Home Beauty BK BEAUTY feat. NiKi

BK BEAUTY feat. NiKi

28.4.2015 9 comments

Ahojky! Před několika dny jsem vám představila nový projekt ( TADY ) a měli jste možnost vidět i malý spot, který bude uvádět každé naše společné video s NiKi. Chtěly jsme slyšet vaše názory, protože nám na nich moc záleží. Daly jsme tedy na některé členy rodiny, kamarády, čtenáře a fanoušky – a můj smích je pryč :-).

Dnes slavnostně vítám na svět naše první video!!!! Je to naše úplně první video v životě a jsme zvědavé, zda se bude líbit, co na ně řeknete a jak naší snahu oceníte…

01_PES_20150428

Dnešní tutoriál bude: představení plus běžné tzv. DENNÍ LÍČENÍ . Jsme každá jiná. Blondýna s modrýma očima a tmavooká brunetka = můžete se inspirovat všichni :-). Každá máme jiné techniky ( obzvlášť já, začátečník :-) ), používáme jiné produkty, každá se líčíme jinak, třebaže si zkušenosti předáváme. Dnes zkusíme snad trochu poradit, snad vypomoci či snad jen něco nového ukázat – i vám.

Chceme vás inspirovat vším okolo krásy. Můžeme se spolu přiučit novým věcem i některým trikům ( hlavně já – NiKi je tady ten profesionál ) .Možná tu najdete řešení problému, s nímž neúspěšně bojujete…

11_PES_20150428

Když video vidím z odstupem času, nechce se mi to tlačítko PUBLIC vůbec zmáčknout :-). Strašně se stydím a vidím tam tisíce chyb….Snad to budete brát trochu s nadhledem. Jsme začátečnice, ale máme vůli a předsevzetí se zdokonalovat ….ve všem.

05_PES_20150428

 

ODEBÍREJTE NÁŠ KANÁL A JESTLI SE VÁM BUDE NAŠE PRVNÍ VIDEO LÍBIT, BUDEME RÁDY, KDYŽ HO BUDETE SDÍLET A DÁTE PALEC NAHORU :-)

CHECK THIS OUT !!!

PS.: Je zajímavé, jak moc pravdivé je úsloví “KAŽDÝ ZAČÁTEK JE TĚŽKÝ“. O to víc se těším na budoucnost, jestli zaznamenáme postupně nějaký rozdíl. Věřím, že ano …Držte nám palce!. KISS Vaše Baruš

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVEPEACE

RECENT POSTS

9 comments

Monica 28.4.2015 at 14:06

Teda video se mi libilo parada holky nervozita šla trochu vidět,ale já nejsem lepší dokud si nedám nějaký alkohol :-D Baruš jinak používám to co ty řasenku a rtenku na rty…a ta tužka na obočí je dobrá k čemu? To vůbec neznám :-DTěším se na další videa kiss M

Reply
BKBlog 28.4.2015 at 18:45

Není to tužka na obočí, ale jsou to stíny….:-) Krásně dotvarují obočí…Já mám i své docela hodně husté, ale tímto stínem udělám hezčí tvar.

BKBLOG

WITH LOVE

Reply
veronika 28.4.2015 at 16:15

Holky,super! moc dekuju za inspiraci! Baru make up mam ten samy a miluju! jste kocky a uz se tesim na dalsi!

Reply
Dana Dohnalova 28.4.2015 at 17:52

Ahojky Baru a Niki, to je tak krásný video. Strašně jste mě inspirovaly :-). Krásné líčení a na to, že je to první video, tak úžasný.

Už se nemůžu dočkat na další.

Reply
BKBlog 28.4.2015 at 18:43

Ahojky Holky, vy jste mě tak potěšily. Musím říct, že jsem nerovní jen se na to podívám. Jsem fakt velká trémistka a když se zapne kamera, je po mně :-). Jsem strašně ráda, že se vám video líbí…A nejvíce, že jste se inspirovaly.

BKBLOG

WITH LOVE

Reply
Nikol 28.4.2015 at 19:21

Holky, opravdu super na první pokus! Já bych se bez makeupu asi neukázala, ale vypadáte obě skvěle. Sice už všechno znám, ale jsem tak trochu makeup addict a musím říct, že ostatním holkám dáváte skvělé rady.

Reply
BKBlog 30.4.2015 at 9:44

Ahojky Niki, tak to jsme rády, že jsme tě alespoň zaujaly :-). Já bez makeup chodím velmi často, ale co je nejhorší udělat – odlíčít se a hned jí točit ( pro příště …chybama se člověk učí ). Děkujeme

BKBLOG

WITH LOVE

Reply
Lenka 29.4.2015 at 17:22

Ahojte dievčatá,

videjko sa mi páči, ste veľmi milé a sympatické. Na Vašom mieste by som mala trému o poznanie väčšiu a určite nie len ja, takže s tým si žiadne starosti robiť netreba, určite budete postupne čoraz lepšie, lebo chcete :)
Myslím si, že “beauty veci” všeobecne zaujímajú každú dámu, ktorá sa čo len trošku o seba stará. No a ak aj nevyskúšajú všetko (osobne za seba – ja si nechám rada poradiť) minimalne si Vaše video určite vždy rady pozrú. Takže len tak ďalej, prajem veliký úspech :) Majte sa krásne

Reply
BKBlog 30.4.2015 at 9:48

Ahojky Leničko, děkujeme. My jsme trému měly příšernou. Já jsem mega trémista. A když se zapne červené světélko, řekne se AKCE, tak mám temno a tep mi bije rychlostí blesku :-). Snad si na kameru časem zvykneme!!! Bude nám to připadat přirozené a také více uvolněnější….STRAŠNĚ SI VÁŽÍME VAŠÍ PODPORY.

BKBLOG

WITH LOVE

Reply

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.