Home Collaborations BK TALK SHOW

BK TALK SHOW

2.8.2016 5 comments

Konečněěěěěěěě dlouho očekávaný meet up with BK :-)))

Mockrát jsme se na blogu bavili na téma – setkání se mnou…

Psali jste si o to, já se vás ptala …..a nějak jsme na této vlně vzájemně komunikovali. Konečněěěěěěěě jsem to dotáhla do finále. Díky THE SENSES, který nám propůjčí krásné prostory a celkově tuto akci i připraví, se může náš MEET UP uskutečnit.

13909313_1742770865996809_4916499967474762841_o

sal7

sal1

Zvu všechny!!!!! Kamarády, čtenáře, kolemjdoucí….Prostě všechny.

Budeme mít šanci seznámit se osobně. Budu se vám snažit přiblížit můj svět, radosti, starosti a nechám vás i nahlédnout pod pokličku,…. Já se budu nesmírně těšit a budu plná očekávaní, s kým se poznám….

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zde vám ve zkratce napíšu, jak to asi bude probíhat a na co se můžete už teď těšit.

WELCOM DRINK, OBČERSTVENÍ A PODOBNÉ DOBRŮTKY.

DÁREČEKY – jeden vám prozradím – Dárkový poukaz na kosmetickou péči DERMALOGICA ( unikátní krátké ošetření pleti, řešící její specifické problémy )

ŽÁDNÝ ŘÍZENÝ PROGRAM – pouze se na vás budu těšit a budu vám jakkoliv k dispozice po celé nedělní odpoledne. Nazvěme to BK TALK SHOW :-). Můžete se mě ptát na cokoliv….( kde nakupuji, o mateřství, co používám za kosmetiku, jaký mám názor na politickou situaci.. .:-) ) Klidně si připravte otázky :-)

DATUM  – 4.9.2016 si prosím, rezervujte pro náš společný čas….A dorazte!

ČAS – 15:00 – 18:00

MÍSTO – v úžasných prostorech THE SENSES

S Kubíčkem tam na vás budeme čekat plní energie a celí natěšení.

PROSÍM, ABYSTE MI DO 31.8. 2016 NAPSALI NA EMAIL bkblog@bkblog.cz, POTVRZUJICÍ POZVÁNKU, JESTLI DORAZÍTE – stačí Vaše JMÉNO.

POZOR!!!!!!!!!!!!! JE OMEZENÝ POČET NA 35 OSOB. Tak honem pište, ať vás budu moci osobně poznat.

PS.: Děkuji moc a budu se velmi těšit. Věřím, že to bude krásná akce, která se ponese v pozitivním a přátelském duchu. Až uvidíte ty překrásné prostory, tak budete i jistě nadšení z prostředí, ve kterém se tato první TALK SHOW odehraje…Tímto bych chtěla poděkovat THE SENSES za jejich skvělé služby a možnosti pro vás udělat tuto vyjímečnou akci. KISS Vaše Baruš

I WANT INSPIRE YOU BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

WITH LOVE

RECENT POSTS