Home Beauty BIG WAVES – WOLUME HAIR

BIG WAVES – WOLUME HAIR

20.12.2016 5 comments

Ahojky, dneska takový rychlo – beauty post na téma – BIG WAVES – BIG VOLUME… a péče o jemné vlasy :-)

Už dlouho jsem nenapsala žádný Beauty článek….Tak se trochu pojďme na ty Vánoce zkrášlit a udělat ze sebe královny :-).

Já se o svoje vlasy starám tak normálně….:-). To znamená jednou za týden hloubkovou masku ( kterou nechám přes celou noc na hlavě / vlasech ) a tím to vlastně končí. Ráda bych chodila “pravidelně“ ke kadeřníkovi, jenže….Teď jsem už nebyla pěkně dlouho, ale v lednu mám v plánu zrealizovat nějakou větší změnu….Zatím přemýšlím, co by to mělo být….Jsem v těchto věcech dost konzerva, tak nevím, váhám….Poraďte, co by se vám líbilo??? Co by mi sedlo, podle vás :-)?

Snažím se ale používat kvalitní stylingové a kosmetické vlasové produkty. Velkou většinu mám od L‘oréal Professionell a Kérastase. Od Kérastase mám hodně oblíbený produkt Sea Salt Spray, ale vlastně jsem spokojena s veškerou jejich kosmetkou pro péči o vlasy ( viz obrázek ). Vždycky ale volím šampóny a masky pro jemné, suché vlasy bez objemu, protože takové – BOHUŽEL – mám.

A jak se mi daří docílit toho velkého objemu a těch vln, na které se mě stále ptáte ? Jedno kouzlo je určitě kulma a to druhé – finální spray od L‘oréal SAVAGE PANACHE , který se stal mojí drogou, produktem, bez kterého si už nedokážu představit finální look ( V případě, že vůbec vlasy upravuji a dávám si na nich záležet).

Tento spray dodá i jemným vlasům neuvěřitelný objem a hlavně způsobí, že jsou jakoby “druhý den po umytí” ..Pro mne velké plus, protože moje vlasy vypadají nejlépe právě až druhý den. Mají objem, jsou nadýchané, dobře drží tvar a vypadají přirozeněji. Jinak ráda volím i MESSY LOOK, kdy používám opět stylingové produkty od L‘oréal, jako jsou tyto ( viz obrázky ).

Dám vám ještě tip na prima kulmu od Bellissima Ricci&Curl, která vám velmi ulehčí práci…Včera jsem jí dostala, už jako vánoční dáreček.. Mohli jste ji také vidět na INSTASTORIES.

Tak třeba se mi dnes podařilo trochu vám poradit a vy si BIG WAVES také vyzkoušíte…Držím palce, ať se vám povede nahnat objem pomocí těchto mnou prověřených produktů !….Bude fajn, když mě označíte na IG a já se mrknu na váš Vánoční HAIR STYLE.

PS.: Mějte se krásně a hlavně se z těch Vánoc nepo…., ale pořádně si je užít. Brzy se vidíme. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVE

 

Elite Bloggers – Content Marketing

RECENT POSTS

5 comments

Anonymous 20.12.2016 at 21:59

Vlny na fotkách jsou vytvořené zmiňovanou kulmou, nebo jinou? Díky :)

Reply
Eva 20.12.2016 at 22:14

Kulmu Bellissima mám už nějaký pátek a můžu všem vřele doporučit. S normální kulmou jsem měla vždy jednu stranu prostě divnou. Ale tahle kouzelná kulma je pecka, otočná hlavice na dvě strany znamená, že člověk nemusí kroutit před zrcadlem ruce do nepříjemných pozic. Za mě, tahle investice stála za to. Takže dámy, kdo váhá, jděte do toho ;-)
Jinak Barčo já v září zkrátila vlasy asi o 20 cm a až se dostanu ke kadeřníkovi (nechápu, proč mi to vždycky tak dlouho trvá :-)), tak jdu do delšího mikáda, cca po ramena. Já to docela často střídám, z vlasů do půli zad na mikádo ;-) :-)

Reply
Monika 21.12.2016 at 9:36

Krásné fotky Baru, máš moc hezké vlasy. Díky za tip na L‘oréal SAVAGE PANACHE, mám strašně jemné vlasy a i dost řídké, takže by se mi mohl hodit. A mám dotaz. Jaké bys mi doporučila v ČB kadeřnictví/kadeřníka? Bydlím tu celý život, ale toho pravého se mi ještě nepodařilo najít. Díky :-)

Reply
Jana 22.12.2016 at 16:45

Tvoje vlasy a barva jsou bomba…, akorát najdi kadeřníka, který ti něco takového vytvoří:-(

Reply
Lucie 24.1.2017 at 23:28

Ten sprej jsem si objednala, moc se na něj těším. Ještě mě láká ten zelený gel Loreal. Dělá velký objem? Používáš ho na mokré vlasy místo tužidla? Díky moc.
Lucka

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.