Home BK style Decision…

Decision…

25.7.2017 8 comments

Museli jste udělat někdy zásadní životní rozhodnutí??? Myslím takové, které vám může opravdu změnit celý život?

Dnes by mě moc zajímal váš názor na rozhodování se, případně váš příběh….Dnes nechci vyprávět já, ale ráda uslyším vaše hlasy a přečtu si vaše řádky….Vím, že tady teď poněkud vázne komunikace, vaše komentáře ztrácí na objemu, a tak bych ji ráda trochu vyprovokovala a probudila :-).

 

Pokud jste se tedy někdy dostali do situací, kdy jste se museli rozhodovat, zda se vydat tím nebo oním směrem,….jak jste se nakonec rozhodli????Podle čeho? Co u vás vyhrálo? Co u vás mělo tu největší rozhodovací váhu..?.Srdce, rozum, peníze, celková životní situace, cesta, místo?…..Nebo něco úplně jiného?….Litovali jste někdy svého rozhodnutí nebo se ukázalo jako správné?

Každý v sobě nosíme příběhy, kdy jsme se museli rozhodnout. Někdy to bývá to nejtěžší, co nás v životě potkává…..I ta malá rozhodnutí mohou dát člověku pořádně zabrat:-)….Mám třeba kamarádku, která se rozhoduje 20 minut na benzínce, kterou čokoládu koupit. Mám kamarádku, která se musela rozhodnout, s kterým rodičem žít. Mám kamarádku, která volí mezi dvěma partnery, mám jinou kamarádku, která neví, jakou práci zvolit. A také kamarádku, která má zdravotní problémy a řeší, jakou léčbu zvolit ( které nejvíce věří ). Mám kamarádku, která byla požádána o ruku a řekla ano. A mám i kamarádku, která neví, jestli mít druhé dítě teď nebo později a zas jinou, jež se má stěhovat do jiné země…Zkrátka každý máme svůj příběh a každý se musí občas rozhodovat. Ať jsou to situace jakékoliv a rozhodnutí VELKÁ či MALÁ, vždy to má svou důležitost a v tu chvíli nás to může pěkně ovlivnit, potrápit, rozhodit,….pozitivně či negativně obohatit a hlavně – konečné rozhodnutí nás nasměruje určitým směrem….

A jestli jsou naše rozhodnutí správná???? Já myslím, že vše se děje pro něco, z nějakého důvodu. A jakkoliv se člověk rozhodne, v budoucnosti se teprve potvrdí, že to tak vlastně být mělo, a že to bylo správně. I když se to v určitých chvílích třeba zrovna nezdá, v životě není nic špatně…A že “všechno zlé je pro něco dobré” – známe přece všichni. I pokud se vaše rozhodnutí jeví chvíli jako negativní, i tak vás posune dál.., přinejmenším o zkušenost a poučení..Pokud se ukáže být pozitivní, tak jste vyhráli hned. Ale nikdy nebývá nic definitivně špatně, naše cesta se dá přece krásně tvarovat. Nikdy není na nic pozdě / vždycky je možnost si dupnout/ a všechno obrátit “vzhůru nohama”.

TUNIKA / HANDBAG : JOHNNY WAS

JEANS: VINTAGE

SHOES: Fiorentini+Baker

HAT: TONAK

 

PS.: Doufám, že jste mé zamyšlení správně pochopili. Těším se, že se dozvím i vaše názory a pocity na toto téma!!! A hlavně se těším na nějaké zajímavé příběhy.

 

I WANT TO INSPIRE YOU BECAUSE YOU INSPIRE ME

 

WITH LOVE

RECENT POSTS