Home Events CHANEL Press Trip

CHANEL Press Trip

20.7.2017 5 comments

Když jsem před pár lety spouštěla blog, ani ve snu by mě nenapadlo…..

1. – že budu ještě v roce 2017 psát článek

2. – že se dostane mezi populární blogy

3. – že budu každý rok v TOP 10 Bloggerka Roku

4. – že budu mít skoro 30 K na IG

5.. – že budu mít tak skvělé followers / čtenáře / fanoušky

6. – že budu díky němu zvaná na významné akce – jako bloggerka :-)

7. – že mě bude živit

8. – že mě to stále bude naplňovat / motivovat / učit

9. – že to vůbec bude někdo brát vážně :-)

a konečně za 10. – že mě pozve CHANEL na PRESS TRIP ….OMG

A o tom bude dnešní povídání….

Možná to pro někoho může být jen trapný dvoudenní výlet někam do Řecka, ale pro mě to byla velká čest a nesmírný vnitřní úspěch. To, že mě pozval Chanel na PRESS TRIP, aby mě a dalším pozvaným hostům představil svůj nově lunchovaný parfém, který přijde na trh 1. Září – GABRIELLE CHANEL.

Můj první Press trip v životě a rovnou s touto ikonickou a jedinečnou značkou. Když mi přišla pozvánka z od tohoto módního domu, opravdu nevěřila vlastním očím a četla jsem ji snad 100 krát dokola, jestli je to pravda. A dnes – dle fotek a dnešního článku – už soudím, že nejspíš ano. Prožila jsem dva nezapomenutelné dny v Aténách, v překrásném resortu, s lidmi od Chanel a dalšími fajn bloggerkami.

Tento výlet byl opravdu jen krátký,.. sice plný vzrušení, zábavy, luxusu, ale to hlavní téma bylo – CHANEL.

Nevím ani, jak to slovy vyjádřit…. Jak moc jsem si to užila, jakou vděčnost a pokoru jsem cítila, když jsem na tuto akci odjížděla. Byla /a je/ to pro mě opravdu čest setkat se s těmito lidmi a ještě v místě, které tak moc miluju – v ŘECKU. Jsem strašně vděčná, že mi osud přináší tyto “dary” a můžu si užívat život, který miluju. Strašně si toho vážím.

 

Když jsem blog spouštěla, určitě jsem neočekávala, že se dostane mezi čtené a snad i trochu úspěšné blogy. Ale asi to tak trošku bude, když si mě všimli lidé pracující pro Chanel. No, jsem z toho pořád trochu “naměkko”, jsem toho plná, tak mě zkuste pochopit. Jen jsem chtěla říct, že si opravdu moc cením všech vás, kteří jste mě kdy podporovali, podporují a věří mi. Jsem si dobře vědoma, že bez vás by můj blog existovat nemohl… Děkuju, že se k němu stále vracíte, že se na něj občas mrknete a že vás to stále baví. Díky moc!

O tom, jak jsme si to v ŘECKU všichni užili, nejde psát. Ale fotografiei na IG vám hodně napovídají, jaké to asi bylo. Někdy prostě slova nestačí, těžko se hledají ta správná, která by vše správně vystihla….

 

PS.: Věřte ve svoje sny…..KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS