Home BK style Destiny…?

Destiny…?

25.4.2015 6 comments

Krásné sobotní ráno, právě se probouzím s menší kocovinou po včerejší jízdě s holkami v Českých Budějovicích. Bylo nás opravdu plno :-). No a to myslím doslova…kolem deseti je dost, nemyslíte?

IMG_6916

Ale ani ta menší bolest hlavy mě neodradí od napsání článku, jehož námět mi už delší dobu vrtá v hlavě. Na nose mám nové brýle značky RANDOM, což se opravdu hodí….

IMG_6917

Ptám se sebe i vás – myslíte si, že různá setkání, příhody, dobré i špatné zkušenosti, které následně ovlivní  vás a možná i váš další život, že je to jen NÁHODA nebo snad OSUD?

IMG_6930

Já mám tendenci přiklánět se k té druhé možnosti. Že je to osud, který máme nějak určený a to, co se nám děje, není jen tak. Několikrát jsem zažila v životě zdánlivě náhodné situace a teprve budoucnost ukázala, jak moc byly pro můj další život zásadní. Že měly velký smysl a nestaly se jen tak, nenápadně mě nasměrovaly a někam posunuly.. …ANO, je to tak milé čtenářky/ a čtenáři /.

IMG_6928

Možná náš osud můžeme trochu ovlivňovat- vlastně musíme. Ale to základní že je stejně dáno…Vycházím z vlastních zkušeností a situací./ možná máte názor jiný/.

Za poslední dobu se mi jich seběhlo hned několik….

IMG_6919

Když mě potkalo během let něco nepříjemného, lámala jsem si hlavou – proč?? Proč JÁ? Zpětně se často potvrdilo ono známé, že “všechno zlé je pro něco dobré” .Otevřely se mi oči a bůh ví, co by bylo, kdybych zůstala dál zaslepená.

IMG_6931

A jindy – to jsem potkala náhodně svojí spřízněnou duši / dneska už kamarádku / někde na styling kurzu. Po skončení akce za mnou přišla, dala mi knížku VÁHY – koukala jsem jak puk, protože Váha opravdu jsem. A to nemohla vědět. Byla to náhoda? Teď jsme neskutečné přítelkyně a já děkuji tomu týdnu, který mi ji přinesl do života. Kdybych se tenkrát úplně náhodou kurzu nezúčastnila, nikdy bychom se nepotkaly a to by byla hrozná škoda.

IMG_6927

Nebo-zavolá mi po čase kamarádka, kterou znám od jejích 14cti let a nyní žije v NYC. Nijak moc často jsme se dřív nevídaly, párkrát jsme si napsaly sms – jak je a co nového. Najednou se ozve a spustí: “Chci jet do Californie na Road Trip, nechceš jet se mnou?” A já…” proč ne.?”..Byl to vždycky můj sen a díky našemu spontánnímu rozhodnutí se mi nečekaně uskutečnil. Já viděla skoro celou Californii, poznala spoustu přátel a zažila nezapomenutelné dobrodružství. Stala se z nás nerozlučná dvojka a nej holčičí parťáci na cestování a opravdové kamarádky.

IMG_6920

IMG_6918

Máte podobné zážitky ? Napište mi? Ráda si je pročtu, co zvláštního a zajímavého se vám přihodilo. A myslíte, že zasáhl OSUD? Nebo NÁHODA?

IMG_6929

 

Photo by Dolphin Media

Jacket: Armani Jeans / Alternative

Top: H&M

Skirt: ZARA

Sneakres: Converse

Sunglasses: Random

Rings: Be Angel

PS.: Opravdu nám všem přeji, aby ty naše osudy byly co nejlepší a těch špatných okolností v nich bylo co nejméně. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS