Home BK style GLAMOUR / WOMEN POWER

GLAMOUR / WOMEN POWER

15.8.2017 6 comments

Síla ženy…její půvab, její přitažlivost a kouzlo? V čem vlastně tkví? Jak se stát silnou ženou…..která má všechny tyhle atributy….A lze to vůbec? Jde to nějak naučit??? Nebo je to dar? Toť otázka! A můj názor….?

Tato myšlenka, toto překrásné téma z kampaně DO PANDORA, která oslovuje ženy jako takové, je určitě jedno z těch nejzajímavějších, které se tu objevuje…

Podle mého názoru jsou ona slova v prvním řádku vlastnostmi, které se možná ani nedají definovat. Jsou nejspíš z části vrozené a zároveň si je budujeme i my samy svými zkušenostmi, zážitky, setkáními, léty, životními situacemi. A hodně také záleží na věkovém období…

Někdy si žena může přijít slabá a jindy zase silná…někdy půvabná a někdy ošklivá, někdy přitažlivá a jindy asolutně bez kouzla..Tak nějak podobně to prožívají nejspíš i ty nejsilnější ženy – a je to úplně přirozené…Vždyť jsme všichni a všechny jenom obyčejní lidé a ve finále máme všichni svoje srdce a to má zase své city….A i když někdo vydrží víc, než jiní….jednou se ty pravé emoce stejně projeví a vyplavou na povrch!

Pokud se na to zaměříme, nemůže nám uniknout, co je do nás – žen – dlouhodobě vtloukáno. Jak musíme být stále pozitivní, pracovité, samostatné, úspěšné v práci, zároveň být skvělými matkami a samozřejmě i dokonalými manželkami a milenkami….Je tohle ta ideální silná žena???….Možná ano, ale ze své zkušenosti vím, že se v této poloze – na 100% – nalézám a cítím opravdu jen málokdy.

Je strašně těžké, ba přímo nemožné, být stále dokonalá ve všech směrech! Občas si říkám, jak by bylo fajn všechny tlaky okolí a potřeby druhých umět hodit za hlavu a soustředit se jen a jen na sebe a na své potřeby.

Jenže…my ženy dokážeme nemožné a myslím si, že jsme opravdu tak moc silné bytosti, že by málokterý chlap dokázal všechny ženské životní úkoly uspokojivě zvládnout…..

Žena – matka je opravdu až neuvěřitelně silná ….Protože čím si projde při porodu… a pak ta velká životní změna? Skloubit všechny své touhy dohromady….dělat, co tě baví, pracovat, starat se o domácnost, být kuchařkou, která denně připraví rodině oběd a večeři, bavit se s přáteli, sportovat, cestovat a být dobrou mámou svých dětí a zároveň být oporou a partnerkou svému muži, to je fakt někdy pořádný záhul. A v tom mi, myslím, dá hodně maminek zapravdu.

A ruku na srdce, když si to všechno nechám projít hlavou…Co mě v životě dělá tou nejsilnější a nejpůvabnější ženou? Je to samosebou stejně především láska. To, že vám dá někdo pocit, že vás má rád, miluje vás jednoduše jaká jste. A z tohoto pocitu pramení veškerá ta síla v nás, to musí určitě pociťovat každá žena. Láska, ten největší cit, ten s námi umí silně, ale velmi silně zalomcovat. Až tak, že mnohdy dokážeme zapomenout na všechny úkoly a povinnosti, přeplněnou poštovní schránku emaily a nespočet pracovních schůzek….

Nakonec bych se ráda svěřila, že kampaň s Pandorou byla jednou z mých nejhezčích a nejzajímavějších spoluprací. Donutila mě /a možná i vás/ se zamyslet a vytvořit pár snad inspirativních článků, jež mohou být určitým přínosem i pro ostatní….

Jsme nejsilnější, když jsme to my. Jsme nejkrásnější, když jsme to my. Jsme nejvíc milovaní, když jsme to my, tak zůstaňme stále těmi jedinečnými a výjimečnými ženami. Nepropadejme trendům a nátlakům dnešní doby. Zůstaňme své, a tak budeme i nejšťastnější. KISS Vaše Baruš

 

PS.: Ženy ženám….:-)

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

Elite Bloggers – Content Marketing

RECENT POSTS

6 comments

Monika 15.8.2017 at 10:25

Myslím, že sílu a “půvab” by nám měla především dávat láska sama k sobě a k jiným lidem, zvířatům a přírodě. Spoléhat se na to, že budeme silní díky lásce jiných k nám je dosti zrádné. Ne každý má to štěstí, že potká tu pravou lásku a i když si myslí, že jí potkal, tak na to nelze spoléhat a stavět na tom svou sílu. Doporučuju si přečíst Čtyři dohody.
Jinak mě trochu mrzí, že se z tvého blogu vytrácí inspirace a je tu v poslední době dost podobných nicneříkajících článků.

Reply
Dáda 15.8.2017 at 20:36

Ano, musím si souhlasit. Poslední dobou se na Vašem blogu setkávám s úvahami. Aspoň že jsou obohaceny fotkami, na nich Vám to moc sluší. Už dlouho mě napadá, Vás požádat o článek z Vašeho dětství, samozřejmě doprovázen fotkami…

Reply
BKBlog 22.8.2017 at 15:14

Ahojky, úvahy??? A co je na nich špatně? Preferuji články tohoto typu, něž zbytečné plácání o ničem…POkusím se něco takového vymyslet. Děkuji za názor. Měj se hezky

BKBlog

WITH LOVE

Reply
saša 17.8.2017 at 12:10

ahoj, přesně tak – fotky pěkné, ale články o ničem.. navic zase reklama na pandoru, kolik těch článků Barborko musíš ještě napsat? snad už je poslední a zase budeš psát o něčem zábavnějším a inspirativnějším :-)

Reply
BKBlog 22.8.2017 at 15:12

Ahoj Saši, tebe asi jako čtenářku nikdy neuspokojím….Nikdy na mě nencháš nit suchou, ale je hezké, že jsem stále chodíš :-)

BKBlog

WITH LOVE

Reply
Markéta 21.8.2017 at 8:32

Krásné fotky

NEPLECHA NA PLECHU

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.