš pán“. Máte tu zaručené veškeré dostupné pohodlí a soukromí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Určitě BodyBody v Českých Budějovicích navštivte. Do konce dubna je první vstup ZDARMA. Tak šup šup, ať se můžete těšit do plavek a ne do ručníku :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Řeknete si pouze 20 minut? Je to až až!! Jak příjdete na techniku cvičení, tak vám zaručuji, že pro vás bude hodně i pět minut!!! Foto důkazem :-)

Tato studia jsou po celé České republice a jejich velká jedinečnost a výjimečnost je dána právě v komfortem a stoprocentní péčí o klienty.

Teď pár velmi užitečných rad a informací v bodech :-)

– za 20 minut procvičíte až 90% vaší svalové hmoty

– při tréninku BodyBody zatěžujete své tělo přirozeným pohybem.

– snížíte tělesný tuk

– zmírníte projevy celulitidy ( to potřebuji jako sůl :-))

– zmírnění bolesti zad a její prevence

– každý trénink je s vámi váš osobní trenér, který se vám věnuje. A sestaví vám vaše cvičení přesně podle toho, čeho chcete dosáhnout.

– stačí docházet 1 – 2 x týdně ( což je super pro ty, co nemají tolik času)

– regenerace vždy 1-4 dny ( zaleží v jaké fyzické kondici se nacházíte )

– trénink probíhá ve skupině maximálně dvou osob.

– na trénink se stačí objednat, všechno ostatní tu zařídí. Nepotřebujete boty, převlečení, ručník ani tašku.

V ceně jednoho tréninku dostanete?

– Iontový nápoj před začátkem cvičení

– Čisté tréninkové oblečení a ručník

– Šampón, sprchový gel, tělový krém

– Proteinovo-sacharidový koktejl po cvičení a samozřejmě osobního trenéra, který se vám bude plně věnovat

Tak co si o tomto druhu cvičení myslíte, jak na vás zapůsobilo po přečtení, nebo s ním už nějaké osobní zkušenosti máte?

PS.: BodyBody udělá vaše BODY do plavek, jak má být :-). KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

5 comments

Daniela 22.4.2015 at 11:39

Nalákala jsi mě tak, že jsem si jejich stránky musela najít. První co mě šokovalo, tak je cena.. Ta je teda masakrální. A o prvním tréninku zdarma jsem našla jen to, že stojí 500,- :D Zní to určitě lákavě a zajímavě, ale tenhle typ tréninků asi nebude pro každého..

Reply
BodyBody ČB 22.4.2015 at 19:07

Danielo, to je jen nedorozumění na stránkách. Takhle to maj v Praze, ale my máme první tréninky zdarma. Zavolejte a objednejte si první trénink. Určitě se Vám bude líbit.

Reply
BKBlog 22.4.2015 at 19:32

Ahoj Danielo, je to přímo na jejich stránkách TADY -http://www.bodybody.cz/zkusebni-trenink. Nepsala bych to, kdyby to tak nebylo :-). Je pravda, že je cena trochu vyšší, ale je to v rámci super služeb. Máš v tom dvě pití zdarma, celý prostor je pouze pro tebe, trenér se ti věnuje po dobu 20 minut, nemusíš s sebou tahat žádné věci ( mýdlo, šampón, ručník, oblečení ) a stačí chodit dvakrát týdně. Když si spočítáš, na kolik tě třeba vyjde posilovna, když jdeš 4 krát v týdnu a ještě si vezmeš trenéra, tak to určitě bude dražší. Myslím, že to pro každého je, ale je to otázka priorit. Za zkoušku to stojí a pak se člověk rozhodne, jestli mu to za to stojí nebo ne. Ale souhlasím, že cena je vyšší.

Měj se krásně

BKBLOG

WITH LOVE

Reply
Klára 4.5.2015 at 11:18

Baru, už dlouho projíždím MHD kolem plakátů s těmi krásnými těli v ČB.
Do této doby jsem neměla ani sebemenší co se za nimi skrývá.
Tvůj příspěvek mě zkrátka nalákal VYZKOUŠET si to na vlastní kůži ! Jsem plná očekávání, takže určitě také v zápětí hodím nějakou tu recenzi na blog :-) Body Body těšim se!

Reply
BKBlog 4.5.2015 at 15:33

Ahojky Kláry, Určitě to zajdi vyzkoušet. Je to super. A jsem zvědavá na tvé pocity. Pak napiš :-)

Měj se krásně

BKBLOG

WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.