Home Collaborations Baby Shower

Baby Shower

24.1.2016 22 comments

DSC_0094

Jéééé, já jsem tak šťastná, že vám dnes můžu povyprávět o jednom z nejkrásnějších dni mého dosavadního života a také se podělit o pár úžasných fotek.

DSC_0292_Fotor_Collage

Baby Shower v Čechách není tak moc populární a mnoho lidí ani neví, o co se vlastně jedná. Ve světě je naopak oslava očekávání narození miminka tradiční a velmi oblíbená. Tato tzv. nadílka vychází z viktoriánské kultury a postupně se rozšířila po celém světě. Pořádá se v osmém či devátém měsíci těhotenství ( v mém případě na přelomu :-)). Nadílka je pro nastávající maminku příjemným setkáním s nejbližšími kamarádkami, které rády přispějí užitečnou radou ( to hlavně :-)) a potěšujícím dárkem pro první dny života vašeho miminka. Budoucí maminky tuto akci milují. A její kamarádky také :-).

DSC_0097

DSC_0200

DSC_0039

DSC_0016

DSC_0015 DSC_0004 DSC_0207

No co vám budu vykládat, mám teď období přecitlivělosti a strašně všechno prožívám. Víc než normálně… a to je u mě síla i tak :-). Protože já holt prožívám všechno na max. Od pondělí jsem se těšila na víkend, až mi holky kamarádky přijedou. Bylo i pár takových, které sedly na letadlo a doletěly. Upřímně se přiznám, že ani já jsem doposud neměla moc tušení, co Baby Shower obnáší a jak super akce to vlastně je. Věděla jsem jen rámcově, o co jde, ale nikdy jsem se o to podrobněji nezajímala, stejně jako o kočárky, dudlíčky a plenky :-).

DSC_0287

DSC_0268

DSC_0279

No ale díky Janičce z Great Moments, která mě oslovila a projevila zájem o spolupráci, jsem nyní v obraze. Jsem šťastná, že se tento den uskutečnil a my jsme si ho patřičně užily. A já se s vámi chci o svou radost a dojmy touto cestou trochu podělit. Třeba si pak řeknete – to je BOŽÍÍÍÍ a budete si chtít svojí BABY SHOWER také uspořádat. No a pokud se vám bude líbit konkrétně ta moje, můžete oslovit Janičku z Great Moments, která vám tento den připraví doslova GREAT a nezapomenutelný.

DSC_0374

Miluju všechny druhy oslav a tak jsem ráda, když se v životě oslavuje, jak je to jen možné. Život je pro mě oslava sama o sobě a podzvednout jej ještě na vyšší úroveň není nikdy na škodu.

DSC_0379 DSC_0349

DSC_0339

Jak jsme si BABY SHOWER užily my ???

Co vám budu vykládat, ještě teď z toho dne žiji/žijeme. Vše bylo doslova dokonalé, přesně takové, jaké by to mělo být. Sešla se tu super parta super lidí a jejich pozitivní energie naplnila celý den, večer a některým vydržela až do rána :-).

DSC_0380 DSC_0055

DSC_0262

Průběh celého dne a večera vám popisovat asi nebudu… Fotky mluví za vše, tak si jistě každá představu uděláte :-)

DSC_9998

DSC_9987 DSC_9992 DSC_9990 DSC_0192

DSC_0292

DSC_0075 DSC_0071

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Od samotného rána jsem byla ze všeho toho dění tak okouzlená a emotivně nabitá, že jsem chvílemi ani nevěřila, že se to děje právě mně. Pozorovala jsem ty skvělé lidi kolem sebe, jak se baví, vykládají si, připíjí na Kubíčka a dávají najevo, jak jsou spolu rádi a jak jsou tady šťastní. To byl ten nekrásnější pocit. Od holek jsem dostala úžasné dárky a při rozbalování jsem dojetím ani nemohla mluvit…

Dostal mě úžasně roztomilý nápad s bodíčky a přáním pro Kubíčka a maminku. Druhý den jsem si tato krásná přání četla a nebudu nic tajit – hodně slziček štěstí mi vyklouzlo….

DSC_0257 DSC_0161 DSC_0159 DSC_0157 DSC_0151 DSC_0142 DSC_0156

Také bych moc ráda poděkovala za dárečky od Bepanthen . Děkuji moc. Ptaly jste se mě už mnohokrát, čím jsem se v těhotenství mazala. Poslední dva měsíce používám právě Bepanthen a musím jen chválit. Nejvíce mi vyhovuje, že nejsem celá mastná, jako z olejů. A krásně voní. Všem doporučuji. Velké díky také patří Medela za výbavičku pro kojení. Jsem z toho totálně nadšená. Mám tam dokonce i taštičku do porodnice a elektrickou odsávačku. Medela se specializuje na kojení a patří mezi top značky. Byla mi důrazně doporučovaná kamarádkami :-). Máte zkušenost?

DSC_0136

DSC_0233 DSC_0248

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

DSC_0132

V životě je nejvíc mít rodinu a přátele, kteří vás opravdu mají rádi. A taková úžasná parta se u nás doma právě sešla. Večer se dokonale vydařil, až do ranních hodin. Pozitivní energie, láska, pohoda a síla přátelství byla nesmírně silně cítit. A já vím, že se mi celý tento den ( i jeho všichni účastníci ) zařadí mezi mé nejsilnější vzpomínky.

DSC_0215

DSC_0381

Některé návštěvnice přespaly v naší vesničce v Mlýnské Krčmě, kde je restaurace a penzion. Mají tu také skvělé prostory na pořádání svateb, narozenin a různých druhů oslav. No a zbytek se nějak vtěsnal u nás doma :-)

DSC_0327

DSC_0509 DSC_0500

DSC_0534

DSC_0525

DSC_0418

DSC_0335

DSC_0361

DSC_0471

DSC_0086

Obrovské díky mým nejlepším přátelům, kteří dokázali vytvořit tu správnou společnost pro krásnou oslavu našeho Kubíčka. Myslím, že JAKUB už teď může slavit, jaké to úžasné a milující tetičky má. Ale asi největší poděkování patří Janičce z Graet Moments, bez které by tato BABY SHOWER byla jistě poloviční. ( A možná by ani nebyla…) Děkuji i všem dodavatelům, kteří se na této akci podíleli.

DSC_0128

DSC_0119

DSC_0009

Byla tady taková zvláštní aura, která se těžko popisuje…To člověk může jen cítit.

No a na co se teď těším nejvíc? Až půjdu na Baby Shower já a budu tuto radost sdílet s další mojí kamarádkou, protože je to moc příjemná akce. A už také vím, jak se my těhule cítíme a jak je pro nás BABY SHOWER ideálním dnem. Jak je fajn si ho užít se svými blízkými, když už to máte za pár….Jsem šťastný člověk, protože mám takové lidi kolem sebe a Kubíček má ty nej nej tety. Děkuju za vše. Miluju Vás.

DSC_0563

V životě se má oslavovat vše, pokud nám to může přinést prima pocit. Třeba i východ slunce,.. narozeniny, …výročí, ….a narození dítěte samozřejmě. Společnost opravdových přátel, kteří se radují s vámi z vašeho štěstí, nic nenahradí. Přeji všem, ať oslavují každý den, měsíc, rok života. Život je dar největší. A já jsem připravena přivést na svět jeden takový NEJVĚTŠÍ DAR – NOVÝ ŽIVOT.

DSC_0317

DSC_0139

DSC_0104

PS.: Doufám, že se vám dnešní post líbil, někdo se třeba i něco nového dozvěděl. Máte svou zkušenosti s BABY SHOWER? Byly jste na nějaké? Dejte vědět. KISS Vaše Baruš

Holky, tady vám ještě nabídnu seznam firem, které se podílely na této akci. A pokud byste měly o služby kterékoliv z nich zájem, neváhejte a oslovte ji. Budete spokojené a vaše oslavy budou dokonalé .

Organizace, dekorace
Great Moments – Jana Dostálová
www.greatmoments.cz
Facebook
Foto
Lenka Seničová
www.fotografkapraha.cz
Facebook
Candy Bar
Sladké cupcakes, cake pops, cookies a dort:
Cupcakes Veronika
www.cupcakesveronika.cz
Dort OH BABY
byl z Prague City Cake, stejně jako náš svatební (ZDE ). Neznám nikoho lepšího!!! Za prvé – na design jsou hvězdy a za druhé – ta chuť!!!! Já doporučuji RED VELVET a VANILLA. Nejsem na dorty, ale tento bych snědla celý. A také jsem skoro snědla :-).Fakt bomba !
Raut
Občerstvení (slané tousty, ovocné kanapky, smoothies, domácí limo, jogurt s musli)
Famagusta freshfood&café
www.famagusta.cz
TYPOLAND
Dřevěná písmena + balonky ve tvaru písmen – www.typoland.cz

BIG THANKS :-)

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

Content Marketing – Elite Bloggers

 

RECENT POSTS

22 comments

Zuzana 24.1.2016 at 9:48

AHoj Barunko, musím říct, že jsem neviděla hezčí maminku. Jde z tebe ohromné štěstí. Ta výzdoba je dokonalá. Vše je dokonalé. Úplně koukám s otevřenou pusou.

Držím tí palce.

Reply
Lucie Hall 24.1.2016 at 10:26

Krasny post Baru a vse vypadalo opravdu uzasne! Super, ze sis to uzila, moc ti to slusi :) x

Reply
Lenka 24.1.2016 at 11:12

Wau!wau!wau!
Nádherná maminka?
Skvělý nápad?
Nejkrásnější oslava?

Báro, užívej posledních pár chvilek jen Vás dvou?? protoze,až se na Tebe Kubíček podívá,začne ta největší celoživotní oslava?

Reply
ketyland 24.1.2016 at 11:51

Fakt krásné fotky! Budeš nádherná maminka <3 Můj přítel je Jakub, je to moc pěkné jméno!

http://www.ketyland.blogspot.cz

Reply
Helča 24.1.2016 at 12:50

Baru krásný! Oslava opravdu do puntíku vyladěná!!! Je super, že sis to užila, tak to má být. Moc ti to sluší! Díky za sdílené firmy, myslím, že se někdy mohou hodit;)

Reply
Míša-K 24.1.2016 at 15:50

Krásné fotky plné štěstí a radosti :-) , úžasné mít skvělé přátele . Mám kamarádku na NZ a tam to také dělají. Já jsem trochu moc opatrná (pověrčivá? Dáno i zkušenostmi..), těhotenství je přece jen taková křehká doba, tak dokud miminko není v pořádku na světě, bála bych se asi slavit. Já raději až se zdravým děťátkem v náručí, ale je to jen můj pocit, nemyslím to špatně. Ale věřím, že to přispívá k tomu krásnému těšení budoucí maminky a že to bude hezká památka pro tebe i Kubíčka :-)

Reply
Rose Tascher 24.1.2016 at 19:01

Vypadá to absolutně úžasně!!!! :)

Reply
Kristy Ličková 24.1.2016 at 21:33

To jsou tak úžasné fotky!! Už na instagramu jsem z nich byla vyřízená, jde z nich tolik lásky a pozitivní energie, no prostě nádhera <3

Reply
Anonymous 24.1.2016 at 22:48

Samozřejmě krásný, ale kolik lidí si tohle může dovolit? A jak už tady někdo psal, neslavila bych nic předem. Nemyslim to zle, ale asi jsem moc poverciva a vim, jak se život může z minuty na minutu změnit. Uzivej pislednich par dni.

Reply
BKBlog 25.1.2016 at 11:59

Ahojky Holky,

Děkuji za vaše krásné komentáře :-). Jsem moc šťastná, že jsem vás inspirovala a článek o Baby Shower se takto moc líbil. Moc si vážím všech názorů, rad, gratulací a milých slov.

Dále odpovím na pár dotazů:

Myslím, že tohle není o penězích a každý si takovou Baby Shower může udělat. Záleží jak jí pojme a kde jí bude dělat. Já jsem si to dělala doma, jak kdybych dělala jakoukoliv oslavu narozenin, oslavu silvestra atd. Prostě jídlo pro hosty, pití atd. To je jasné, že koupit musíš. Nebudu přeci někoho zvát na oslavu čehokoliv bez pohoštění. Pokud někdo nemá peníze na tohle, tak je pravda, že to asi dělat nemůže. Dekorace atd. jsou částka navíc, která zaleží na každém, jestli ji bude chtít či ne. Myslím ale, že podstata tohoto setkání není o výzdobě, ale o tom, že jsi ze svými kamarádkami těšně před porodem. Tohle setkání má mnohem hlubší význam. Já jsem měla možnost si to udělat hezký, tak jsem tak učinila :-). Je fakt, že ta výzdoba tomu dodala ten pořádný šmrnc :-)-

Slavit či neslavit? Každý má na to jiný názor….Hlavně je to o tvém vnitřním pocitu. Já necítím že bych slavila narození dítěte, ale že slavím ten moment těhotenství, že se to blíží do finále a radost z očekávání. Pro mě bylo hodně důležité vidět se s holkami. Jsme každá z jiného koutu, máme své práce, časově vytížené, takže tohle byla pro nás všechny ideální příležitost, jak být pohromadě. Kdo má děti, tak ví, že po porodu bude složitě se s někým hned tak vidět. Je pravda, že se život může změnit z minuty na minutu, ale já takto nechci uvažovat. Dívám se na to pozitivně. Ale chápu, když je někdo pověrčivý a nechce dělat nic dopředu. Já mám i kočárek doma – teda v garáži, ale mám. Nejsem asi až tolik pověrčivá. Spíš se snažím být zodpovědná, dělat vše správně a hlavně si to těhotenství užívat.

Mějte se všichni krásně

BKBlog

Reply
saša 25.1.2016 at 12:48

Fotky jsou krásné, tobě to neskutečně sluší. Ale přijde mi to takové nastylizované, neupřímné, nespontánní… holky jsou všechny jak kdyby sis je přivzala na kompars – nalíčené, načesané, oblečené jak z modních magazínu. A navíc ty dary od firem.. nevím, uplně mě to nedostalo. necítím z toho tu domácí kamarádskou pohodu, ale stylizovanou akci, ve které jde především představit spolupracující firmy a nafotit krásné fotky. A to se povedlo :-)

Reply
BKBlog 25.1.2016 at 13:56

Tak to by si to mela videt kolem 21:00, jak to bylo na stylizovane? Uprimne, nechci prezentovat moje uplne soukromi a nechci ukazovat soukrome fotky. Myslim, ze jsem to docela dobre popsala a pokud jsi to cetla, tak je jasne, ze to urcite nemohlo byt tak jak pises. Jsem uprimny a hodne spontanni clovek ( nekdy az moc? ). To ze to holkam slusi, si myslim neni na skodu. Prece jenom to byla oslava z ktere jsme chtely mit hezke fotky a v teplakach, bez makeup, drdolu na hlave by se asi nikdo fotit nechtel….Mne ty dary treba potesily. Je hezke kdyz ti nekdo neco daruje? Je mi cti predstavit a skrze fotky ukazat, kdo se na teto akci podilel. To jsem chtela vykricet do sveta, protoze tim to byl jeste krasnejsi den/vecer ze vsim vsudy. Byl dokonaly?❤️

BKBlog

WITH LOVE

Reply
p 25.1.2016 at 19:13

Opravdu moc stylizované, reklama na medelu a bepanthen… jak psal nekdo výše, je to o penězích. Můžeš nám napsat kolik taková oslava stoji?? Výzdoba, dorty, fotograf….

Reply
BKBlog 25.1.2016 at 19:30

Jak psal někdo výše? To si psala ty :-). Píšeš dva komentáře pod jiným jménem. Proč prosím? Co tě k tomu vede? Když máš pocit, že je to reklama a je to jen o penězích, tak tedy reklama zapůsobila:-) a žádnou Baby Shower si nedělej. Ano – každá oslava je o penězích. Zadarmo asi nikoho nepohostíš….Když už se mě teda ptáš, kolik taková oslava stojí, tak se to nedá takto řičí. Je to o tom, jak si ji pojmeš ty. Každý má jiné nároky a každý si chce oslavu udělat po svém. Tudíž bude lepší se zeptat lidí, co takové akce dělají. Opravdu se to nedá říct, protože někdo chce mít na oslavě jen víno a pár jednohubek a někdo chce pít pravé šampaňské a jíst krevety ( jestli rozumíš co tím myslím :-)

Měj se a příště stačí psát pod jedním jménem :-)

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Annie 25.1.2016 at 23:17

Je mi líto, že lidé v dnešní době umí pod něčím takovým vidět jen reklamu a načančané dekorace. Nedávno jsem narazila na fotku z Vaší oslavy právě na instagramu a za poslední dobu jsem neviděla krásnější nastávající maminku a ještě k tomu s tak pozitivní energií, která z každé Vaší fotky přímo tryská ven. Vypadalo to všechno dokonale! :) V létě jsem podobnou oslavu pořádala přítelovi k narozeninám. Je tam třeba něco málo zainvestovat, ale pokud chcete jde všechno :) někdo holt peníze dá za drahé kabelky a někdo si vytvoří tyhle nezapomenutelné dny s přáteli.
Přeju ať vše dobře dopadne a těším se na další fotky už třeba s Jakubem :)

Reply
Nikola R. 26.1.2016 at 8:40

Ahoj Barčo,
moc se mi líbí fotky a myslím, že to je super nápad, slavit se má všechno! A když někdo tvrdí, že to je o penězích, tak vzhůru do papírnictví a třeba si může něco málo dekorací vyrobit sám a vyjde mu to levněji a dá tomu vlastní šmrnc.. Ale myslím, že ste si to všechny parádně užily, tobě to moc sluší, jen tak dál nás inspiruj:) A reklama..dneska jsou všude a ty aspoň můžeš dát ostatním tip, co vyzkoušet. Užívej poslední chvíle před Kubíčkem:)

Reply
Ritush 26.1.2016 at 11:36

Celkově nerada píšu komentáře, ale tady musím …
Oslava to byla moc pěkná, krásné fotky, dekorace a moc vám to všem slušelo.
Sama dělám a organizuji oslavy a také na takové oslavy chodím. Taková oslava není předně o penězích! Je jasné, že nějakou investici to vyžaduje, ale je to především o nápadech a šikovnosti. A také jak psala Baruš, záleží také na tom, co budete chtít pít a jíst.
A to, že se člověk pěkně obleče a nalíči, na tom přece není nic divného, to se tak přece dělá, když jdete na nějakou oslavu.
Jinak ještě co se týká Baby shower, tak stačí trochu pohedat na internetu … Je to oslava pro nastávající maminku a narození miminka. Oslava se dělá ke konci těhotenství nebo až po té, co se miminko narodí. U nás šest týdnů po narození dítěte ;-)
Baru, oslava to byla moc krásná. :-)

Reply
Helča 26.1.2016 at 21:26

Někdo tu asi nepochopil, co je podstatou blogu!? Blogerky jsou za reklamu placené. A my jejich blogy čteme, protože nás tato reklama zajímá?Nemusím se ztotožnit se vším, co Bára píše nebo obleče, ale většina článků mi sedí a proto je čtu…chodím sem kvůli inspiraci, tudíž i reklamě.

Reply
Ivanka 1.2.2016 at 13:46

Ahoj Baru,
jsi krásná maminka a tahle oslava musela být nádherná.. tolik krásných fotek a všeho.. rozplakalo mě to… už jsem si myslela, že mi bude líp, napsala jsem článek o tom, jak to zvládám (www.ivanetta.cz/2016/01/jak-to-dopadlo-s-miminkem-se-mnou.html), ale nezvládám :( Je mi to tak líto.. taky jsem čekala miminko, ale nevyšlo to (www.ivanetta.cz/2016/01/o-miminku-ktere-neexistuje-zatim.html)… Tvůj blog pročítám pravidelně a vždy mě potěší a inspiruje… přeji Ti hodně štěstíčka, ať vše dopadne dobře a Jakoubek bude zdravý a takový, jako Ty… těším se na něho… snad se nám taky jednou zadaří…

Reply
Marcela 10.2.2016 at 14:19

Milá Baru, oslavu jste měla moc pěknou :-) .Bohužel někteří lidé závidí, že jste pěkná ženská,máte charismatického a uspěšného muže a hezký dům. A to je to ,co nemůžou překousnout a proto kritizují .Přeji vám at vše dopadlne dobře a Jakoubek bude zdravé a spokojené miminko. Krásný den Macina

Reply
BKBlog 11.2.2016 at 7:58

Marcelko, děkujeme moc. Snad vše dopadne na 1 :-). Mějte se krásně

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Veronika 20.2.2017 at 22:34

To je úžasný, neuvěřitelný fotky :) :)

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.