Home Beauty BVLGARI

BVLGARI

19.10.2017 1 comment

V posledních týdnech jste možná zaregistrovali, že se na trhu tzv. roztrhl pytel s novými vůněmi…..Objevují se všude – na různých sociálních kanálech, v časopisech a beauty corners, v samotných obchodech aj…

Velké módní domy nám zde přestavují jistě krásné a originální vůně.

Já jsem ale v tomto směru asi trochu zvláštní – co se vůní týče, moc s proudem nepluji….

Už jsem se o tom kdysi zmínila, jsem v tomhle velká konzerva. Jsem dlouhodobě věrná té jedné jediné…. Je hrozně těžké odpovědět na otázku, jak mi voní ten nebo onen parfém. Každému voní prostě něco jiného a každý vnímá danou vůni jinak. Mně například vyhovují spíš těžké vůně, které jsou až zabijáci :-)))) A ty, myslím, voní málokomu. Jenže mně se libí…A také jsem ráda, že ji na ulici hned tak nepotkám :-). Není vyjímkou, že jednomu parfému zůstávám věrná třeba i 15 let..Ráda si lidi zapamatovávám skrze jejich charakteristickou vůni, která mi je dokáže připomenout při letmém voňavém závanu kdekoliv na světě. A to je moc příjemné,…. i takovou zásluhu může vůně mít…..

Určitě je pravda, že ne každému určitá vůně sedí, na každém totiž voní trochu jinak…

Proto není dobré nechávat se příliš ovlivňovat názory ostatních, co vyhovuje jim, nemusí být vhodné pro vás – a naopak. Je třeba osobně si prožít pocit, jak voní vám a na vás….Stejná vůně pro jednoho může být top, zatímco pro jiného je naprosto šílená a nepřijatelná.( A samosebou i obráceně.)

A teď vám tady ještě ráda představím jednu z nových vůní, která určitě patří mezi ty nejzajímavější a právě se objevila na trhu...BVLGARI GOLDEA ROOMAN NIGHT

Zajímavostí toho parfému je, že jeho tvůrcem je Alberto Morillas a tváří je Bella Hadid. Cena se pohybuje od 1699 – až 3069- podle objemu flakonku. A toto je popis vůně :

HLAVA ŠŤAVNATÁ – jiskřivá – návyková
SMYSLNÁ MORUŠE – černá pivoňka
SRDCE – květinové – kontrastní – tajemné
JASMÍN ROZKVETAJÍCÍ V NOCI – tuberóza absolute
ZÁKLAD – úchvatný – zářivý – svůdný
ČERNÉ PIŽMO – pačuli – vetiver

Nebudu nikoho přesvědčovat, že je to ta nejkrásnější vůně na světě a ani to, že mi vůbec nevoní….Určitě zajděte do vybraných parfumerií a otestujete si její vůni sami na sobě, sami se rozhodněte. Chci vás jen informovat o tom, že tato novinka od BVLGARI je na světě, a že stojí za to, dát jí příležitost..

PS.: A jak to máte s vůněmi vy? Která je ta vaše nej nej? KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS