Home BK style Dress up / Postpartum

Dress up / Postpartum

7.4.2016 14 comments

IMG_7990

Mně i vám je nejspíš jasné, že milovník módy a blázen do všeho, co je s módou spjaté, měl během mého těhotenství párkrát na krajíčku…:-). Mockrát jsem si chtěla vzít ty high heels a třeba prima šaty…Prostě něco cool, hodně stylového….NO, ale moc mi to prostě nešlo.

DSC_4376

IMG_7991

IMG_7967

Nebudu vám lhát a říkat, že oblékat cca od 6 měsíce jedny a ty samé džíny, byl nějaký odvaz. Pěkná nuda….Vím to – a mnohokrát jsem si říkala, že na blog nejspíš ani nic fotit nebudu, protože to je stále na jedno brdo. No, ale i tak jsem se z toho musela nějak vybruslit, jsem přece fashion bloggerka :-).

DSC_4373

FullSizeRender 84

IMG_7994 IMG_7956

IMG_7992

Můj kamarád Lukáš Macháček se mě jednou zeptal, :„ Co ti během těch měsíců v obchodech nejvíc chybělo, po čem bys určitě ráda sáhla?“ Moje odpověď byla jednoznačná: „ Chyběly mi nějaké dlouhé, hezky padnoucí šaty, které udělají hezkou siluetu a člověk v nich nebude vypadat jak krabice. A pak džíny.” Za celou dobu jsem si koupila pouze právě jen ty džíny – z HM. Celková nabídka- katastrofa. Tyhle jedny byly celkem fajn ( ty černé, které znáte snad ze všech fotek :-)) Jinak jsem hodně nosila oversize věci, kterých mám naštěstí hodně. Takže mně osobně by přišlo super, kdyby někdo vytvořil “těhotenskou” módu s tím, že věci bude možné využít i v budoucnu. Prostě stylové, pěkné a lichotivé střihy, z dobrého materiálu, nadčasové oversize kousky, které lze nosit dlouhodobě. Nikomu se přece nechce vyhazovat peníze za oblečení na půl roku….. Takový je můj pocit.

IMG_7998

FullSizeRender 79

IMG_7954

IMG_7995

Jak jste to měly vy, když jste čekaly drobečka? A vy, co jste těhulkami zatím ještě nebyly, připravte se na boj….:-) Neeee, samozřejmě se to dá, ale člověk musí být dost kreativní, umět si vymyslet nějaké své modely z oversize věcí a mít stochu štěstíčka na dobré kousky v obchodech.

PHOTOS by EVIČKA 

SHIRT – ZARA

JEANS – ZARA

HANDBAG – Givenchy

HAT – MAISON MICHEL

SHOES – Replay

RINGS & BRACELETSJugarNspice

PS.: Tak co? Líbí se vám tento outfit? Mějte překrásný den a usmívejte se :-), pak bude krásněji. KISS Vaše Baruš

 

I WANT TO INSPIRE YOU  BECAUSE YOU ARE INSPIRING ME

 

WITH LOVEPEACE

 

RECENT POSTS