Home Travel MADRID/BARCELONA

MADRID/BARCELONA

21.8.2017 2 comments

Moje velmi krátká, ale zato velmi výživná cesta do Španělska. Využila jsem svého volného času a částečně zábavně, ale zároveň i pracovně jsem vyrazila do Madridu a Barcelony. Jistě víte z Instastories, že jsem tam jela navštívit dva nejkrásnější ochody TOUS – v Madridu na Grand Via a v Barceloně na Passeig de Gràcia. Proč Španělsko??? Protože TOUS přímo z těchto míst pochází, konkrétně z Barcelony.

V Madridu jsem nebyla poprvé, s kamarádkou odtud máme jen ty nejkrásnější vzpomínky. A tak jsem se na něj znovu moc těšila a znovu mě nezklamal.

Ale na co jsem se těšila úplně nejvíc, to byla Barcelona. Můj dlouholetý sen se konečně stal skutečností a já jsem naprosto okouzlená tímto místem, které leží přímo u moře. Ta poloha mu dává úplně jiný, jedinečný nádech a atmosféru. Pro člověka, který by chtěl u moře žít nastálo, jsou logicky taková místa nějak bližší, sympatičtější, mají prostě jiné vibes. Mám vždycky pocit, že se tu nabízejí mraky možností a neomezených zážitků.

Za tak krátkou dobu jsem toho nestihla mnoho, ale i přesto jsem viděla poměrně dost. Do Barcelony jsem přejížděla vlakem, strávila tu den u moře. Tady jsem se potkala s kamarády mé kamarádky :-) a s bloggerkami, které jsem viděla poprvé v životě. Bylo moc fajn zase poznat nové tváře a s jejich pomocí vidět něco nového…Neztrávili jsme společně moc času, nešlo o klasický press trip ( abyste si nemysleli ), jen jsem propojila příjemné s užitečným, ale to už jsm říkala. Chtěla jsem si dát takový malý relax a pro mě je cestování a poznávaní nových míst tím největším relaxem.

A pocity z těchto evropských metropolí? Jen příjemné, perfektní…Miluji jejich módu, hudbu, jídlo, víno a architekturu….Užívala jsem si to jako nikdy.

A co bylo na tomto výletu pro mne tím největší relaxem.? Cestovala jsem sama, našla si na sebe čas a spoustu věci jsem si v hlavě mohla srovnat. Všem doporučuji někdy si takhle vyjet.Taková cesta má úplně jinou příchuť, atmosféru, dojdete k novým poznáním a zjištěním. Třeba k tomu, jak sama sebe máte ráda….Protože pokud umíte být sami se sebou, tak vám to o vás hodně napoví….

PS.: Přeji všem krásný start do nového týdne. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS