Home Beauty Recenze – zubní pasty!!!

Recenze – zubní pasty!!!

21.1.2015 9 comments

Ahojky, poprvé mám pro vás recenzi a začínám s radostí o mých oblíbených zubních pastách. Už pěknou řádku let chodím nakupovat zubní pasty do PROFIMED. Jsem  nadmíru spokojená, neboť tady mají takové, které jinde ne.

Mezi ně se řadí:

SWISSDENT

Swissdentku používám cca 3 roky, kdy jsem začala pozorovat na zubech malinké ztmavení kolem krčků. Protože si ráda dopřeji červeného vína, kávy a občas si zapálím i cigaretu,  potřebovala jsem nějakou šetrnou metodu, která mě od toho trochu pomůže. Červená Swissdentka je opravdu pro běžné používání, jedna z nejlepších bělících past. Sice  její cena je trochu vyšší, ale určitě se to vyplatí. Upřímně, její chut´mě příliš neoslovila. To mám lepšího favorita s tím…

MARVIS

Tím je moje jasmínová Marviska. Za prvé – její cool retro obal, je boží už od pohledu a její chuť tzv. k sežrání. Ta se nedá s ničím porovnat. Pro mě NUMBER ONE ze všech past, které jsem kdy vyzkoušela. Je to nejkrásnější a nejchutnější záležitost. Její účinky nemůžu až tak dobře posoudit, protože ji používám společně se Swissdentkou, kterou jsem si čistila zuby ještě než jsem narazila na Marvisku. Jo a abych nezapomínala- Marviska má mnoho úžasných příchutí, ale mě nejvíce chutná fialová, tzv. JASMÍNOVÁ

 

BioRepair

Nedávno jsem objevila novinku Biorepair na citlivé zuby DAY/NIGHT. Vzala jsem si ji do Španělska, abych jí vyzkoušela. Po měsíci používání, kdy jsem neustále pila velmi studené pití a ani pár zmrzlin mě neminulo, žádné bolesti jsem necítila. Pravda, příliš citlivé zuby nemám, ale i přesto občas nějaké ty studené potraviny a drinky cítím. Vzhledem k tomu, že je tato pasta určena pro velmi citlivé zuby, účel splnila. Žádné nepříjemné pocity jsem necítila:-).

 

VÝSTUP:

Moje první recenze je za mnou a podle znaků PEACE poznáte, která je ta moje nejoblíbenější. Takže – kdo má citlivé zuby a má problémy s kyselým, sladkým či se změnou teplot, doporučuji Biorepair. Kdo pije hodně kávy, červené vínko a kouří, pro něj  je jasnou volbou Swissdentka. No a kdo je totální milovník cool věcí, designu a chuti, musí mít MARVISKU.

PS.:  Zuby jsou jednou z nejdůležitějších částí na těle. Na ústa i zuby je vždy strhávána velká pozornost a proto dbejte na jejich hygienu. Někdy  je možná otravná, ale stojí to za to. Kazy nebudete mít tak často, takže ušetříte i za zubaře :-). Raději investujte do kvalitních zubních past, kartáčků a různých hygienických vychytávek, které určitě také najdete v Profimedu. A samozřejmě je to hlavně o pravidelné péči. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

Print

 

WITH LOVE

RECENT POSTS

9 comments

Ivoš 21.1.2015 at 18:41

Tomu rikas recenze? :-) Radsi zpatky k hadrikum a pasty nech odbornikum…

Reply
Eva 21.1.2015 at 19:48

Díky za tipy. Zuby jsou mým celoživotním problémem, takže určitě vyzkouším :-)

Reply
BKBlog 22.1.2015 at 14:17

Ahoj Evičko, jsem ráda, že ti tento post přišel vhod :-)

Měj se krásně

BKBlog WITH LOVE

Reply
Anonymous 21.1.2015 at 19:54

Zase jeden reklamní příspěvek za pár pastiček zdarma…

Reply
Petr 22.1.2015 at 8:09

Tak tohle je tezky amaterismus!

Reply
BKBlog 22.1.2015 at 14:32

Ahoj Petře, Ivoši a pane či paní neznámý :-) Ano je to amaterismus!!!! Nejsem dentista, můj blog není o recenzích a ani profesionálních hodnoceních. Blogy fungují na hodnocení osoby, která blog píše a jejich pocitech. Pokud se mně něco líbí a používám to, tak o tom ráda napíšu a vyjádřím k tomu svůj názor. Tyto pasty používám a proto jsem o nich napsala. Není to kvůli tomu, že jsem dostala “pasty zadarmo” !!! Moje filozofie blogu, není psát o všem a za každou cenu, ale pouze o tom co mě baví, mám ráda, používám a nosím.

Mějte se krásně

BK Blog WITH LOVE

Reply
Dalis 26.11.2015 at 10:09

Záchovná stomatologie v dentálním centru Urbánek v Praze

http://www.zubni-praha.cz/Poskytovana-pece/Zachovna-stomatologie/

Reply
Aleš 26.11.2015 at 10:46

Stomatochirurgie v Praze- ti nejlepší ve svém oboru:

http://www.praguedentalclinic.cz/cs/sluzby/stomatochirurgie/

Reply
Elune 4.6.2018 at 13:17

Máš nějaké zkušenosti s Herbadentem? Já si teď kupovala tuto: https://www.herbadent.cz/zubni-pasty/bylinna-zubni-pasta-s-fluorem-herbadent-75-g/ a musím říct, že zatím spokojenost, jen mě teda mrzí, že je s fluorem, ale ty, co jsem kupovala bez fluoru, mi většinou nefungovaly. Máš s tím nějakou zkušenost?

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.