Home Collaborations Wedding of my dreams

Wedding of my dreams

23.12.2014 30 comments

Ahojky, všem přeji jen ten nejkrásnější den!!! Dneska to pro mě bude velmi výjimečný, emotivní a upřímný příspěvek. Z celého mého srdce.

Vánoční svátky mají svou výjimečnost a kouzlo snad pro každého. Pro mne však ještě o hodně více…a navždy.

Už 23.12. je pro mě velmi sváteční den – beru ho skoro jako Štědrý den. Vždy si s manželem děláme Vánoce o den dříve. Jsem z Moravy , manžel z jižních Čech, tak to máme s návštěvami rodin trochu složitější. Bylo to tak i před dvěma lety…A protože má manžel shodou okolností právě v tento den narozeniny, využil slavnostní atmosféry a požádal mě/tehdy ještě můj přítel/ o ruku…:-) !

Byl to pro mě zaručeně jeden z nejemotivnějších a nejkrásnějších okamžiků v životě, až do mého svatebního dne, o kterém vám chci dnes napsat. Proč?

IMG_5580

Láska je pro mě v životě velmi důležitá. A to láska rodinná, ale i ta přátelská. Láska se má šířit a kvůli ní každý žijeme. Škoda, že si tuto skutečnost někteří uvědomují vždy hlavně kolem Vánoc a pak se ta dobrá vůle, vstřícnost a pochopení často někam pro zbytek roku zase vytrácí. Přemýšlejme o tom, zkusme s tím něco udělat :-)!!

IMG_5576

Po mém svatebním dni mi dorazilo nespočet sms, zpráv na facebook, emailů a osobních dotazů ( podotýkám, že jsem tenkrát ještě neměla blog ). Kdo ti organizoval svatbu? Kdo upravoval vlasy? Kde jsi koupila šaty? Kde jsi sehnala tu sponu do vlasů? Kdo byli ti úžasní fotografové? A finálně – kdo ti udělal to překrásné video?

ANO, rozhodla jsem se vám na tyto otázky odpovědět a trochu vás nechávám nahlédnout do svého soukromí. Moje svatba byla pohádková. Dopřeji vám, pomocí mých rad, aby ta vaše byla stejně nezapomenutelná…

IMG_5581

Právě období kolem vánoc je asi dobrá příležitost pro naše životní partnery, aby se odhodlali k tak velkému kroku a zeptali se nás- Vezmeš si mě?

Vánoční svátky k zásnubám svádějí a možná jste byla zrovna i vy, která v těchto dnech odpověděla ANO. Pokud ano, jste ted’ jistě ta nejšťastnější svobodná holka, která se brzy stane paní. Plná emocí, v hlavě se honí kolotoč myšlenek: kde bych si svatbu představovala, zda chci velkou či malou, datum, kde najít kvalitní koordinátorku, fotografa, kameramana a hlavně, kde vyberu nějaké úžasné svatební šaty… Je toho moc :-).

Každý má o své svatbě jinou představu, ale všechny chceme, aby to byl náš den D, který budu jedinečný a nezapomentulený. Trochu vám to ulehčím, poskytnu vám pár typů, jak si s plánováním a výběrem poradit.

Tento velký kolotoč mám už za sebou a jsem přesvědčena, že jsem si nemohla vybrat lépe. Moje svatba byla totiž jako z pohádky. Vděčím za to úžasným lidem, kteří jsou ve svém oboru opravdu špička. Také rodině a přátelům, kteří nám svatební den udělali nezapomenutelným……

IMG_5572

KOORDINÁTORKA

Zvolíte-li si velkou nebo malou svatbu, je úplně jedno. Chcete-li si ji užít bez nervů, bez řešení starostí typu – „Jsou tu všichni? Kde zůstal svědek? Máme připravený dort? Je hotové jídlo? Ježíš, prší, co budeme dělat? “- musíte mít KOORDINÁTORKU. Možná vám to přijde zbytečné a říkáte si, že to zvládnete sami. Abyste si svatební den opravdu užili, na 100%, rozhodně doporučuji. Možná i nakazuji :-). Zpětně jsem si jistá – nedokázala bych si to bez ní vůbec představit. Je to nejdůležitější článek svatby. Vše zařídí, postará se o hosty, design, rozpočet, svatební kytici, catering až po tipy na svatební šaty…Doporučí kameramany, vizážistky, fotografy a hudebníky…

Už jsem tuto skvělou dámu doporučila ne jenom vám, milí čtenáři BKBlogu. Je to dáma s velkým D. Hned na první schůzce jsem věděla – „to je ONA“. Už nemusím ani nikoho jiného hledat. Bylo to neuvěřitelné štěstí, že jsem narazila právě na ni. Neznám lepšího člověka v oboru, než je paní Světlana Uldrichová a její báječný tým z BAJEČNÉ SVATBY.

Pokud se rozhodnete pro Báječnou Svatbu, tým vše přizpůsobí vašim požadavkům, představám a potřebám. Vždy v příjemné, přátelské atmosféře vám bude nabídnuto jen to nejlepší, samozřejmě i s ohledem na vaše možnosti.

A koho konkrétně jsem si vybrala z jejího velkého portfolia spolupracovníků? Vše bylo hned na první dobrou!!

IMG_5575

IMG_5584

IMG_5605

B+A 023

SVATEBNÍ ŠATY

Tak to je pro každou nevěstu jedna z priorit. Já měla hned od první chvíle jasno. Byl mi doporučen salón Nuance v Praze. Prohlédla jsem webové stránky a uviděla ty vysněné šaty – Manuel Mota. Byly přesně takové, jak jsem si je představovala. I tak jsem ale chtěla zažít atmosféru vybírání. Sejdou se kamarádky, otevře se šampaňské a budu se promenádovat v různých šatech, které jsem si předvybrala na svatební zkoušku. Moje favoritky jsem si nechala až na konec…Samozřejmě jsme se všechny shodly a nebylo co řešit :-).

IMG_5592

FOTOGRAF

Svatební den je zrovna jedna z událostí, kterou musíte mít určitě zdokumentovanou. Abyste se za 20 let všichni mohli s dětmi podívat, jak vám to slušelo :-). Je zajímavé mít zachycené všechny momenty, emoce a zážitky, které se během tohoto jedinečného dne odehrály, a to i na „papíře“.

Být svatebním fotografem je velké umění. Je to specialista, který musí umět zachytit detaily svatby, emoce, průběh, atmosféru, výjimečnost a lásku, kterou novomanželé cítí. Není to vůbec jednoduché….

Pro detail, umělecké, ale přirozené a originální fotografie, které přesně vystihnout vaše pocity, neznám lepší pár, než je Kamil a Simona. Je to sehraná manželská dvojice, která pracuje spolu a dokáže vytvořit momentky či portrétové fotografie, které jsou až dechberoucí. Klobouk dolů!! Jsou to opravdoví mistři svého oboru.

Nejvíce mě však zůstali v paměti díky kamarádské a milé povaze. Na naší svatbě byli jako hosté, které baví nás fotit.

B+A 049

IMG_5570

B+A 206

KAMERAMAN

Další důležitý článek, bez kterého by svatba nebyla svatbou. Člověk, který umí vystihnout vás, svatební den, přesně takový, jaký doopravdy byl…Žádné umělé, strojené a nepřirozené natáčení. Jeho jméno – Leoš Brabec ( PRIMETIMEVIDEO ). Po zhlédnutí videa mi ukáplo mnoho slz. Poté jsem si řekla- to jsme přesně MY a náš svatební den!!! Víc netřeba vysvětlovat, výsledek mluví za vše.

Leoš byl, stejně jako Kamila a Simon, naším milým hostem. Stále pobíhal s kamerou v ruce a snažil se zachytit to nej z naší svatby. To se mu povedlo na výbornou. Leoš je prostě umělec a jsem ráda, že se díky Našemu Dni naše cesty střetly. Díky tomu jsem poznala dalšího zajímavého člověka v mém životě.

MÍSTO, DATUM, MALÁ ČI VELKÁ je velmi osobní téma a každý, jak už jsem napsala, má úplně jinou představu a také možnosti. V tomto si vám netroufám radit. A hlavně – je to váš den, takže mi to ani nepřísluší.

WEDDING DESIGN….

B+A 298B+A 325

WEDDING PLANNER : www.bajecnasvatba.cz

WEDDING VIDEO: Leoš Brabec www.primetimevideo.cz

MAKEUP/ HAIR : Simona Bártová , Petra Pánková

WEDDING DECORATION : www.freziafleur.cz

Každopádně všem držím palce, at’ dobře vyberete. A jestli jsem vám alespoň trochu pomohla, budu jen ráda. Za svoji báječnou svatbu vděčím Báječné Svatbě, která spolupracuje opravdu jen s těmi nejlepšími odborníky.

PS.: Přeji Vám at’ je vaše svatba pohádková:-). Třeba od vás jednou obdržím pěknou svatební fotografii z vaší svatby. To bych byla nejšťastnější. Budu se těšit…A zítra si to užijte. Už jsem vám přála v minulém příspěvku :-). KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS