Home BK style Destiny…?

Destiny…?

25.4.2015 6 comments

Krásné sobotní ráno, právě se probouzím s menší kocovinou po včerejší jízdě s holkami v Českých Budějovicích. Bylo nás opravdu plno :-). No a to myslím doslova…kolem deseti je dost, nemyslíte?

IMG_6916

Ale ani ta menší bolest hlavy mě neodradí od napsání článku, jehož námět mi už delší dobu vrtá v hlavě. Na nose mám nové brýle značky RANDOM, což se opravdu hodí….

IMG_6917

Ptám se sebe i vás – myslíte si, že různá setkání, příhody, dobré i špatné zkušenosti, které následně ovlivní  vás a možná i váš další život, že je to jen NÁHODA nebo snad OSUD?

IMG_6930

Já mám tendenci přiklánět se k té druhé možnosti. Že je to osud, který máme nějak určený a to, co se nám děje, není jen tak. Několikrát jsem zažila v životě zdánlivě náhodné situace a teprve budoucnost ukázala, jak moc byly pro můj další život zásadní. Že měly velký smysl a nestaly se jen tak, nenápadně mě nasměrovaly a někam posunuly.. …ANO, je to tak milé čtenářky/ a čtenáři /.

IMG_6928

Možná náš osud můžeme trochu ovlivňovat- vlastně musíme. Ale to základní že je stejně dáno…Vycházím z vlastních zkušeností a situací./ možná máte názor jiný/.

Za poslední dobu se mi jich seběhlo hned několik….

IMG_6919

Když mě potkalo během let něco nepříjemného, lámala jsem si hlavou – proč?? Proč JÁ? Zpětně se často potvrdilo ono známé, že “všechno zlé je pro něco dobré” .Otevřely se mi oči a bůh ví, co by bylo, kdybych zůstala dál zaslepená.

IMG_6931

A jindy – to jsem potkala náhodně svojí spřízněnou duši / dneska už kamarádku / někde na styling kurzu. Po skončení akce za mnou přišla, dala mi knížku VÁHY – koukala jsem jak puk, protože Váha opravdu jsem. A to nemohla vědět. Byla to náhoda? Teď jsme neskutečné přítelkyně a já děkuji tomu týdnu, který mi ji přinesl do života. Kdybych se tenkrát úplně náhodou kurzu nezúčastnila, nikdy bychom se nepotkaly a to by byla hrozná škoda.

IMG_6927

Nebo-zavolá mi po čase kamarádka, kterou znám od jejích 14cti let a nyní žije v NYC. Nijak moc často jsme se dřív nevídaly, párkrát jsme si napsaly sms – jak je a co nového. Najednou se ozve a spustí: “Chci jet do Californie na Road Trip, nechceš jet se mnou?” A já…” proč ne.?”..Byl to vždycky můj sen a díky našemu spontánnímu rozhodnutí se mi nečekaně uskutečnil. Já viděla skoro celou Californii, poznala spoustu přátel a zažila nezapomenutelné dobrodružství. Stala se z nás nerozlučná dvojka a nej holčičí parťáci na cestování a opravdové kamarádky.

IMG_6920

IMG_6918

Máte podobné zážitky ? Napište mi? Ráda si je pročtu, co zvláštního a zajímavého se vám přihodilo. A myslíte, že zasáhl OSUD? Nebo NÁHODA?

IMG_6929

 

Photo by Dolphin Media

Jacket: Armani Jeans / Alternative

Top: H&M

Skirt: ZARA

Sneakres: Converse

Sunglasses: Random

Rings: Be Angel

PS.: Opravdu nám všem přeji, aby ty naše osudy byly co nejlepší a těch špatných okolností v nich bylo co nejméně. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

6 comments

veronika 25.4.2015 at 12:28

Barunko; ja osobne verim na osud.Verim;ze v zivote potkame toho,koho potkat mame.Vse ma svuj duvod.A ja dekuji,ze osud mi zaval tebe a ja te mohla potkat.Vsem vam preju,aby mely to obrovske stesti potkavat lidi;kteri jsou vam blizci jen je spatrite!

Reply
BKBlog 25.4.2015 at 12:57

Ahoj Verunko, jéééé děkuji strašně moc. To je milý komentář…KISS

BKBLOG

WITH LOVE

Reply
Nikol 25.4.2015 at 13:31

Barunko, já na náhody nevěřím a nikdy jsem nevěřila, podle mě nic neni náhoda. Je to zkratka osud, který má kazdy clovek uz dopředu “napsaný” a podle mne jde jen těžce ovlivnit, protoze co se má stat stane se a je jedno jestli ted, nebo o 5let déle. Většinou kdyz toto reknu, tak mi lide radi oponují tim co je to tedy za osud, kdyz někteří lide jsou třeba nemocní nebo mají ošklivý zivot. Na to vzdy odpovím tak, ze ve světe musi byt rovnováha, bohuzel at chceme nebo ne, je to tak a bylo to tak vzdy. Podle mě vsechno, co se nám stane a koho potkáme má smysl a má nas to nejakym způsobem ovlivnit. Důležitá je vira a naděje ve špatných chvílích a naopak vděčnost a laskavost v chvílích hezkých a hlavne nikdy neztrácet usměv!! :)

Reply
BKBlog 28.4.2015 at 9:57

Ahoj Niki, to je krásný komentář a zajimavý názor. Máš naprostou pravdu :-). Obzvlášť ta poslední věta….Mluvíš mi z duše.

Měj se moc krásně

BKBLOG

WITH LOVE

Reply
Monica 25.4.2015 at 13:53

Ano souhlasím s Tebou vsechno zle je k něčemu dobre i kdyz tedka neprozivam nejšťastnější období snazim se na to dívat pozitivně!Nejsem sice věcná optimistks i kdyz bych si moznaprala byt,ale nebojím se novych veci a novych výzev.Jelikoz jsem taky Váha,takze mam odjakživa problem s rozhodováním,ale učím se protoze i chybami se clovek učí.Mam rada tvuj blog a styl.Preji Ti mnoho úspěchu kiss

Reply
BKBlog 28.4.2015 at 10:00

Monicko, vždy je důležíté mít víru a myslet pozitivně. Neboj se dál…:-)Děkuji moc za milá slova. Každého komentáře si moc vážím. KISS

BKBLOG

WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.