Home Mommy MOMMY TIPS V.

MOMMY TIPS V.

14.12.2016 3 comments

Krásný den, tak po dlouhé době zase s nějakými MOMMY TIPS – tentokrát to jsou už 5. v pořadí…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dneska to bude znovu všehochuť :-).
SUAVINEX – ART BABY

Tohle je další z nejvíc COOL věcí, kterou #Suavinex vytvořil. Nová limitovaná edice Arty Baby je naprosto úžasná. Hlavně milujeme ty dudlíčky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

CESTOVNÍ KOČÁREK

Určitě výborným pomocníkem pro naše / vaše / věčné přesuny, je tento skladný kočárek GB POCKIT, který složíte absolutně kamkoliv. Gratuluji a děkuji této firmě, že vymyslela takový naprostý poklad pro nás, matky a taťky cestovatele. Mohu a musím po všech svých zkušenost potvrdit, že to je jedna z těch věcí, bez kterých si nedokážu představit už ani jednu cestu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14914623_1299779090089053_826534520_n

FUSAK

Neznám asi žádný lepší materiál, než ten, který používá LODGER. Od plen až po čepice pro miminko. Skoro nechápu, jak může být materiál tak všestranně skvělý, naprosto nám vyhovuje a moc jsem si ho oblíbila. Jejich fusak je obzvlášť bomba, protože nemusíte miminko nijak extra navlíkat a je opravdu v teple. Doporučuji všem maminkám, které opravdu procházkují za každého počasí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

RUKAVICE

STOKKE nabízí k Winter Kitu i teplé rukavice. Pokud tento kočárek nemáte, firma ODENWALDER připravila super rukavice ke kočárku i pro vás.. Myslím, že to je MUST HAVE na zimu pro každou maminku, která chodí po procházkách.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ČISTIČKA VZDUCHU

Čističce jsem už věnovala celý článek na blogu a dneska bych jí chtěla doporučit i rodičům. Určitě je hodně důležité, abychom dopomohli našim dětem dýchat co nejlepší vzduch. A tady je pro to bezvadný pomocník. Takže proč ne????

STOKKE – Winter Kit

Jestli si mě STOKKE něčím absolutně získal /co se kočárku týče/, tak to jsou jejich kity. Jak letní, tak i zimní….Baví mě hravost, variabilita, z černého kočárku můžete vytvořit v okamžiku úplně jiný,…a máte pocit něčeho docela nového. Další věcí je funkčnost a vychytávky, které zimní i letní kity mají. To je pro mě velké plus. Dají se prát, dobře skladovat a opravdu ochladí nebo zateplí, jak je potřeba a vaše miminko patřičně ochrání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

PS.: Mějte krásný den a pokud máte také nějaké tips, tak se podělte. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS