Home Beauty Beauty from the inside / out

Beauty from the inside / out

1.2.2017 1 comment

 

Ahojky všichni! Tak už jsem tady s tím BK BEAUTY MONTH :-).

Tak nevím jak vy, ale já nový rok detoxem, zdravou stravou a pitím jenom džusu a čisté vody určitě nezačala… :-). Možná to bude i tím, že jsem teprve před třemi měsíci přestala kojit a nějak jsem si začala užívat těch “neřestí”, které jsem si za těhotenství a kojení musela odpustit. Ale vzhledem k tomu, že jsem v poslední době poznala řadu super věcí, moc ráda se tu s vámi o ně podělím,….nabízím další inspiraci. Sama ráda zkouším nové vychytávky a vždycky si mezi nimi pro sebe něco nového – inspirativního – najdu. A protože ” podle sebe soudím tebe”, myslím, že jste na tom stejně. Tak jdeme na to? Zajímají vás moje tips, co se týče BK BEAUTY???

Dneska vám představím tipy na to, jak být zdravá a krásná zevnitř i zvenku…Moje Beuty Tips a nejoblíbenější produkty současnosti. Také jsem se rozhodla, že si dám opravdu “skoro celý“ únor detoxový…Nemyslím tím, že budu pít jen čistou vodu čí jíst jen ovoce a zeleninu, ale že se budu dopovat skvělými produkty, budu cvičit, vyhnu se alkoholu ( ne, že bych pila nějak moc, ale i ta troška jednou za týden mě dokáže dokonale rozhodit :-)) a budu se snažit jíst zdravě ( teď jsem měla období, kdy jsem jedla snad nejhůře co si pamatuji ).

K tomu všemu mi budou pomáhat následující produkty. K nim dávám zároveň tips, jak je používat….Předkládám tady jakýsi plán kompletní péče, kterou hodlám během února zrealizovat. Jsem fakt zvědavá, jak se budu po těch 28 dnech cítit. A také mě zajímá, kdo z vás se třeba přidá a bude zkoušet se mnou. Nebo už má někdo nějaké zkušenosti?

Jeden den jsem si povolila cheatovat / podvádět.., přísný režim prostě vypnu, aby tělo dostalo nějaký ten šok. Ale alespoň 14 dní v kuse se bezpodmínečně chci držet sých pravidel :-).

Teď vám tedy sepíšu, co plánuji konzumovat a dále nabídnu produkty na tělo / obličej / zuby. Prozradím, které mi opravdu vyhovují…

Tak s čím že to budu trávit další měsíc?????? ( produkty a návyky, z nichž některé praktikuji už velmi dlouho, jiné teprve zkouším nově… )

KRÁSÁ ZEVNITŘ

– pít dvě lahvičky mladého kokosu každý den

– užívat moji nově objevenou GP NUTRITION kůru – jako je CLEAN ME – SLIM ME – BOOST ME – RESTORE ME 

– užívat GLUKOSAMIN ( hodně sportuji a to je dobré na klouby…takže vždy jednou za rok dávám celou jednu dávku )
– tablety na podporu růstu vlasů a nehtů – ENHANCE ME
– denně pít nalačno citronovou šťávu – teplou

Tohle jsou věci,které dělám běžně a některé, které budu teprve zkoušet….

KRÁSA Z VENKU

– chodit 2 krát v týdnu na Bikram Jógu
– 3 krát týdně běhat a posilovat břicho
– abych měla krásně opálenou pleť a vyhnula se nezdravému soláriu, používám ECO BY SONYA – kakaovou pěnu, která je přírodní ( nepáchne, dodá přirozené opálení ) – jeden z nejlepších produktů, které jsem v poslední době objevila
– miluju oleje a značka FUSHI má řadu skvělých exotických a přírodních olejů. Já si hodně oblíbila ten na celulitidu a jojobový na hydrataci.

– k tomu navazuji – Exfoliační rukavicí…kterou aplikuji vždy po cvičení a prokrvím tím tělo a nebo jako peelnig na celé tělo – TOP věc
– na vlasy jsem teď poznala super produkt OLAPLEX, který je obzvlášť skvělý na jemné/ suché/roztřepené vlasy, jako mám já.

– hodně jste se ptali na mé zuby… tím podstatným je opravdu genetika, ale i já si ráda něčím dopomůžu /i když jsem to nikdy dřív nedělala – až na jedny CREST pásky v USA./ Nyní jsem vyzkoušela tento přírodní prášek CHARWHITE a musím říct, že efekt jsem zaznamenala ( brzy ukážu )

– jednou týdně / někdy i dvakrát/ aplikuji masku na obličej a vlasy ( na vlasech nechám celou noc)
– Jednou za 3 měsíce navštěvuji salón Misha Hair Studio a svěřím se tu Míše Čadkové – nejlepší.

– Pokud mám čas, ráda si dopřeji kosmetiku v salónu Laboratoty.
– Dostalo se ke mě nově super sérum od značky Error! Hyperlink reference not valid. Vitamin C, B, E a Dermaroller – váleček, který jemně přitlačíte na pokožku a masírujete. Jeho jemné titanové jehličky propichují lehce pokožku a vy poté nanesete případná séra či krémy. Hlavní efekt je v tom, že je takto podněcována tvorba kolagenu, rozjasní se pleť, pokožka je pevnější a pružnější, jemná na dotek.

Tak teď jen doufám, že vám moje tips budou k něčemu dobré, možná se trochu inspirujete, možná se i přidáte. Plán by byl, tak teď ještě dokázat to nejtěžší – dodržet jej!!! Navzájem si budeme držet palce !! Mějte se krásně. A sledujte INSTASTORIES, tam budu dávat vše LIFE :-)

PS.: Pamatujte ale, že nejdůležitější je být krásná a v pohodě hlavně psychicky. Ale to jde vlastně všechno ruku v ruce….KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

RECENT POSTS