Home BK style Like a Fox

Like a Fox

28.12.2014 16 comments

Ahojky, tak už jsem zpět u vás !!!

Dnes jsem se probudila do totálně zasněženého, překrásného rána a nemůžu se vzpamatovat z toho, že Vánoce tak rychle uplynuly….Proč vždycky to krásné, zábavné a to, na co se člověk nejvíc těší, tak rychle uteče? Člověk se ani nenaděje a ty tak dlouho očekávané chvíle jsou pryč. Hrůza!!! Přála bych si, aby právě ty krásné dny byly vždycky co nejdelší. Ale je to marné.. Vlastně celý tento rok mi utekl rychlostí blesku. Doufám jen, že rok 2015 bude sice stejně úžasný, ale trochu v poklidnějším tempu. Chce to trochu přibrzdit čas, nemyslíte :-(… ?

DSC_0073

Určitě jste si Vánoce moc hezky užili v kruhu těch nejbližších, odpočinuli si a dostali spousty překrásných dárků z lásky.

IMG_0006_Fotor_Collage

Máme teď malou mezipauzu mezi svátky, a tak pro vás mám i takový malý odpočinkový příspěvek….A nový rok je tady “cobydup”!!

DSC_0046

Patřím k těm, co se zrovna do nějakých velkých akcí mezi 27.12- 1.1. nepouštějí. Většinou jsem vždy odjížděla na hory, kde jsem slavila i Silvestra. Nebo jsem si užívala s rodinou na Moravě. Když jsem pak trávila tuto dobu mimo ČR ( KANADA ), proválela jsem ji u televize nebo jsem si zašla na nějaký ten shopping. Poslední dva roky raději tento čas prožívám doma a dělám to, na co jsem neměla za poslední dobu čas. Ani Silvestra zas tak moc neprožívám…a ráda jsem v kruhu svých nejlepších přátel doma. O půlnoci si přiťukneme na ten Nový rok a popřejeme si vše dobré. Je to pro mne den jako každý jiný, kdy se sejdeme a něco oslavujeme…:-)

DSC_0058

Zmínila jsem se, že jsem občas vyrážela na povánoční slevy. ANO a ráda :-). Dnes už mě ale nikdo nikde neuvidí :-). A pokud i vy trávíte tuto dobu doma, ale jste blázni do módy a nakupování ve slevách, dám vám pár tipů, jak nakoupit a nevystrčit nos z tepla domova. Zkuste to online. A mezitím, co se budete rozhodovat, jestli tuhle bundičku či tento svetr, můžete okouknout můj look.

IMG_0006_Fotor_Coll

Outfit, kterým dnes přispívám, je hlavně o kabátku, zakoupeném za tu super SALE PRICES. Nebudete mi věřit, ale tento kožich jsem získala na vintage marketu v Los Angeles za necelých 100 dolarů. Pamatuji, že jsem na trhy šla se 100 dolary. Kamarádka mě přesvědčila, že je tam vše levné, víc že nepotřebuji. No a samozřejmě, hned jsem objevila tento kousek, který se mi hrozně moc líbil a líbí.. Na kožich strašně levný, ale zase nejdražší, na co jsem narazila :-). A bylo po nákupech. Nelituji, jsem ráda, že jsem tehdy potkala tento originální kabátek a za super cenu. To mi vždy udělá radost a zvedne náladu…:-)

DSC_0052

IMG_0009

DSC_0057

Tak a jdeme na to, zde jsou tipy na online shopping:

Answear – ZOOT – Spartoo ( boty ) – LUISAVIAROMA – River IslandASOS Selfridges – SHOPBOP FarFetch – MatchesfashionTOPSHOP – Start – London – NET – A -PORTERThe Corner

DSC_0047

Photos by MARTINA MATOUSKOVA

Coat: Vintage ( Los Angeles ) Alternative ( ASOS )

Shirt: ZARA ( similar )

Jeans: ZARA

Shoes: Howsty

Handbag: Michael Kors ( OLD )

Bracelets: SYMBOL

Necklace: Johnny Was

PS.: Před Silvestrem se tady ještě setkáme. Teď jdu uklízet, vybalovat dárky, prát a dělat všechny ty zábavné domácí práce :-). Mějte se moc krásně a něco pěkného ve slevách pokupte. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPrint

RECENT POSTS