Home Collaborations BODY BODY

BODY BODY

21.4.2015 5 comments

Ahojky, tak jak se všichni dneska máte? Mám pro vás prima tip na nově objevené privátní studio, které sídlí v Českých Budějovicích…A je to TOP.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jsem velkým vyznavačem sportu a také ráda objevují různé nové způsoby, jak svoje tělo zdokonalit. Měla jsem proto velkou radost, když jsem narazila na pro mě nový a velmi zajímavý druh cvičení. Ani minutu jsem neváhala, mrkla na internet a hned šla vyzkoušet, o co vlastně jde…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud máte rádi příjemnou atmosféru, krásný design, čisto a soukromí, jestli se nechcete zbytečně tahat se spoustou věcí na cvičení, nemáte moc času, čtěte dál ! A čtěte dál i vy, co se třeba zrovna ve cvičení nevyžíváte, berete ho jako nutnost, ale rádi byste po něm viděli na svém těle co nejdříve efekt…:-)

Můj první dojem z tohoto studia a z pár lekcí cvičení je skvělý.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mám za sebou už tři cvičení. Nevím, jestli je to vůbec možné, ale cítím, že je moje tělo pevnější…Moje svaly mají dobrou paměť a nějak se tímto cvičením určitě probudily. Vím, že to zní asi bláznivě, ale já to fakt cítím. Je tedy pravda, že si dávám poslední dobou do těla opravdu hodně. Studio jsem využila 2 krát týdně ( protože je to optimální ), chodím na jógu a běhat. Takže to jde asi ruku v ruce. Trochu ještě omezit to jídlo a PLAVKY se můžou těšit…doufejme :-). Jenže já se jídla vzdát nemůžu, tak strašně mi chutná!!! Jsem prostě labužník :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A další věc, na kterou bych chtěla upozornit. Určitě budete z prvního cvičení trochu zaskočeni, budete mít malinko respekt a možná i strach…Je totiž opravdu neobvyklé cvičit v oblečku, který do vás pouští elektrické impulzy :-). I mě to trochu děsilo, ale teď už jsem si zvykla. A připadá mi, jako bych na sobě měla svoje oblíbené sportovní oblečení. Bát se tedy opravdu nemusíte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na závěr….Domnívám se, že jde o ideální doplněk k vašemu běžnému cvičení. Člověk si opravdu posílí vnitřní svaly, což bývá nejtěžší. Zvláště to ocení lidé s bolestmi zad, časově vytížení a ti, co pro sebe chtějí udělat opravdu maximum. V příjemném prostředí je znát filozofie provozovatele – “náš zákazník, náš pán“. Máte tu zaručené veškeré dostupné pohodlí a soukromí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Určitě BodyBody v Českých Budějovicích navštivte. Do konce dubna je první vstup ZDARMA. Tak šup šup, ať se můžete těšit do plavek a ne do ručníku :-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Řeknete si pouze 20 minut? Je to až až!! Jak příjdete na techniku cvičení, tak vám zaručuji, že pro vás bude hodně i pět minut!!! Foto důkazem :-)

Tato studia jsou po celé České republice a jejich velká jedinečnost a výjimečnost je dána právě v komfortem a stoprocentní péčí o klienty.

Teď pár velmi užitečných rad a informací v bodech :-)

– za 20 minut procvičíte až 90% vaší svalové hmoty

– při tréninku BodyBody zatěžujete své tělo přirozeným pohybem.

– snížíte tělesný tuk

– zmírníte projevy celulitidy ( to potřebuji jako sůl :-))

– zmírnění bolesti zad a její prevence

– každý trénink je s vámi váš osobní trenér, který se vám věnuje. A sestaví vám vaše cvičení přesně podle toho, čeho chcete dosáhnout.

– stačí docházet 1 – 2 x týdně ( což je super pro ty, co nemají tolik času)

– regenerace vždy 1-4 dny ( zaleží v jaké fyzické kondici se nacházíte )

– trénink probíhá ve skupině maximálně dvou osob.

– na trénink se stačí objednat, všechno ostatní tu zařídí. Nepotřebujete boty, převlečení, ručník ani tašku.

V ceně jednoho tréninku dostanete?

– Iontový nápoj před začátkem cvičení

– Čisté tréninkové oblečení a ručník

– Šampón, sprchový gel, tělový krém

– Proteinovo-sacharidový koktejl po cvičení a samozřejmě osobního trenéra, který se vám bude plně věnovat

Tak co si o tomto druhu cvičení myslíte, jak na vás zapůsobilo po přečtení, nebo s ním už nějaké osobní zkušenosti máte?

PS.: BodyBody udělá vaše BODY do plavek, jak má být :-). KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS